Четвер, 18.04.2024, 14:59
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 18 з 18
  • «
  • 1
  • 2
  • 16
  • 17
  • 18
Форум » Наше місто » Політика » Влада Полонного (Влада у місті)
Влада Полонного
ПатріотДата: П'ятниця, 28.01.2011, 19:59 | Повідомлення # 256
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
evo4ka я думаю, що не треба писати про Дехтярука і його образованість. Він показав себе, як господарник у Буртині і на посаді голови районої ради. А його роботу оцінили виборці. А тобі, ще треба повчитись у нього працювати.
 
ПатріотДата: П'ятниця, 28.01.2011, 21:10 | Повідомлення # 257
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Цей горе-керівник відомий своїми пянками-гулянками,що коли проходиш біля будинку рда то не знаєш звідки пісні лунають, чи з рда,чи з будинку культури. Мій син навчався в ліцеї, жодного разу не отримав і половини стипендії, не бачив і відомості на отримання грошей. Мабуть Ядуха не знає кого призначив головою РДА.
 
mbodyaДата: Вівторок, 01.02.2011, 23:49 | Повідомлення # 258
Лейтенант
Група: Депутати
Повідомлень: 78
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Патріот)
Цей горе-керівник відомий своїми пянками-гулянками,що коли проходиш біля будинку рда то не знаєш звідки пісні лунають, чи з рда,чи з будинку культури. Мій син навчався в ліцеї, жодного разу не отримав і половини стипендії, не бачив і відомості на отримання грошей. Мабуть Ядуха не знає кого призначив головою РДА.

Вперше чую про стипендію звідки такі нісенітниці, куча знайомих навчалося там ніхто ніколи не скаржився! А про пісні також смішно! І про ті фабрики швейні це щось нове, мабуть пан Станіслав вам перейшов дорогу, що ви його так негативно вихвалюєте! І ще може ви запропонували б кращу кандидатуру на голову РДА??

 
GetmanДата: П'ятниця, 04.02.2011, 23:39 | Повідомлення # 259
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 73
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Патріот)
evo4ka я думаю, що не треба писати про Дехтярука і його образованість.

А ЯК ЖЕ ТОДІ БУТИ ІЗ ЗАКОНОМ ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ УКРАЇНИ? АБО ВЗЯТИ, НАПРИКЛАД ТАКІ ЗАКОНОДАВЧІ ДОКУМЕНТИ, ЯК:
"П О С Т А Н О В А від 25 травня 1998 р. N 731 Про затвердження Порядку ведення особових справ державних службовців" ДЕ В ТОМУ Ж ТАКИ "ПОРЯДКУ ВЕДЕННЯ" ПЕРЕЛІЧУЮТЬСЯ ДОКУМЕНТИ ОСОБОВОЇ СПРАВИ ПОСАДОВЦЯ, ЗОКРЕМА ТАКЕ:
1. Формування особової справи
Формування особової справи розпочинається з дати розгляду
питання про призначення на посаду державного службовця.
В особовій справі повинні міститися такі документи:
1) особова картка (форма П-2ДС) ( z0484-95 ) з відповідними
додатками та фотокарткою розміром 4х6 сантиметрів;
2) копії документів про повну вищу
освіту, науковий ступінь, вчене звання, підвищення кваліфікації; .....

ЯКА ОСВІТА У ДЕХТЯРУКА ТА ЙОГО АЖ ДВА(!?) ДИПЛОМИ, Я ДУМАЮ НАГАДУВАТИ НЕ ПОТРІБНО. СВОГО ЧАСУ В "ПОДІЛЬСЬКИХ ВІСТЯХ" ПРО ОСВІТУ ГОЛОВИ, А НА ТОЙ ЧАС ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ, ВЖЕ РОЗПОВІДАЛОСЯ. АЛЕ МІСЦЕВІ ДЕПУТАТИ ПЛЮЮЧИ НА ЗАКОНИ "ПРОПХАЛИ" ДЕХТЯРУКА ДО ВЛАДИ.


Будь-яке очікування приводить на розчарування, а будь-яке володіння – до болю втрати.

Повідомлення відредагував Getman - П'ятниця, 04.02.2011, 23:41
 
evo4k@Дата: Четвер, 12.05.2011, 10:45 | Повідомлення # 260
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 36
Нагороди: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
ОГОЛОШННЯ!!! Районні
організації Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”, Української Народної Партії,
Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, “Фронту Змін”, “Народної самооборони” повідомляють, що 24 травня 2011 року об 11 год. 00
хв. у м. Полонному в приміщенні районного Будинку культури пройдуть
збори з питання ініціювання всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення,
обрання ініціативної групи, формулювання питань на референдум. Всіх небайдужих жителів Полонського району
запрошуємо взяти участь у зборах. (При собі мати паспорт)
 
DKДата: П'ятниця, 27.05.2011, 23:56 | Повідомлення # 261
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотелось бы знать,кто является собственником дискотеки на городском пляже,а также почему после 22:00 музыка начинает играть громче?
 
evo4k@Дата: Понеділок, 30.05.2011, 10:16 | Повідомлення # 262
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 36
Нагороди: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
Власника дискотеки , як такого не існує в апріорі. Є людина (приватний підприємець) який має дозвіл на встановлення малих архітектурних споруд. В даному випадку це сцена, майданчик та літній бар. Щодо музики - то особисто була там й музика грає відносно тихо, алде можна без перешкод розмовляти один з одним.
 
DKДата: П'ятниця, 10.06.2011, 16:23 | Повідомлення # 263
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
"Щодо музики - то особисто була там й музика грає відносно тихо, адже можна без перешкод розмовляти один з одним." На жаль -це не є тестом дозволенності рівня звуку,адже розмовляти один з одним без перешкод в радіусі метра можна і на мисі Канаверал,коли там стартує ракета
 
Форум » Наше місто » Політика » Влада Полонного (Влада у місті)
  • Сторінка 18 з 18
  • «
  • 1
  • 2
  • 16
  • 17
  • 18
Пошук: