Неділя, 19.05.2024, 19:12
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Наше місто » Політика » Влада Полонного (Влада у місті)
Влада Полонного
БУБАДата: Вівторок, 19.05.2009, 14:01 | Повідомлення # 121
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Кентавре, стосовно ж Росії маю таку інформацію: на одному з російських сайтів обговорюють гасло "Хана Москве - России счастье!", наводжу коментарі із сайту:

By чужой at 10,May,09 19:46
Демотиватор замечательный, ибо если Москва (10-15% населения) не задумается наконец, что нахлебничество на всем остальном народе (85-90% населения России) рано или поздно приведет к коллапсу власти, то этот коллапс произойдет. Узурпация власти и ресурсов, которая происходит сейчас, выливается в отчуждении Москвы "замкадьем".

Между нами, простыми людьми, хоть мы и по разные стороны кольца, нет повода для ненависти и срача. Но пока наше правительство не поймет, что его "целевые программы" и "региональные миллиарды" до людей на самом деле не доходят, обстановка будет накаляться.

By чужой at 10,May,09 19:49
это демотиватор, иначе быть не может ) нужно же заставить задуматься
мало того, что между украинцами и русскими срач распалили, это-то ладно, с обеих сторон промывка мозгов идет нехилая, но между москвичами и "замкадьем" - это уж слишком

By aelite at 10,May,09 19:50
тоже верно.. все-таки одна страна..

Як на мене, то "голос народу" прагне розвіяти ваші хибні уявлення, про стан справ в РФ та світле майбутнє з "братнім народом", але ви навряд чи його почуєте...

 
kentavrДата: Вівторок, 19.05.2009, 17:13 | Повідомлення # 122
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
БУБА, що ти можеш говорити про радянску схему мислення коли ти в тей час ще під стіл пішки ходив, і вибрав із мільйона один форум по інтернету і хочеш щось мені доказати, а про повагу до землі засажену ріпаком не говори мені, будеш повчати своїх дітей коли вони в тебе будуть, а мислення в тебе ще свого нема biggrin biggrin biggrin biggrin поки ще за тебе думають , то ти мені хочеш щось повчити, ти долю того я впевнений небачив що я бачив
 
kentavrДата: Вівторок, 19.05.2009, 17:38 | Повідомлення # 123
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
У нашій країні не залежно від того що влада робить для блага народу - в результаті той чомусь завжди залишається пограбованим.
 
kentavrДата: Вівторок, 19.05.2009, 17:39 | Повідомлення # 124
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Сучасну владу повага народу не цікавить.
Її цілком влаштовують надії виборців... biggrin biggrin biggrin happy
 
БУБАДата: Середа, 20.05.2009, 09:49 | Повідомлення # 125
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (kentavr)
БУБА, що ти можеш говорити про радянску схему мислення коли ти в тей час ще під стіл пішки ходив

По-перше: на ТИ ми не переходили!
По-друге: те що я в той час під стіл пішки ходив говорить не про те, що я нічого не знаю про радянську "схему мислення", а про те, що мені її не вспіли нав'язати.
По - третє: на тему життєвого досвіду ми вже з вами переписувались...

Ваша манера переписки якраз є найкращим прикладом тієї радянської "схеми мислення" - жодного авторського вагомого критичного аргумента, замість цього суцільний плагіат!!! Це говорить про те, що ви не звикли продуктивно думати і діяти, ще досі чекаєте, що подумають за вас..., видадуть пайок і одяг.

 
kentavrДата: Середа, 20.05.2009, 20:28 | Повідомлення # 126
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
БУБА, мені тобі нема що сказати, далекий від будь-якого мислення, с тобою все ясно, а на ти говорю це манера західного світу мислення , щоб в мене було радянське мислення то я би сидів так як ви і пристосовувався до цієї влади, це у тебе закладено ще в генах блазнювати перед начальником бо це начальник biggrin biggrin biggrin на заході щоб щось було не так як хочуть робітники, то вже б рознесли в щент любу владу, бо вони є виборці громадяни своєї країни, а над вами знущається влада а ви ще її підносите, оце так у вас радянське мислення, Я ДУМАВ ХОТЬ МОЛОДЬ БУДЕ МАТИ СВОЮ ДУМКУ А ВИ ТАКІ Ж ЯК РАДЯНСЬКИЙ СТРОЙ, ХОЧА РУЙНУВАТИ ЛЕГШЕ ВСЬОГО ЧИМ БУДУВАТИ, І З ТАКИМ МИСЛЕННЯМ ВАМ ЩЕ ДАЛЕКО ДО ЕВРОПИ ОЙ ДАЛЕКО smile smile smile
 
OksankaДата: Середа, 20.05.2009, 22:00 | Повідомлення # 127
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (kentavr)
а ви ще її підносите
Особисто я не підношу нашої влади і не захищаю її. Просто сприймаю (із задоволенням чи протиріччям - не суттєво)! але невже ми можемо на щось (у плані влади) впливати?! Ви ж доросла людина і порекрасно розумієте, що всі ці намагання якось на щось вплинути (вибачте за тавтологію) - ще раз підкреслять наше безсилля у цьому!
 
kentavrДата: Середа, 20.05.2009, 22:05 | Повідомлення # 128
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
але невже ми можемо на щось (у плані влади) впливати? ЗГОДЕН, але не згоден з мисленням про Европейсько настроєної молоді, ось не буде роботи для самих Европейців побачите як вони покажуть своє агресивне недовольство емігрантам
 
OksankaДата: Четвер, 21.05.2009, 07:50 | Повідомлення # 129
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Гаразд, будемо ми з вами цьому противитись, назбираємо іще два десятки однодумців і що?! Наші намагання закінчаться все тими ж бездіянними словами противу!!! Погодьтесь!!!
 
kentavrДата: Четвер, 21.05.2009, 08:24 | Повідомлення # 130
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
ЗГОДЕН biggrin
 
БУБАДата: Четвер, 21.05.2009, 13:45 | Повідомлення # 131
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (kentavr)
на заході щоб щось було не так як хочуть робітники, то вже б рознесли в щент любу владу

Бачу ви самий не задоволений - ідіть і розносьте, розносьте вщент!!!

Переходити на особисті образи, доречі, також був один із найулюбленіших прийомів полеміки Леніна...

 
kentavrДата: Четвер, 21.05.2009, 16:47 | Повідомлення # 132
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
БУБА,людина яка задає питання і сам на них дає відповідь, smile :) smile люблю поговорить с умным человеком тоесть сам собой smile smile smile smile
 
kentavrДата: П'ятниця, 22.05.2009, 16:37 | Повідомлення # 133
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Проблема України в тому, що нею завжди керують люди, яким вона не потрібна
Грушевський М. С. - смішний афоризм
 
БУБАДата: Четвер, 11.06.2009, 17:42 | Повідомлення # 134
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (kentavr)
люблю поговорить с умным человеком тоесть сам собой

Якщо поряд немає іншої розумної людини, то іноді краще поговорити із собою, ніж завязувати бесіду з ...
 
kentavrДата: Четвер, 11.06.2009, 18:37 | Повідомлення # 135
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
ЦЕ НАЗИВАЕТЬСЯ ХЛОПЧИСЬКО, ВЕЛИКА САМООЦІНКА ПРО СЕБЕ, ПАЛАТА №6
 
Форум » Наше місто » Політика » Влада Полонного (Влада у місті)
Пошук: