П'ятниця, 26.04.2024, 02:03
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Наше місто » Політика » Влада Полонного (Влада у місті)
Влада Полонного
marcianoДата: Понеділок, 19.01.2009, 12:10 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 7
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
NINA_RICHI
наскільки мені відомо, сесійні засідання є відкритими для громадян, окрім випадків коли мають статус закритих.
Я б не сказав, що попасти на сесійні засідання депутатів - проблема.
 
АвиаторДата: Середа, 21.01.2009, 01:47 | Повідомлення # 17
Підполковник
Група: Справжні Полончани
Повідомлень: 66
Нагороди: 2
Репутація: 2
Статус: Offline
Честно говоря, я уже привык к следующей оценке действий украинской власти:
Если не мешают, то это уже хорошо.
У меня было несколько контактов с представителями власти в Полонном, поверьте, в Полонном все еще очень неплохо.
По роду деятельности я сталкивался с разными чиновниками по всей Украине, по сравнению с Полонным, хуже было, лучше - наверное, нет.
Хотя Вам конечно виднее, все-таки я живу далековато и многого могу не знать...
 
ВиКуЛеЧкАДата: П'ятниця, 23.01.2009, 11:47 | Повідомлення # 18
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 50
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
а вы слышали о кризисе?......вот у нас в Харькове типа полные завалы,сокращают людей в нереальных размерах),так прикол в том,что заказы,все дела идут,как и раньше,но начальники,чтоб им больше денег досталось просто увольняют!!!!или просто не платят зарплаты,а кто будет работать за бесплатно......НО У НИХ ВСЯ ПРОБЛЕМА ТИПА В КРИЗИСЕ....ппц какой-т....
 
kentavrДата: Понеділок, 02.02.2009, 23:28 | Повідомлення # 19
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
порівнюючи з другими районними центрами наш район в занепаді і з кожним днем все гірше і гірше, як кажуть владу перевіряють коли є криза так як товариша, друг познаеться в беде, покишо я цього небачу, пишуть книжички 2 сортні про Полонне, істиних колишніх економістів і тих хто закладав перші зерна в створенні нашої промисловості в районі замовчують, дуже прикро і стидно за наш район.
 
АвиаторДата: Вівторок, 03.02.2009, 01:54 | Повідомлення # 20
Підполковник
Група: Справжні Полончани
Повідомлень: 66
Нагороди: 2
Репутація: 2
Статус: Offline
Если я правильно понимаю ситуацию, то основной гигант промышленности Полонного - фарфоровый завод, умирает.
Щебкарьер вроде тоже пару месяцев не работает (я не ошибаюсь?)
Сложно в таких условиях что-то сделать.
Не выгораживаю власть, всё это можно было попробовать не допустить (не знаю в силах ли это власти), но
сейчас действительно тяжело что-то сделать...
 
AdminДата: Вівторок, 03.02.2009, 03:04 | Повідомлення # 21
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Да, багато вже втрачено, але при розумному керівництві, можливо ще хочаб врятувати що залишилось!

 
OksankaДата: Вівторок, 03.02.2009, 15:41 | Повідомлення # 22
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
А стосовно другосортних книжечок, то спробуйте, пане kentavr, видати щось краще. Чи взагалі видати щость історико-наукового змісту!
 
kentavrДата: Вівторок, 03.02.2009, 17:20 | Повідомлення # 23
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
про моїх Оксана предків і роль їх в місті Полонне вже давно писали, не на районному рівні а на всесоюзному, а ті, що видали цю книжечку, цим вони нас ненакормлять а собі за продажу і на видавництво спишуть, я би таких керівників які не цінують гроші люцькі недопустив нетошо до керівництва районну але і стадо баранів пасти, і вибачте мене за дерзость но мені больно коли мої предки строїли а якісь прихвостні вже більше 10 років обдирають, а зараз і останю сорочку здирають з нашої промисловості
 
BUBAДата: Середа, 04.02.2009, 14:39 | Повідомлення # 24
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Промисловості Полонного, якщо її розуміти в старих радянських масштабах, - капець! І це факт. Але я не сказав би що вона померла зовсім, просто почався складний процес адаптації до суворої реальності ринку. "Гіганти" не виправдовують себе, тому і "гинуть", але на їхньому місці з'являються дрібні промислові господарства.

Але повернемось до влади. Власне для мене яскравим прикладом "роботи" нашої влади стало будівництво якоїсь химерної споруди в центрі міста, на місці стародавнього городища (зліва від нового універмагу). Вибачте мені, але це просто вандалізм!!! Поясніть, як (вірніше за скільки) можна було надати під забудову ділянку, яка є територією археологічної памятки нашого міста та занесена до реєстру археологічних памяток України!!! angry

Повідомлення відредагував BUBA - Середа, 04.02.2009, 14:46
 
AdminДата: Середа, 04.02.2009, 15:04 | Повідомлення # 25
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
ГРоші, Гроші, гроші.....

 
OksankaДата: Середа, 04.02.2009, 18:06 | Повідомлення # 26
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Стосовно останньої книги "Полонне. Минуле і сучасне", то я знаю хто над нею РЕАЛЬНО працював і скільки сили й терпіння вклав у її створення і вихід у світ!!! Намовляти на них не потрібно!!! А от стосовно того за скільки її реалізовуватимуть і скільки грошей спишуть - тут я цілком солідарна. Хоча мені особисто здається, що це остання книжка такого плану про м.Полонне.
А стосовно забудови городища - то я спочатку теж так реагувала. Але споруда зводиться за умов, що пам'ятний знак буде охоронятися і підтримуватиметься у належному стані. І ще... логічно міркуючи, у нашому місті ніколи не знайдеться коштів на ще одну археологічну розвідку (враховуючи навіть те, що вони (влада) ніби поговорювали про те, щоб не засипати просто так ходи на Петровського, а виділити кошти на роботу якоїсь комісії чи експедицію з Києва. І що в результаті?!). Згадайте, в яких чагарниках був цей пам'ятний знак кілька років назад! Невже було краще?! Потрібно змиритися з тим, що влада на цьому місці уже нічого іншого і не зробила б (маю на увазі не запросила б археологів як у 1927, 1973 та 1992-1993 рр.).Тому...
 
BUBAДата: Середа, 04.02.2009, 20:48 | Повідомлення # 27
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Admin правильно зробив наголос: ГРОШІ! Гроші у владі вирішують все! І ніхто не переймається моральними аспектами.

Oksanka веде мову про те що споруда зводиться за умов, що пам'ятний знак буде охоронятися. Так от... логічно міркуючи, мушу зауважити, що історичну цінність має не шмат бетону з табличкою, тобто памятний знак, а саме територія, яка ним відмічена і яку нещадно понівечено будівництвом. Грошей на дослідження немає сьогодні, можливо не буде і завтра, але це не означає, що археологічні памятки потрібно "списати" і тупо продати, вибачте, здати в оренду з правом викупу. Якщо влада не може нічого зробити, то нехай хоча б не нищить!!! І звідки така смиренність з рішенням влади?

Це будівництво у багатьох людей знищило останні крихти поваги до місцевої влади, оскільки воно у всій своїй красі відобразило ставлення влади до людей, щось на зразок: "А ми можемо навіть так, і нам пофіг!"

 
OksankaДата: Середа, 04.02.2009, 22:17 | Повідомлення # 28
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
А це не смиренність до влади!!! Це тверезе розуміння ситуації!!! Ви, здається, самі натякали на повне виродження чи то деградацію району у своєму повідомленні (Дата: Середа, Сьогодні, 14:39), то невже ви думаєте що за кілька років все аж так розквітне. Мушу визнати, ви ВЕЛИКИЙ оптиміст. Це, звичайно, добре, але потрібно реальніше дивитися на речі!
 
BUBAДата: Четвер, 05.02.2009, 13:18 | Повідомлення # 29
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Oksanka, не зовсім розумію до чого тут ви підв'язали мою оцінку стану промислового комплексу району. Наскільки я памятаю, обговорувалось питання продажу археологічної пам'ятки. На речі я дивлюсь дуже реально. Просто це питання розглядав не у масштабах кількох років! Городище пережило тисячолітню історію і мусило залишитись нащадкам у вигляді культурної спадщини, але нажаль...
 
OksankaДата: Четвер, 05.02.2009, 14:12 | Повідомлення # 30
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Ви не сприймайте все, як особисту образу! Я, наприклад навіть у відносно далекому (20-30 років) майбутньому не бачу інакшого застосування цьому місцю ЯК БИ Я ЦЬОГО НЕ ХОТІЛА! Наша влада зробила б такий хід як не сьогодні-завтра, то через 5-10 років!
 
Форум » Наше місто » Політика » Влада Полонного (Влада у місті)
Пошук: