Середа, 15.05.2024, 13:09
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Наше місто » Політика » Влада Полонного (Влада у місті)
Влада Полонного
БУБАДата: П'ятниця, 12.06.2009, 16:07 | Повідомлення # 136
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Ви пропонуєте мені вас провідати???
 
RubmazДата: Четвер, 26.11.2009, 06:12 | Повідомлення # 137
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
Влада,вибачте,га..но! На сесію немає чого ходити!Кого Ви там не бачили?Зайдіть у Ребеку-там проводяться усі сесіЇ це мабуть ніна річі туди пропонує пропуск!?А чесних людей є багато. Просто Вони чомусь мовчать,хоча давно потрібно вимисти це сміття із влади міста,а то соромно,що за тисячоліття так нічого і недосягнули!
 
kentavr2037Дата: Понеділок, 30.11.2009, 07:33 | Повідомлення # 138
Полковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 198
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Просто Вони чомусь мовчать dry рильце мабуть в пушку biggrin
 
БУБАДата: Понеділок, 30.11.2009, 10:56 | Повідомлення # 139
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Я оце лиш думаю: яким би могло бути наше місто, якби влада просто сумлінно виконувала свою роботу...? Без "відкатів", хабарів, з продажем землі з прозорих аукціонів, з жорстким контролем якості виконаних підрядниками робіт... Залишається лиш здогадуватись.
 
kentavr2037Дата: Понеділок, 30.11.2009, 21:13 | Повідомлення # 140
Полковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 198
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я оце лиш думаю: яким би могло бути наше місто, якби влада просто сумлінно виконувала свою роботу...? Без "відкатів", хабарів, з продажем землі з прозорих аукціонів, з жорстким контролем якості виконаних підрядниками робіт... Залишається лиш здогадуватись. мабуть був би тоді кінець світу
 
RubmazДата: Вівторок, 01.12.2009, 05:07 | Повідомлення # 141
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
kentavr2037, Мовчать до певної пори,яка скоро закінчиться!!!ОБИРАЙ СВОЇХ!!!НЕ РЕКЕТИРІВ ТА З ПРАВДИВОЮ ОСВІТОЮ!!! happy
 
kentavr2037Дата: Вівторок, 01.12.2009, 07:01 | Повідомлення # 142
Полковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 198
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
згоден вчителі вже на керувалися з 2004 року, чисті руки, це мені нагадує революцію в 1917 році, коли до влади прийшли юні теоретики, не практики, теоретично вони знають все, а от на прикладах життя розгублюються, держава це не діти в школі з якими ви і там ради не можете дати !!!!!!!!
 
LeonДата: Понеділок, 07.12.2009, 16:39 | Повідомлення # 143
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 5
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня!!! Хотів запитати ??? На ваш погляд яка ідеальна влада повина бути в місті,якщо вона для вас погана ???
 
RubmazДата: Вівторок, 08.12.2009, 06:24 | Повідомлення # 144
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
Leon, Прозора для всіх полончан!
Але,точно,не така як зараз!Чужа!Мер повинен бути ПОЛОНЧАНИН!Щоб,завтра не було стидно дивитись в очі своїм людям!
 
kentavr2037Дата: Вівторок, 08.12.2009, 07:49 | Повідомлення # 145
Полковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 198
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
а мер насправді як в приказці, як не з'їм то по надкушую biggrin
 
LeonДата: Вівторок, 08.12.2009, 10:48 | Повідомлення # 146
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 5
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Прозора для всіх полончан!

Прозора.-Що ви маете наувазі ??? Мер повинен надавати звіт за виконану роботу(друкувати в газеті)? Виступати перед людьми і т.д.?

 
БУБАДата: Вівторок, 08.12.2009, 11:27 | Повідомлення # 147
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Було б непогано, але це утопічні мрії... Нажаль. Надрукувати реальний кошторис спорудження того самого фонтану це все одно, що підписати собі вирок.
 
LeonДата: Вівторок, 08.12.2009, 11:33 | Повідомлення # 148
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 5
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А леж на кожну владу е управа. також можна і на спорудження фонтану написати скаргу в прокуратуру для провірки кошторисуі куди були затрачені гроші.
 
БУБАДата: Вівторок, 08.12.2009, 12:03 | Повідомлення # 149
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Leon, зрозумійте, наша "влада" являє собою складний збалансований механізм взаємовідносин між різними її гілками. Ці взаємовідносини побудовані на принципах взаємної вигоди та кругової поруки. Тому намагання втрутитись у нього ззовні і порушити його звичну роботу зазвичай закінчуються неприємностями для ініціатора. Я розумію, що так не має бути, що з цим потрібно щось робити, але нажаль у народу "руки короткі", їх вистачає рівно для того, щоб помітити під час підрахунку голосів на виборчі посади. Нажаль на цьому усі практичні методи впливу на "владу" закінчуються...
Припустимо написали ви скаргу чи заяву; прокурор дзвонить меру; пояснюючи підстави, просить надати документи на будівництво; документи оформлені належним чином, усі акти виконаних робіт в наявності, викликає підозру лише кількість здавалося б непотрібних "будівельних операцій", або неадекватність цін на них. Але підозри потрібно довести! А це "кусок роботи". Тому "в результаті перевірки фактів порушень та зловживань не виявлено", а у прокурора несподівано зявляється земельна ділянка під забудову. З крайніх - ви! І дай БОЖЕ, щоб ваші документи на землю та будинок були в порядку, коли послідує зворотна реакція мера. Як говориться: "такава селяві!" ))))
 
LeonДата: Вівторок, 08.12.2009, 12:57 | Повідомлення # 150
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 5
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я це чудово розумію. Я кщо взяти байдуже яку справу і віднестися до неї я до справи життя, і прикладати максимально зусиль, то я думаю буде позитивний результат. І якщо ми берем наше місто з 1000-ю історіею, а таких міст в Україні не дуже багато і населеня постійно скорочуеться,люди тікають щоб заробити на життя, а хто лишаеться то все життя невилазить з землі щоб виростити собі харчі на прожиття, все що працювало в місті знищено,то таж сама влада заганяе людей за межу бідності.
То якщо ми складемо руки і будемо мовчати,насправді залишимся без клаптика землі.
Як би хоч невелика кількість людей які живуть в місті цікавились діями керівників, які поставленні для керуванням містом і збільшенням благополуччя жителів нашого міста,один виявив притедзію по одному питаню,другий,третій...і.д. то перед тим як зробити ту чиіншу дію чиновник подумав: "а неприйдуть до мене громадяни міста"
 
Форум » Наше місто » Політика » Влада Полонного (Влада у місті)
Пошук: