Понеділок, 06.05.2024, 18:34
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Наше місто » Політика » Влада Полонного (Влада у місті)
Влада Полонного
humanДата: Субота, 09.05.2009, 21:01 | Повідомлення # 76
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
biggrin biggrin :DЩось вы там соби напридумали про те що я оправдовуюсь biggrin biggrin biggrin Якщо вы юначе вважаете. що мене можуть заисти слова... то погано про мене думаете.... А реальна допомога экономици... biggrin biggrin biggrin Ну вы думаю ий не допоможете biggrin biggrin biggrin А мы не балтаемо а це активно робимо biggrin biggrin biggrin ..... Да, доречи, люди з Украини не тильки батраками працюють и плитку на будивництви кладуть biggrin biggrin biggrin , хоча я дуже поважаю труд будивельника!!!!! А диалог я введу из-за того, що достали людишки яки тильки вмиють , що плитки передавати... и все когось винити в своих негараздах!!! Миняйте минталитет... все в ваших руках!!!! Чим бистрише зрозумиете, що допомагати соби треба самому и якщо е можливисть ще комусь з близьких!!! Да , в мене э брат и це точно не Вы!!! Контролюйте себе!!!! biggrin biggrin biggrin
 
humanДата: Субота, 09.05.2009, 21:03 | Повідомлення # 77
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
biggrin biggrin biggrin да и ще!!! А влади в вас и николи не буде!!!!
 
kentavrДата: Неділя, 10.05.2009, 02:07 | Повідомлення # 78
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
я зі своїми колегами в Полонне і бюджет більше вже ніж пару сотень тис податків, спонсорськой допомоги і багато інших допомог вбехкали, це не допомога району, це пусті слова, і скоро не буде чим керувати, помаранчева зграя вже до керувалася а менталитет в мене не Український, в мене зовсім інша кров предків, і я горжусь тим, що в мене кров не підлабузників, не обманщиків, не рабів і багато так і далі, гордіться своїми некчемними досягненнями і пишіть книжки про Полонне з грубими і смішними помилками , за вами майбутнього небуло і небуде одне тішить, бо ви нічого не вмієте робити все що не робете скрізь пальці проходить
 
OksankaДата: Понеділок, 11.05.2009, 19:01 | Повідомлення # 79
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (kentavr)
а менталитет в мене не Український, в мене зовсім інша кров предків, і я горжусь тим, що в мене кров не підлабузників, не обманщиків, не рабів і багато так і далі

мдаааа..... до цього повідомлення я вас підтримувала, але зараз ви реально загнались! Вибачте, але мені до бридкості неприємно, якщо ви так говорите про українців!!!! Може, я вас неправильно зрозуміла? Ви так говорите про нашу націю чи про якусь іншу?

 
humanДата: Понеділок, 11.05.2009, 23:39 | Повідомлення # 80
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (kentavr)
в Полонне і бюджет більше вже ніж пару сотень тис податків, спонсорськой допомоги і багато інших допомог вбехкали,

Не хотилося б никого ображати ... но ты ********!!!!!!! Я впевнений, що ты и грошей таких не бачив!!!!!! И впевненный и не побачиш!!!!! А за таки слова хотилося б и фейс начистити angry >( angry
 
kentavrДата: Вівторок, 12.05.2009, 19:09 | Повідомлення # 81
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
слухай герой це все на що ти здатний, більше не улибаєшся, biggrin оце такі невежі, нахалюги, бовдурі керують з ними толку небуло і небуде, якщо народ непойме і не підніме на гралі таких нахалів і невеж, то до Европи ще далеко, а за гроші не манди, на відміну від вас я ніколи небрешу, human, щоб стояв біля мене то не угрожав би мені, і так неговорив, бачив я багато таких героїв, Oksanka, треба створити тему, що Полонне зробило за роки незалежності до вступу в Евросоюз, да і вся країна
 
AdminДата: Вівторок, 12.05.2009, 19:51 | Повідомлення # 82
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Шановні kentavr та human, прошу вас виясняти свої особисті проблеми десь окремо, в Аську зайдіть чи на мило напишіть! Особливо human, ображати інших учасників форуму забороненно правилами, якщо таке й далі продовжиться, я вас просто забаню та й усе!!!!!! cool

 
kentavrДата: Вівторок, 12.05.2009, 20:33 | Повідомлення # 83
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Oksanka, дякую за замітку на мою адресу, я маю на увазі тих людей які у владі і мають награбленні капітали, бо це вони за весь народ відповідають, і рахують себе Европейцями, а народ мені багатонаціональний шкода, народ як завжди крайній, бо ці люди які при владі забувають що самі вони звідки походять, і на все свій час, скоро їх приземлять
 
humanДата: Вівторок, 12.05.2009, 22:09 | Повідомлення # 84
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
kentavr, Думаю юначе взнав бы ты з ким пишешся то и без стояня биля тебе наложив в штаны!!!!!!!!!!! biggrin biggrin biggrin А за те що ты не поважаеш тои земли яка тебе выростила и тих людей яки ии обробляють.....козаки таких на палю садили!!!!! а земля ця зветься Украина!!!! а люди в ний Украинци!!!!! А це Сковорода и Сикорський, Грушевський и Крушельницька, Гоголь и Булгаков, Хмельницький и Сагайдачный, Маркиш и Серебренников и ще мильйони людей з Великои буквы ,а серед з них э по национальности не украинци але родились и виросли в Украини и з гордистю називали себе Украинцями!!!!!!! Хто ж ты такий, що ти дозволяеш соби таке!!!!!!! Може выдатный вченный???? Може всесвитньо видомый артист чи письменнык??? Чи може видатный державный дияч???? А може дитячий будинок на свои гроши утримуеш???? Може хоть щось.... а по моему ни... просто нищо и им"я нияк , людина з таким видношенням до народу, нации за рахунок якои живуть не може мати имени....
 
kentavrДата: Середа, 13.05.2009, 07:40 | Повідомлення # 85
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
а хто ви і чи вправі судити когось, незнаючи мене, начинати ображати мене, ви себе показуете не з кращої сторони, а якщо хочете, то вам скажуть не відомі люди, які не знають історії, економіки і політики, що твориться в нас в країні і скажуть так що мало не покажеться, і за штани тоді ви подбаєте, і не надо до мене тикати, всіх людей яких ви визначили вони до вас не відносяться, тому що вони відстоювали права простих людей, а ви почали форум у відстоюванні влади, і я завжди тільки стою на боці простого люду, в мене таке виховання, нетреба нашій владі прикриватися видатними людьми яких вони негідні, видатні люди це культура повага до спірозмовника, любовь до країни це в них любовь не до грошей панів, а до народу, до простого люду, і не один в Полонном не скаже за нас що ми негідні свого іменні.
 
humanДата: Середа, 13.05.2009, 12:40 | Повідомлення # 86
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
kentavr,
Quote (kentavr)
а менталитет в мене не Український, в мене зовсім інша кров предків, і я горжусь тим, що в мене кров не підлабузників, не обманщиків, не рабів і багато так і далі,

Я думаю писля таких слив говорити про щось не потрибно!!!!!

А я приймаю сторону тих хто не базикае, а працюе по 24 години в сутки!!!!! И зараз в Полонному у влади з"явилися дийсно достойни люди, яких до речи вибрав народ!!!! А не чиновники, яких назначають.... Я маю на увази як Голову Районнои Ради и його замисника так и Мера миста!!!!!
Писля приведеннои вище цитати... ниякои поваги до тебе немае и язик не повертаеться називати на "Вы"... Так от попробуй заробити сам , а потим приростити капитал.... а це значить мати в пидпорядунку людей... видповидати за них и дбати и вночи и вдень.... тому що у керивника (власника) немае вихидних и праздникив!!!!! И стань при влади, якщо розуму хватить!!! А те що вони одягаються достойно и издять на хороших машинах, так то вони заробили!!!!!! А тих хто вкрали на самому дили десь видсоткив 5.... Це все плитки таких як ти и заздристь тому , що сам, мало того що не способний,а щей до того линивий!!!! Базикати простише!!!! Хоча мое пояснення тоби ничого не дасть, тай не допоможе... помниш в Библии "не метай перед свиньми бисер"..... Ти злий тому, що бидний, а бидний тому , що.... дали думаю знаеш!!!!
Великих украинцив не трогай!!! Ти немаеш права даже згадувати их имена!!!!! Пид ногами таких як ти повинна горити земля!!!!! Дякуй ий , що вона табе носить!!!!!

 
kentavrДата: Середа, 13.05.2009, 15:39 | Повідомлення # 87
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Пускай ваш мер ниездит в Красилов по выходных и танк хоть бы покрасил до дня победы, никогда его по понедельникам застать невозможно, за маслозавод знаем, и несмешите по 24 часа работает Райрада, будут выборы тогда увидем кого выберут, а пока они В.О. у них прошлое неочень трудовое так что посмотрим что они сделают до выборов, и human, вы меня незлите
 
OksankaДата: Середа, 13.05.2009, 21:19 | Повідомлення # 88
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Вибачте, що втручаюсь, але думаю, ці свакри просто зайшли у глухий кут: полеміка переростає в обливання брудом. Не варто. Ви обоє не переконаєте ні один одного, ні інших форумчан. Більш того, ви не зійдетесь на спільній думці стосовно влади! Так само і жителі району: якщо хтось має чи то сформовані стереотипи, чи то доведені факти - так чи інакше, залишиться при своїй думці!!! І одна людина цього не змінить, якими б грунтовними не були її доведення.
Найбільшу владу має той, хто має владу над собою. Шановні, візміть себе в руки і контролюйте свій запал.
 
humanДата: Середа, 13.05.2009, 22:44 | Повідомлення # 89
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
kentavr, Ты не зрозумив... ты на життя злый!!!!! И що вже и украинську мову забув?!!!!
Приставка и.о. у выборных посад буты не може... це априори!!!! А мер хоть в Китай може издити в выходни дни це його справа... и скильки я знав мерив.. ще за радянських часив то Розумный це один з самих сильних менеджерив, що були в Полонному!!!! Тильки не розумию чому я тоби це все пояснюю.... Тоби цього не зрозумити.... у тебе т таких як ти все просто, тильки хтось бильше може. чи мае .. це все вкрав!!!! Ну сказати мени тоби бильше ничого тильки одне побажання....... Щоб ты хоть колись заробыв хочаб один мильйон долларив и попробував з нрим попрацювати ... не потратиты и знову стати нищим, и недовольним, а так щоб маленький заводик прикупыв (на великий таких грошей не хватить) и тоди ты мене згадаеш и зрозумиеш, що це таке , щоб так працюючих з сотню и вси щоб були таки як ти!!!! В тебе е гроши значить ты.... ну ты знаеш ты сам це писав smile smile smile о це я думаю буде тоби наука!!!! Бувай!!!
 
humanДата: Середа, 13.05.2009, 23:19 | Повідомлення # 90
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Oksanka, Ну оскильки це форум, то я вважаю кожен може высловыти свою думку и выбачатысь тут немае за що... Я тильки одного не можу зрозумити невже Вы вси думаете, що там (в Районий ради в мерии и тд) вси сидять и крадуть... выбачте це смишно... по одний причини ... там красти ничого, за такои ситуации як зараз, може хтось и хотив би вкрасти, то политични опоненти це бистро рознесуть... боротьба за владу, пам"ятаете!!!!
... Не розумию ще одного, як людина яка не може заробити гроши даже на свою симью буде керувати иншими.... ми вже це пройшли... коли "кожна куховарка може керувати краиною"... в влади повинни бути вольови, амбитни люди и на сам перед хороши менеджеры яки не бояться взяти видповидальнисть на себе... А Полонським районом колись керував вчитель истории и выдатний турыст з своеи командою, до чого це прывело пам"ятаемо.... Так от на сьогодни в райони нарешти э хтось, що може щось зробити и знае як!!!! Треба щоб ще Бог дав мудрости, тим хто назначае голову администрации району и все буде добре!!! Тильки як що хтось жде, що завтра в Полонному буде як в Видни.... то це теж буде помилкою... це може зробити тильки чаривник... на жаль це правда....
А помилки е у всих, хто хоть чось робить.... тильки помилки тих хто зверху бачать уси, а свои нажаль.... Хочу побажати Полонному и всим його мешканцям любыты свое мистечко и пышатись тим, що вин украинець, тым хто хоче щось зминыты иты и миняты!!!!! В кинци кинцив, це и мое мистечко.... и в ньому все саме краще!!!!
 
Форум » Наше місто » Політика » Влада Полонного (Влада у місті)
Пошук: