Середа, 08.05.2024, 03:19
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Наше місто » Політика » Влада Полонного (Влада у місті)
Влада Полонного
kentavrДата: Четвер, 14.05.2009, 06:33 | Повідомлення # 91
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
писав по Російські бо в комп. пропав на тей час укр. шрифт, для мене гроші це не саме головне, і ті іномарки в мене не в голові, і ви мене перші образили, кажучи да ти таких грошей не тримав, да ти ніколи не був при владі і небудеш, нашо говорити коли не знаєте, а ваш менеджер на Полонному заробив собі не маленькій капітал, чи купив він заводик з цього капіталу в Полонному чи зробив робочі місця, базарники на нього хають на чом бачать, захват землі в центрі міста - да це він зробив, і сьогодні попіднімав ціну на землю я маю на увазі хабарі які він получає за оренду землі в центрі, а за мене не говоріть про перший мільйон, мої однофамільці в Америці Канада Европа вже по 200 років як міліонери, і заробляли вони гроші не як ваша влада у Полонном, прийшовши на все готове після Радянської влади і продавши металолом, розбагатівши на тому,що розграбили заводи а потім сказали НЕРЕНТАБЕЛЬНІ ВОНИ ВИБАЧТЕ МИ МЕНЕДЖЕРИ СУПЕР, МИ ГЕРОЇ УКРАЇНИ ХТО НАС ПОХВАЛИТЬ ЯК НЕ МИ САМІ СЕБЕ, бувайте і ви, удачі, незабувайте про свій народ бо він про вас памятатиме !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
humanДата: Четвер, 14.05.2009, 15:31 | Повідомлення # 92
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
kentavr, От не угомонный!!!!! Те що ты таких грошей не тримав в руках и в влади не будеш... я не просто кажу я впевненый на 100%..... А якщо станеться так... я маю на увази владу... починаючи з голови районнои ради, то прыйду и выбачусь и щей допоможу финансово!!!!!

однофамильци кажеш... ну ну... А я ще знаю як минимум двох твоих великих родичив... Адама и Еву!!!!! Яки однофамильци...ты тут причому до ных.... ще раз повторюю ... сам хто ты и що ты... це правда життя!!!!!!!!!!!!!

Цикаво мени, ще таке пытання... як ты можеш сказати, що хтось щось вкрав... в тебе э ришення суду? ты давав хабари и в тебе э доказы??? Базарни люди не довольни..... а вони колись були довольни??? Скажу, що николи и не будуть!!!! Хоча базарну площу споганили це точно!!!!!
Базикання це все!!! Э докази того, що хтось не чистий на руку... иди в видповидни органи,суд це докаже, кричи хоть серед ночи... и я тебе пидтримаю!!!!!!!!!!!! А так можна ,що хочиш и про кого хочеш сказати... и про тебе в тому числи!!! Це говорить про те , що ты юначе не маеш якоись мало мальськои освиты, хоча дыплом в тебе може и э!!!! Твое писання це "словоблудие", э таке хороше росийське слово....

А якщо хочеш про Полонську владу..... то поцикався чим займався Розумный до того як попав Полонне... и хто Буртынський завод напив розрушенный запустив., .. який доречи був власнистю робочих (колективне пидприемство) и ще поцикався куди подився завод хоз. товарив Маяк... теж був власнистю колективу.... тых хто все на когось показуе.... также и Фарфор був власнистю колективу и керамик...Куди подив трудовый народ? А я скажу куди.... а продав за копийки.... Бо всиж думали став власником и все мое... а засобы виробництва зношуються... а реконструкции робити треба.... а энергоносии экономити потрибно... То краще получу свох сто долларив и запливы воно все г...... ! Отож дороги мои захисники простого люду, почнитьно з себе!!! А потим дивиться на когось!!! Податки вси сплатив???

Да,любиш радянську владу? Давай в Вьетнам чи в Пивничну Корею!!!!! А ще трохи потерпи и в Росию... Тильки не в Москву, а так в Брянськ biggrin biggrin biggrin

Доречи не чув вид обох Олександрив (я маю на увази районну раду), щоб вони себе хвалили!!!! А от я можу их похвалити.... бо не раз допомагали, а иноди просто виручали в житти... И не звертали уваги на нич чи день.... Тобто люди пизнаються в дили!!!! Дай им и их сим"м Бог здоров"я... тай землякив яки будуть допомагати, щось для цього миста зробити!!! А не просто язики чесати!!!!!

 
kentavrДата: Четвер, 14.05.2009, 20:03 | Повідомлення # 93
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
ви без образ неможете, ви не були комсомольцем ваша влада не була в партії в комсомолі, а Буртинський завод має конкуренцію І НЕ ТАКИЙ ВІН ПОТУЖНИЙ і потужність цих зазначених підприємств це мізер податків в район по відношенню до потужністю інших наших колишніх передових заводів, а Полонне поступово стає СЕЛИЩЕ МІСЬКОГО ТИПУ ПІДПОРЯДКОВАНЕ ШЕПЕТІВЦІ, а помогли вам лічно, чому не допомогти нужним людям, а якщо ви такий міліонер то чому не купили за сто доларів завод чи фабрику, чому і де за 18 років незалежності непоставили нове обладнання, є багато варіантів енергозберігання, ЗРОЗУМІЛО СИДІТИ МАБУТЬ В РОСІЇ І ПАПЛЮЖИТИ РОСІЮ І ГОВОРИТИ ПРО ВЕЛИКІ ДОСЯГНЕННЯ ПОЛОННЕ СИДЯЧИ ЗА МЕЖАМИ НЕЗНАЮЧИ ЯК ТУТ НЕ ЛЕГКО ЖИВЕТЬСЯ ЛЮДЯМ ТО ЦЕ ПРОСТО ЯЗИКИ ЧЕСАТИ, ВЛАДА ЗГОДЕН ДЛЯ ВАС, ГАРНЕ ЖИТТЯ ЗГОДЕН НЕ ДЛЯ НЕЛЮДЕЙ ДЛЯ ВАС, ЗА ОСВІТУ НЕОБРАЖАЙТЕ, ЦЕ ВАШ МЕР З СЕЛА ТО ХАЙ ВІД СЕЛА НЕВІДВЕРТАЄТЬСЯ А ВЕРТАЄТЬСЯ В СЕЛО І ПІДНІМАЄ СЕЛО, тільки не вирощуванням ріпака, ДВОХ ОЛЕКСАНДРІВ ПОВАЖАЮ БО ХЛОПЦІ ПОЛОНСЬКІ ХОТЬ РАЗ ДА ПРОЙШЛИ ПОЛОНСЬКІ ЛЮДИ ДО ВЛАДИ, А ГОВОРЮ БО НЕХОЧУ ДЛЯ СВОГО МІСТА ЛИХОЇ ДОЛІ, ЩОБ МОВЧАВ ТО БУВ БИ БАЙДУЖИЙ ДО СОГО МІСТА В ЯКОМУ НАРОДИВСЯ І ЗА ЯКЕ ВІДДАЛИ ЖИТТЯ БАТЬКИ, А ЧОМУ НЕУГОМОНИЙ ТОМУ ЩО В 90-Х ПОКАЛІЧИЛА МЯСОРУБКА ПЕРЕДІЛУ, МАЮ НАДІРВАНЕ ЗДОРОВЬЯ, ДИВИВСЯ ПАПЛЮЖЕННЯ РІДНИХ, БО ВОНИ ЗАВАЖАЛИ РОЗКРАДАННЮ РІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА, ЛЕГШЕ ВСЬОГО КОЛИ ВСЕ ДОБРЕ ПОЧИНАТИ ФІЛОСОФСТВУВАТИ АЛЕ НЕ ЗАБУВАЙТЕ ВСЕ МОЖЕ В ОДНУ МИТЬ ОБІРВАТИСЯ БО ЦЕ ЖИТТЯ Я ЗГОДЕН
 
humanДата: Четвер, 14.05.2009, 22:04 | Повідомлення # 94
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
kentavr, Хотив би зауважити, що допомагали мени коли я був "голий и босий"... тай на це николи не звертали уваги!!!!! Головне який ты!!!! Яка людина!!!! А такого великого серця як у головы районнои ради тяжко знайти... я думаю, що як минимум пив Полонного це пидтвердять!!!! Вин може помилятись и помиляеться як и вси мы... но чесна и щира людина!!!!!

тоди про буртин biggrin ... конкурент цього заводу в нашому региони тильки Майдан Вила... но потужнисьт цих заводив однакова!!!! ще таку ж продукцию выпускае полонський завод и новаки... smile smile smile якщо щось цикаво про вогнетривы можу просвитити smile smile smile Але смысл його в тому, що в буртыни люди мають заробитну плату и за що жити... а я б в таких мисцях взагали податки видминив....
... надходження в бюджет.... ну згоден.. колись це був "щебзавод" smile smile smile .... про экономику и финанси пидприемств можу говорити вично smile ... але суть не вцьому... суть по видношенню до того хто щось робе и може робыты ... и про тых хто просто проце говорыть и надумуе всяких там небылиць.... Я нажаль близько не знайомый з мером... але це дийсно людина яка може щось зробыты и доречи робить!!!!
Я спивчуваю тоби на рахунок твоих близьких.... хаяння инших це не метод щось довесты и ничого не зминить... зминять в першу чергу дии... а саме найкраще це повернуты чесным и майбуть важким шляхом те , що повынно им належаты.... цеж циль за рады якои треба житы и боротысь... заробыты и выкупыты.... чесно и гарно!!!!!
Отож вперед!!!

Да я не належу ни до якои партии smile smile smile и николы не належав smile .... и комсомольським диячем не був smile з биднои сим"и понимаеш!!!!

А тепер про Россию!!!! Те що показують по ТВ росийському и життя в России як земля и небо.... в Украини не гирше и це правда... буваю так само часто як в России так и в Украини smile smile smile Те що в России добре це миф!!!!!!!

Ото ж краще мовчи но дий... и кращий доказ комусь.... це доказ соби... сама краща допомога мисту и батькивщини, це те що твоя сим"я буде жити добре...

А мои философствування з тобою... це видпочинок, пид час роботы.. розрядка такбы мовыты smile smile smile ... но ты злый, на життя и тоби це заважае бачити бильше...
До речи в полонському райони новый голова администрации... теж полонський... smile smile smile Тепер я думаю Борис Иванович отрымае вид вас свою порцию smile smile smile

...

 
kentavrДата: Четвер, 14.05.2009, 23:23 | Повідомлення # 95
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
БЕЗ КОМЕНТАРІВ, ВСЕ ЗРОЗУМІЛО, НО ЗЛИМ Я НІКОЛИ НЕБУВ biggrin
 
kentavrДата: Четвер, 14.05.2009, 23:26 | Повідомлення # 96
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
А ЗА РОСІЮ Я ТАКОЖ ЗНАЮ І ЗНАЮ ЩО ВОНА НА ПРАВИЛЬНОМУ ШЛЯХУ, БО В МЕНЕ В РОСІЇ ДУЖЕ БАГАТО РІДНІ, А УКРАЇНА З 2004 РОКУ ВІДІЙШЛА ВІД ПРАВИЛЬНОГО ШЛЯХУ І ОТ ВАМ РЕЗУЛЬТАТ
 
humanДата: П'ятниця, 15.05.2009, 00:19 | Повідомлення # 97
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
kentavr, Да Росия на правильному шляху..... з такою политикою .. через 10 рокив залишиться одна Москва и та буде розмовляти з кавказьким акцентом.... biggrin biggrin biggrin яки вы там вси наивни до смишного!!! Росия на краю великои попы!!! ще з пив року нафта по 40-50 долларив за барыль.... Видкрый пидручнык по политэкономици... знайды "страны с сырьевой экономикой"... а потим зривняй з структурою экономики Украины biggrin biggrin biggrin ... все просто як 2х2...
Диктатура и империализм, тупа гилка розвитку суспильства.... доказано историею.... Щоб поспилкуватысь про правельный шлях Росии треба хоч раз 5 подивитись блумберг,(диловий канал ТВ) biggrin biggrin biggrin и в финансах розибратись... инфляция... мижнародни позики... инвестицийни бумаги... особливу увагу звернути на держ. облигации США и взнаты з яких компаний почалась финансова криза... хто був основным инвестором в цих компаниях... и про повернення зовнишних позык... якщо хоть чуть чуть розбыраешься в финансах, дай просту видповидь зложивши це все... у кого правельный шлях... и хто кого и куды веде smile smile smile
 
kentavrДата: П'ятниця, 15.05.2009, 00:45 | Повідомлення # 98
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
да тільки обама поможе америці дальше продовжити шлях до банкруцтва, послухайте не себе а світових слонів економістів, які вже предрекли америці а поті Европі крах економіки, і що Росія вийде з кризи з найкращими показниками економіки, це не Російські економісти це світова еліта економіки прогнозує, і за одну Москву мені не говоріть в мене в глубинці Росії є родичі, які гарно працюють і мають гарні заробітки на фермерстві, і є багато прикладів коли сімя нелінується то за 2 роки може простим трудом заробити собі все необхідне, а в нас це не можливо і за 10 років, і Росія не одною нафтою кормиться, здається ви грамотний мужик а пишете якусь несенітницю
 
humanДата: П'ятниця, 15.05.2009, 11:45 | Повідомлення # 99
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
kentavr, Видкрыю тоби один секрет biggrin biggrin biggrin ... э така штука як Паблик Релейшн.... звязки з громадскистю , або на росийський связи с общественностью.....це коли платять людини и вона говорить те що треба biggrin biggrin biggrin .... Це те що стосуеться высловив закордонных про россию... biggrin biggrin biggrin И у кожного з тых имет просто циннык ризный.... Видирвись вид ящика (ТВ) , а якщо дивишся то дывись ризни канали... поцикався хто их власник... и все зрозумиеш.... чому так и хто там говорить biggrin biggrin biggrin ... а краще поспилкуйся з тымы хто живе в США и все зрозумиеш.... вся ризныця миж захидною моделлю суспильства и пост СРСР в тому , що вони проблемы экономики и тд.. выришують за рахунок державных коштив, а схидна.. тобто росийська и тд ... за рахунок громадян.... biggrin biggrin biggrin ... тобто штаты выйдуть з крызы з поганымы показныками як держава, а простый амереканець цього и не помитыть biggrin biggrin biggrin .... И закинчуй байкы про квитучу Россию biggrin biggrin biggrin ... Назвы той рай де жывуть твои родычи... не полинуюсь поихаты подывытысь.... щей жуналюг запрошу biggrin biggrin biggrin ... В росийських селах крим п"яных в напив розваленных хатах и бурьянив на полях ничого не бачив... якщо там ухоженно и на поли щось росте то власнык цього або осетын або армянын!!!! Правда життя!!! biggrin biggrin biggrin
 
humanДата: П'ятниця, 15.05.2009, 11:46 | Повідомлення # 100
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
kentavr, А вся несенитныця в тому и э , що нафтою... основным показныком формування бюджету краины э цина на нафту!!!!!! Все просто... и доречи нихто цього не заперечуе з керивныцтва краиною... це тильки в Украини вирять в могутнисть экономикы Росии biggrin biggrin biggrin и тильки прости телеглядачи ну ище деяки полит сылы яки финансуе Кремль biggrin biggrin biggrin
До речи и ты прычому в любий краини (ну тильки не браты Гондурас и Папуа та им подибных) можеш заробыты скильки ты захочеш!!!! А якщо кажеш , що ни то просто линуешся biggrin biggrin biggrin
 
kentavrДата: П'ятниця, 15.05.2009, 18:01 | Повідомлення # 101
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
human, мені з вами нема про що говорити ви чи робот чи сидете там зверху і літаєте в облаках, короче з вами все ясно, час покаже, да ще вам на одну вашу образу дам відповідь , САША ДЕХТЯРУК САША МЕЛЬНИК І ДОВГАЛЬ МАЮТЬ ТАКУ ВИЩУ ОСВІТУ АЖ ЯК УЧИЛИЩЕ, В МЕНЕ ВИЩЕ ТРЕТЬОЇ АКРЕДИТАЦІЇ ПРИ УНІВЕРСИТЕТІ, щоб не сімья мав би магістратуру wink
 
humanДата: П'ятниця, 15.05.2009, 20:51 | Повідомлення # 102
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
kentavr, запитай у админа де вин взяв биографию Бориса Ивановича????? Я ще не бачив щоб людина з освитою ПТУ стала зразу технологом... це тоби як майже магистру треба булоб здогадатись..... тай вин ще и технарь... хто вчився в техникуми розкаже, що це таке.... в нього выща освита biggrin biggrin biggrin А.В. Мельник писля закинчення вищого учбового закладу працював на педагогичний роботи!!!!! Ще раз скажу... ты просто переказуеш плитки!!!!! А.М. Дехтярук теж мае вищу освиту и я вже точно не пам"ятаю , но здаеться и не одну!!!!!А як на мене то краще розумный з середньою освитою, чим болтун з незакинченною выщою!!!!
Робот biggrin biggrin biggrin в цьому щось э... в облаках... ну тоже не погано!!!! biggrin biggrin biggrin
 
kentavrДата: П'ятниця, 15.05.2009, 22:47 | Повідомлення # 103
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
human, ВИБАЧТЕ ЗА НАФТУ МАЛЕНЬКИЙ ПРИКЛАД СОГОДНІ В ПОЛОННОМУ ЗАПРАВИЛИСЬ А-92 ЦІНА 5.78 ПОЇХАЛИ В ШЕПЕТІВКУ ЦІНА А-92 5.50 ЦЕ Я ТАК ЩО ЦІНА НАФТИ НА СВІТОВИХ ТОРГАХ ПАДАЄ А НА ЗАПРАВКАХ ЦІНА ПАЛИВА ПІДВИЩУЄТЬСЯ, І В РОСІЇ ВОНА НЕ МЕНША ЧИМ В НАС, А ЧОМУ ПІДНІМАЄТЬСЯ ЯКЩО ВИ РОЗУМНИЙ ЕКОНОМІСТ ЗРОЗУМІЄТЕ, І НЕ ЗАБУВАЙТЕ ТО Є ЕВРОПА І ТО Є АМЕРИКА БРАТЬЯ СЛОВЯНИ НІКОЛИ НЕ БУЛИ АМЕРИКАНЦЯМИ ЧИ ТО ЕВРОПЕЙЦЯМИ І НІКОЛИ НЕБУДУТЬ, АЛЕ АМЕРИКА ПОКИ СТАНОК ПО ДРУКУВАННЮ ДОЛЯРІВ СВІЙ НЕ ЗУПИНИЛА, І ЦЕ В МАЙБУТНЬОМУ ДЛЯ НИХ ФАТАЛЬНА ПОМИЛКА, І ЩЕ РАЗ ЗА НАФТУ ЦЕ ДУЖЕ СЕРЙОЗНІ РЕЧІ, НЕХАЙ РОСІЯ ВТРАЧАЄ В ЦІНІ НО АМЕРИКА І ЕВРОПА ВТРАЧАЄ ЩЕ БІЛЬШЕ А ВТРАЧАЮТЬ ВОНИ ВПЛИВ НА СВОЇ КОЛОНІАЛЬНІ КРАЇНИ, В ОДНИХ КРАЇНАХ ІДУТЬ КОЖЕН ДЕНЬ ТЕРАКТИ НЕ ТІЛЬКИ В МИРНОМ НАСЕЛЕННІ АЛЕ І В РОДОВИЩАХ В ІНШИХ КРАЇНАХ НА АМЕРИКУ ВЖЕ НЕЗВАЖАЮТЬ І ПРОСТО НЕСЛУХАЮТЬ СВОГО ГЕГЕМОНА, А ЖУРНАЛІСТІВ МОЇХ ЗНАЙОМИХ Я І САМ МОЖУ ПО ПОЛОННОМУ ПО СЕЛАХ ПРОВЕСТИ І ЗРОБИТИ РЕПОРТАЖ О СТРАШНОМУ ЗАНЕПАДІ І З КОЖНИМ РОКОМ ВСЕ ГІРШЕ І ГІРШЕ Я КОЖЕН ДЕНЬ ЗУСТРІЧАЮСЬ З ФЕРМЕРАМИ ПОЛОННОГО І ЧУЮ ЇХ ПРОБЛЕМИ. АЛЕ ЖУРНАЛЮГИ ЦЕ ТАКА ОСОБЬ biggrin ЩО ВМІЮТЬ ВОНИ ПРО ПОГАНЕ НАПИСАТИ ЩО ВСЕ ДОБРЕ ЧИ НАВПАКИ biggrin biggrin
 
OksankaДата: П'ятниця, 15.05.2009, 23:34 | Повідомлення # 104
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (kentavr)
АЛЕ ЖУРНАЛЮГИ ЦЕ ТАКА ОСОБЬ ЩО ВМІЮТЬ ВОНИ ПРО ПОГАНЕ НАПИСАТИ ЩО ВСЕ ДОБРЕ ЧИ НАВПАКИ

НЕ ЗАГАНЯЙТЕСЬ!!!
 
kentavrДата: П'ятниця, 15.05.2009, 23:56 | Повідомлення # 105
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
ОКСАНА ОСВІТА МАБУТЬ ПОВЯЗАНА З ЖУРНАЛІСТИКОЙ biggrin
 
Форум » Наше місто » Політика » Влада Полонного (Влада у місті)
Пошук: