Неділя, 19.05.2024, 09:55
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Наше місто » Політика » Влада Полонного (Влада у місті)
Влада Полонного
humanДата: Субота, 16.05.2009, 01:07 | Повідомлення # 106
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
kentavr, Про нафту!!!! (Велыкий перепад в розничний цини) В краинах де идуть процесы перебудовы экономики... пост радянськи краины и краины африки и деяки азии и латинськои америки.... тобто писля революцийный сындром, мають велику нестабильнисть суспильства... низький ривень законодавчого забезпечення... не склавшихся ринковых видносин... все це сприяе велычезний корупции... нестабильности влади.... и частым передилом ринкив, як сыровыны так и кинцевого продукту, видсутнисть чеснои конкуренции... як наслидок шаленни прыбуткы, що дае можлывисть для лобування своих корпоратывных интересив... и маючи таку вдачу и розуминня , що завтра це все може скинчитись, мають мисце и "сговоры"... нажаль антымонопольне законодавство теж мае низький ривень.... тобто таки перепады це побичный эфект ризкого переходу вид плановои экономики до ринковои!!!! Я розумию, що всим хочеть добре житы сьогодни.... але це нажаль не можлыво... пройты за 10-15 рокив шлях який краина повынна проходыты за 150-200 рокив!!!!
 
humanДата: Субота, 16.05.2009, 01:25 | Повідомлення # 107
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
kentavr, Про Америку и доллар... Я особысто не дилю людей на амереканцив, европейцив та слав"ян.... Серед усих народив э добри и погани люды.. добрых бильше!!! Прыизжаючи в будь яку краину свиту я не видчуваю себе там якимось иншим!!!! Тай багато моих друзив живуть и в Европи и Амерыци... воны там сталы Европейцями и Амереканцямы... бо вони живуть там... и до речи не погано живуть biggrin biggrin biggrin Заморочкы такого плану тилькы в голови того хто цым заморачуеться!!!
а тепер про доллар... Знаеш звидки беруться гроши??? smile ну будемо рахуваты, що знаеш... правыльно з повитря biggrin Так ось, я думаю, що тоби це не секрет, що финансовый свит керуеться з 5 явеню... biggrin
И тоби я думаю тоже не секрет, що резервною валютою и валютою розрахункив е доллар США???? Так ось тоби дытяча загадка... все що ты заробыв в тебе лежить в лолларах (валютни запасы всых краин свиту), питання що ты з долларом будеш робыты?... правельно... любиты його и лилеяты... и молытыся, щоб не дай Бог вин не знецинывся!!!! Питання кому выгидно, щоб США стало банкрутом??? правыльно... никому... тому що всим прыцьому буде теж гаплык!!!! Це так мовою першокласныка smile smile smile
 
humanДата: Субота, 16.05.2009, 01:35 | Повідомлення # 108
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Финансова сыстема США дозволяе им керуваты практычно экономикою будь якои краины!!! При цьому килькисть грошовои масы на терытории США пидтрымуеться , и вже дуже давно на практычно томуж ривни... Грошови знаки яки булы виддруковани и готивкою булы видправленни за кордон при попадани в США блискавычно вылучаються!!!! Так для цикавости взнай процент инфляции в США... biggrin На Уолт стрит и 5 явеню зибрани найкращи мозгы свиту... И тут хоть крычи, чи як Задорнов называй амереканцив тупымы... але всьому свиту до ных як до Мисяця biggrin
 
humanДата: Субота, 16.05.2009, 01:54 | Повідомлення # 109
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
А от тепер про вплыв.... так званна финансова крыза, всього навсього механизм через який свитовый банк (основный донор США) тобто просто США... не втратыла вплыв , а навпаки збильшылы його и поставыла на мисце амбиции одного хоббита (здогадаешся я думаю кого)... ще дотого ж законно позбавыла його так званного стабилизацийного фонду... який мало того що не повернули з США, так и щей майже половыну того, що залышилось втратыли за рахунок девальвации рубля!!!! З прфицытного бюджету отрымалы дефицитный, на сьогодни вже бильше 10 млр. дол.. тильки за перший квартал!!!! Ну так хто втратыв вплыв?!!!! А свитовый банк через мижнародный валютный фонд роздав кредыты... прымусывши краины позычальныки выконаты свои умовы.... знызывши курс доллара до евро , а значить цым самым стымулювалы экспорт з США(читай стымулюваты промысловисть своеи краины)!!!! Все просто... цьому вчать специалистив по професии "финансы и кредыт"... тилькы мы на парах майбуть в бурьянах курылы... И зараз переказуемо одне одному про те що чулы по ТВ каналу Россия чи ОРТ... А думаты и скласты в кучу информацию не можемо biggrin biggrin biggrin Ну на сьогодни выстачить я думаю....
 
humanДата: Субота, 16.05.2009, 02:00 | Повідомлення # 110
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
До речи ты чого журналистив ображаеш.... воны хороши люды!!!!
 
kentavrДата: Субота, 16.05.2009, 07:45 | Повідомлення # 111
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
ви сказали багато но нічого по суті, ви сказали багато друзів в америці, я знаю емігранти переїхавші в США В 90-Х РОКАХ ВЕЛИКИХ ДОСЯГНЕНЬ В ЕКОНОМІЦІ США НЕДОСЯГЛИ, А ВИ МЕНІ НАГАДУЄТЕ ЖУРНАЛІСТА, ЖУРНАЛІСТИ ПИШУТЬ ВСЕ ЩО ЦІКАВЕ І ЇМ БАЙДУЖЕ ЧИ ЦЕ ПРАВДА ЧИ ЦЕ ОБМАН ОТ РЕЙТИНГ СВОЄЇ ПУБЛІКАЦІЇ ОЦЕ ДІЛО, В МЕНЕ ЦІЛА СПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ ЗНАЙОМІ І НЕПОГАНІ ДРУЗІ АЛЕ ВОНИ САМІ ВИЗНАЮТЬ ЦЕЙ ФАКТ, І ЗНАЮ ЯК ПАШУТЬ В АМЕРИЦІ НА ДАНИЙ ЧАС НАШІ ЕМІГРАНТИ, ЩОБ ЗАРОБИТИ НА ДЕРЕВЯНИЙ БУДИНОЧОК І ХАРЧУВАТИСЯ ГОРМОНАЛЬНИМИ ХАРЧАМИ, І ВСЯ АМЕРИКА ЖИВЕ В КРЕДИТ, ТАКЩО НАДУМАНИЙ РАЙ ВАМИ В США ЦЕ ОЗНАЧАЄ ЩО У ВАС СВІТ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ НА США, ЯКЩО ВИ ПРОФІСІОНАЛ ТО ПОВИНІ РОЗУМІТИ ЩО США МАЄ БАГАТО НЕВІРНОЇ ПОЛІТИКИ І ЕКОНОМІЧНІ ДОСЯГНЕННЯ ПЕРЕМІДАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ ЯК ПРОСТО В НИХ ГРОШІ З ВОЗДУХА АЛЕ ШАРИК СКОРО ЛОПНЕ, НА ЖАЛЬ ВИ ПРАВІ ЦЕ ВСІХ ЗАТРОНЕ АЛЕ ВСІХ ТИХ ХТО БУВ ПІД АМЕРИКОЙ В ТІЙ ЧИ ІНШІЙ МІРІ
 
OksankaДата: Субота, 16.05.2009, 11:23 | Повідомлення # 112
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (kentavr)
ЖУРНАЛІСТИ ПИШУТЬ ВСЕ ЩО ЦІКАВЕ І ЇМ БАЙДУЖЕ ЧИ ЦЕ ПРАВДА ЧИ ЦЕ ОБМАН ОТ РЕЙТИНГ СВОЄЇ ПУБЛІКАЦІЇ ОЦЕ ДІЛО

ВИ ЗНОВУ ЗАГАНЯЄТЕСЬ!!!!! НЕ РІВНЯЙТЕ ВСІХ ПІД ОДНУ ПЛАНКУ!!!!!! Беріть до уваги вік (епоху), місце (газета, ТВ, радіо), місто (провінційне чи столичне) роботи та ряд інших факторів!!!

 
humanДата: Субота, 16.05.2009, 16:15 | Повідомлення # 113
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
kentavr, Ну дытя рядянськои эпохи!!!!! Ты чого злый на Амерыку???? biggrin Щоб зрозумиты про "перамидальну економику" поцикався хто выробляе сами высокотехнологични продукты в свити???? А сами низько технологични и шкидлыви вынис за межи краины!!!!???? Ты борець за правду, а ничого не знаеш крим плиток!!! Знань про свитову економику, чи финанси, чи геополитыку в тебе просто немае.... ты розмирковуеш ривнем радянського пинсионера, а не молодои людини!!!! Визьмы хоть один пидручнык... тильки не радянський и прочитай його!!!! И говорячи про продукты я думаю ты мав на увази генно модыфиковани.... гармональни це препараты.... Ще раз розумию... тильки проте що чув... а деже не цикавышся про що....
Як на мене ты працюеш в бюджетний установи и причому на посади самого низького ривня... наприклад оператором... Завжды всими не довольни и вси ваши биды вид влады або Америки!!!:D biggrin biggrin Спилкуватысь з тобою мени вже не цикаво...
 
humanДата: Субота, 16.05.2009, 16:26 | Повідомлення # 114
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю якщо ты и читаеш , щось.. це вкращому рази и то це дешеви детективы!!!! Яку книжку останню читав???? Почны чытаты серьезни кныги яких небуло в союзи!!! Тоди ты видкрыеш соби новый свит!!! А якщо буде можлывисть поиздь по свиту!!!! Ось тоди и поспилкуемся.....
P.S. Я не дуже полюбляю США як краину... Стара добра Европа!!!! Испания!!! Италия !!! Франция!!! И ридна ненька Украина!!!!!
 
kentavrДата: Субота, 16.05.2009, 18:03 | Повідомлення # 115
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
а я думаю що рівень твого виховання невеликий, книга це наше виховання, сам про себе сказав я з бідної сімї ото і видно озлоблений ще з радянских часів на все радянське, вершків нахватався і сидиш собі фантазуєш, мені вже давно с тобой нецікаво розмовляти, бо ти тілько шо і робиш то повторяеш все що я скажу, книжки я читав, і замість села там де ти проводив літні канікули я проводив літні канікули в зарашній Европейскій країні, ОТ ВАМ НЕХОЧЕТЬСЯ ПОЗБУТИСЯ СВОЄЇ ВЛАДИ, А ЛЮДЯМ ЯКІ ПРОЧИТАЛИ ПАРУ КНИЖОК ТОЕСТЬ АМЕРИКАНСЬКИХ КОМІКСІВ ВСЕ МАРИТЬСЯ ЩО ВОНИ САМІ РОЗУМНІ, ЩЕ РАЗ ПОВТОРЮЮ В БЮДЖЕТНІЙ УСТАНОВІ НЕ ПРАЦЮЮ, І РІВЕНЬ ПОЛОНСЬКОГО КЛЕРКА ДЛЯ МЕНЕ НЕ ЦІКАВИЙ, БАГАТО В НАС БУВШИХ НАЧАЛЬНИКІВ ІНЖЕНЕРІВ НЕ ЗА РАДИ ПОЛОННОГО ПОЛІЗЛИ В БЮДЖЕТУСТАНОВИ РОБИТИ А ЗАРАДИ ПЕРЕРАХУНКУ ПЕСІЇ І БОНАЛЬНО НОВОГО ДОХОДУ БО ВСЕ МАЛО І МАЛО МЕНІ ПОКИ ДО ВПОДОБИ РІВНЕНСЬКОЙ ОБЛАСНОЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ВАРІАНТ ВЛАДИ ТАМ ОДНА МОЛОДЬ ДО 30 РОКІВ МАЄ ШАНС БУТИ У ВЛАДІ
 
AdminДата: Субота, 16.05.2009, 19:30 | Повідомлення # 116
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Ох товариші Ви і заїлися....... wacko

 
humanДата: Субота, 16.05.2009, 21:20 | Повідомлення # 117
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
kentavr, Так що читав останне??? biggrin biggrin biggrin

biggrin biggrin biggrin Збырав бы ты вершки так як я збыраю!!!! biggrin biggrin biggrin

И ще почитай чому на вси керивни посады в всих краинах свиту э виковый ценз... и чому молодый керивнык на державний посади це погано... якщо не здогадуешся сам!!!! biggrin biggrin biggrin

 
humanДата: Субота, 16.05.2009, 21:28 | Повідомлення # 118
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Admin, Ну не заився я з цым юнаком... думаю може хоть одын з недовольных всым в житти кине свою психологию жертвы и щось зробе в жити... и не буде переказуваты плитки... це ж робота бабусь а не молодои людини... и нарешти зрозумие що все в його руках а хаяты когось колы сам ничого не зробыв це останне дило!!!! и хоть щось в знае в житти...
 
kentavrДата: Субота, 16.05.2009, 21:44 | Повідомлення # 119
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
в мене в житті є вже все є будинок є сімя, є справа цікава, є коликтив цікавий, і за богацтвом я бігати нестараюсь, лиш би наші діти були здорові МИ З ВАМИ БУЛИ ЗДОРОВІ, ДОПОМАГАТИ СВОЇМ ДІТЯМ ОЦЕ СЧАСТЬЯ ОЦЕ СМИСЛ ЖИТТЯ, а всі ті байки що ми говорим це все пусте
 
БУБАДата: Вівторок, 19.05.2009, 13:49 | Повідомлення # 120
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
"Кентавре" чим далі читаю вашу переписку, тим більше підтверджую свої підозри...
Радянська "схема" мислення, відсутність адекватної критичної оцінки, озлобленість, неповага до Української землі і її народу, ось далеко не повний перелік...
Складається враження, що ви шукаєте винних у втрачених, або не використаних можливостях, що у свій час у вас можливо були...

З однієї сторони вас послухай: в України справи - гірше нікуди, з іншої - в Америці ще гірше! По вашому виходить, що ми живемо краще американців!!!! Чого ж тоді ниєте??? cool

 
Форум » Наше місто » Політика » Влада Полонного (Влада у місті)
Пошук: