П'ятниця, 26.04.2024, 22:38
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Наше місто » Політика » Влада Полонного (Влада у місті)
Влада Полонного
СергейДата: Середа, 15.04.2009, 23:13 | Повідомлення # 61
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 26
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
kentavr, не нужно пугать, ведь молодость имеет свойство быстро проходить... Пусть по порхает!
 
kentavrДата: Середа, 15.04.2009, 23:28 | Повідомлення # 62
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
да в 19 я о политеке даже незадумывался, где мои 19 biggrin
 
NINA_RICHIДата: Субота, 18.04.2009, 18:25 | Повідомлення # 63
Майор
Група: Справжні Полончани
Повідомлень: 84
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (kentavr)
Oksanka, да ні Оксанка все правильно бачить і в правильному напрямку, всі ті хто при владі починаючи з 90-х років це стосується від директорів і кінчаючи головами міськради райради райдержадміністрації і начальники правоохороних органів є люди які взяли немаленькі гроші в районні а віддати зараз не відддають, тоді як ти вор значить повинен сидіти за гратами, а крали вони в захлеп, все на металолом, продаж обладнання за безцінь, продукції, як кажуть дві каси, одна для замилювання очей а друга для себе, і зараз вони всі при владі, і мені небуде шкода їх сімей які будуть розплачуватись за своїх батьків, бо за їх діяльності було розбито тисячі сімей, люди кидались в бігство на заробітки щоб прогодувати свою сімью, тюрми переполненні, сексрабство, пянство, наркоманія і так далі, пока ці люди будуть при владі або їх потомки то так країна дальше буде жити, і ніколи Німець який приїде сюди не скаже,що це Европа, а будуть далі мої знайомі з Европи сміятися, он поїхали хохли на мерседесах обікрали народ весь свій і далі жирують, пір серед чуми, ВИБАЧТЕ НАКІПІЛО
так скажіть в обличчя владі,що накипіло
 
kentavrДата: Субота, 18.04.2009, 21:06 | Повідомлення # 64
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
так кажу, тільки вони від мене очі свої ховають cool
 
OksankaДата: Вівторок, 21.04.2009, 14:37 | Повідомлення # 65
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
А невже у нас таке буває, щоб у стосунках із владою "простим смертним" вдавалося б щось комусь довести!
 
BUBAДата: Середа, 22.04.2009, 13:04 | Повідомлення # 66
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А іноді, щоб донести критику до влади, потрібно подолати ще протидію і контраргументи "простих смертних"...
 
homora12Дата: Субота, 02.05.2009, 15:49 | Повідомлення # 67
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну, у мене теж друзі в Європі, слова "хохли" навіть не чули, а от про нових русскіх анекдоти розповідає весь світ. Але прикол у тому, що "розікрали" все наші славні "трудящі". Спочатку під орудою комуністів приняли закон про приватизацію в 1990, згодом створили "акціонерні товариства закритого типу" - тільки працівники заводу, ніяких там лікарів-вчителів та іншої гнилої інтелігенції, чистий тобі "Трудящий люд". А трудящий люд темний, тупий і неосвічений, нормально керувати своїм підприємством не вміє, голосує на загальних зборах акціонерів дідько знає за що. Далі більше - частина "трудящих" продає свої акції керівникам чи просто іншим особам за гроші і втрачає право керування підприємством, інша частина підспівує керівництву і голосує за його рішення. А заводи "савєцкі", немодернізовані, енергозатратні, випускають різний непотріб ( приклад - Вторресурси, випускали "вєтошь обтірочну" чи ватін до матрасів, ну і хто сьогодні потребує таку продукцію?), ні якості, ні дизайну, а ціна - вища, як в Європі. А долі -"Суріков розвалив фарфор", "Карнафель розікрав Керамік", "Козачук добив Буртин" і.т.д. Тільки самі бідні, нещасні, жертви оборудок, а до управління чи власності непричетні!!! Совки, совки, відрижка комуняцька!!! Є попит на граніт - і не розвалив Алєксєєнко завод, випускає зараз більше, ніж при СРСР, і брянський реально наростив випуск. А китайський посуд був дешевший, тому фарфор і керамік лягли пластом. Просто неосвічена публіка, яка нічого не тямить в економіці та менеджменті, шукає винних. І так до них нічого не дійшло і не дійде, для того, щоб дискутувати з ними чи пояснити ситуацію потрібно ім перед тим прочитати курс лекцій про економіку, провести залік, і лише потім можна спілкуватися. Але кому це потрібно, владі чи керівникам? Вибачте, наболіло))))) happy
 
homora12Дата: Субота, 02.05.2009, 15:59 | Повідомлення # 68
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
kehtavru : вибачте, не помітив Ваших попередніх міркувань на предмет того, щоб наші податки лишалися в районі і.т.д. Та про що мова? Район забезпечує себе коштами на пенсії на 22%, бюджетників ледь на третину, якби не дотації з Києва, то був би гаплик. Крім форума, варто хоча би часом читати "Новий шлях", де пишуть про виконання надходжень до бюджетів ВСІХ рівнів, а потім порівняти ці цифри з цифрами витрат бюджету району. Це дуже просто, достатньо середньої освіти для нескладних дій додавання-віднімання, навіть множення-ділення не потрібно. А після цього вже можна розмірковувати, куди йдуть чиї гроші (Якщо залишиться охота) happy
 
kentavrДата: Неділя, 03.05.2009, 00:31 | Повідомлення # 69
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
homora12,ще мабуть був комсомольцем завзятим і економіку радянської влади знав на відмінно, хренові комуняки вчили homora12, розкажіть мені про економіку, я вчив теперішню макро мікро політекономіку видатних економістів світу, таких як Самуельсон, Леонтьев, Кейнса, Смита і теперішній безцелір Карла Маркса КАПІТАЛ, проведу вас по реалях, ви чи зовсім далекій від виробництва і від розвитку держави, фарфор не беруть наш тому, що Калуга відмовилась співпрацювати з помаранчевой Пулковськой, і Росії вигодніше купувати в Китаї чим наш екологічно чистий фарфор, Понінківська Паперова фабрика мала підтримку від Києва, бачемо результат теперішнього завода, коли працювало більше пяти тисячь на заводі то зараз і триста всіх працюючих нема, Обухів працює і нема ніяких проблем з енергозбереженням і продукцією. Тепер за щебневий завод, як не знаєте то стидалися відкривати рота про цей завод, Олексієнко прийняв завод з одним шагайочим екскаватором, сім екскаваторів ЕКГ, 20 білазів, новітньою дробілкою, маючи 5 тепловозів, 7 камазів, до 25 кразів, 1100 співробітників, більше одного міліона кубів камня вироблялось в рік, в день по сім составів відходили на збут, і більше 200 кразів, після роботи Олексієнка і його Криворіжскої банди лишилось повний ноль, і тільки сльози і невпина боротьба людей які насправді небалакали а допомагали своєю підтримкою підтримати завод дав йому шанс знову запрацювати. А ви такі тямлющі в економіці і в менеджменті багато зробили за ці роки в цій країні, ваша економіка купи Китайське і перепродай. І нетреба сміятися з тих десятки тисячь Полончан які лишилися без роботи, чекайте ще на осінь один виток важкої кризи.
Погані комуняки настроїли заводи які ще кормлять цю країну невдячних, а за ці 18 років що зробили хоть на відсоток краще комуняків, побудували заводи, підняли село, продають свій якісний товар, випускають книжки масово Українською. Нічого незроблять такі еконмісти комсомольці а дальше будуть вішати лапшу людям і грабити.
 
humanДата: Четвер, 07.05.2009, 16:26 | Повідомлення # 70
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
kentavr, Ух приемно почитати про людей яки вирять в свитле минуле smile .... (вибачте клава росийська)... Так ось... Шановний невже вы вважаете, той пам"ятный знак и э мисце старого городища????? Це тильки пам"ятний знак!!!!!!!!! Старе городище мало площу яка на багато бильша... А займало старе городище площу яку умовно можна намалювати ... Костел-так званный вал-колишний литний кинотеатр-баня-костел.... Так ось представте соби, що це все колись було обнесенне муром який мав Вежи.... Це можна побачити пройшовши цим маршрутом... там кругом э залишки насипного валу... Тобто выходыть все так званне Старомисто по Вашому , треба засипати землею и посияти траву!!!!!!!!!!!! А знак той стоить там ,бо колись будували универмаг и там знайшли пидземний хид.... и горнятко з золотом happy .... Моя Вам порада розпитайте про це старих людей... вони задоволенням Вам по розповидають..... И радуйтесь, що в мисти э не байдужи люди до його истории, выбачте я не знаю хто ваши предки и що побудували в Полонному, но книжки яки випущени зараз э дуже важливими, даже якщо там немае спогадив про Ваших предкив.... Я з великим задоволенням ии читав, розглядав стару карту з друзями и доречи виданни вони на особисти гроши и ниякого видношення до державних грошей немають.... живу за килька тисяч километрив вид Полонного и то це знаю!!!!! И те що в Полонному зараз молода влада, це дуже добре!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! До того ж, хотив бы дати Вам пораду, як що можна!!!!! Живить своим життям, а не заслугами предкив!!!!!!! Розкажить , що Вы особисто зробили для миста!!!!! Так добре розмирковуете про промислови пидприемства.... тильки то все плитки!!!! До тогож вони вси э приватизованнымы и що з ними робыты, це особысте дило власныкив... И хто Вам сказав , що китайський фарфор "грязный".... smile smile smile
 
kentavrДата: Четвер, 07.05.2009, 23:02 | Повідомлення # 71
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
тільки вашого покоління, це для нас не молодь в напів районному центрі, спочатку ви скажіть що зробили, я на яких підриємствах не працював виконував роботу на 200 %, а про городище я нічого неговорив і нерозумію ви про шо, ви розмірковуєте тільки у власних інтересах і думаєте не за місто,і якщо небуде світлого майбутнього то і районна небуде, і в мене є на кого рівнятися а у вас є на кого рівнятися окрім обману
 
humanДата: П'ятниця, 08.05.2009, 12:04 | Повідомлення # 72
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Як не говорив... а хто пропонував засипати все землею и посадити траву smile ... Вы нагадуете мени одну нацию з анекдотив яка видповидае питанням на питання biggrin .... А реальнои видповиди не мае про ваши досягнення!!!! Хотилося б взнати ти пидприемства на яких Вы працювали... 200 % це велика цыфра....и де вони зараз ци пидприемства якщо там були таки працивники.... я поспилкуюся з Вашими керивниками и якщо це так то запропоную Вам реальну роботу... будете пиднимати экономику району.... А якщо хочете взнати особисто про мене то напишить мени на мою електронну адрессу...тильки думаю це вам не дуже сподобаеться...... хотилось ще добавити ... я ни на кого не ривняюсь... ривнятись на когось це слабисть, вкрайньому рази для мене!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
kentavrДата: П'ятниця, 08.05.2009, 21:19 | Повідомлення # 73
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
за траву ви загнали, ніразу я в цій темі не розмовляв, напішіть від якого числа і в який час була моя розмова, і не грузіть мене, гружоний я, і мені віртуальні роботи нетреба я вам сам можу роботу запропонувати
 
humanДата: Субота, 09.05.2009, 02:19 | Повідомлення # 74
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
kentavr, Ни юначе не виртуальна робота, а така настояща... биля станка в змину... можна и биля теплового агрегату.... роботи багато и ще раз повторюю РЕАЛЬНОИ!!!! Тильки я думаю Вы з тих хто язиком тильки працювати вмиете и хаяти тих хто на дорогих машинах издить!!!! А щоб вы знали , щоб добре жити траба пахати за трьох... тильки це не вси можуть ..бильшисть тильки додумувати про тих хто щось може зробити в цьому жити!!!!! Загруженний ты наш!!!! Отож потомок всесоюзно видомих людей. Або мовчить в тряпочку, або за дило и вже писля того, хаяти "владу", бо Вы даже не розумиете чим вони там займаються!!!!! И выбачтесь перед Ниною... ии батько один из не багатьох хто в Вашому райони, а вин и мий бо я там народився, реально щось робить и в тому числи для таких балтунив як Вы!!! ... щоб назвати щось второсортним треба самому хоть щось з себе представляти!!!! И можете мени роботу запропонувати, я розгляну ваши пропозиции.... якщо , розумиеться зможете соби дозволити оплачувати мою працю!!!!!
 
kentavrДата: Субота, 09.05.2009, 07:31 | Повідомлення # 75
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
реально людей поважаю які лишилися в Україні і працюють на благо України, а такі як ви виїхали і чим поскоріше за дліним рублем, і тільки розмови за межами країни як вони люблять неньку, а реальної допомоги економіці України нема, за балтуна отвітете, на що ви здатні це тільки образити людину не знаючи її, показали своє лице істене, істиних патріотів теперішньої України, влада у таких людей як ваші знайомі і ви, у мене влади ніколи небуло, но я і без влади допомогав людям і допомагаю, і мені не перед ким нетреба оправдовуватися, а ви переді мною неоправдовуйтесь, я не судя і судити тих хто за ці 18 років накоїв геноцид проти Українського народу не маю право, історія жорстоко засудила царизм, радянську владу, і жорстоко засудить нинішніх патріотів у владі України, а вас попрошу на особистості не переходити, в мене вже трудового стажу в мої рані роки 15 років, я зазначу записаного в трудовій, і починав я не за батьківські кошти зразу з влади, а починав з простого робітника, і виконівав роботу так що ветерани передовики немогли зі мною зрівнятися, лишився я на Україні і працюю для України погано добре але заповіді ненарушаю і всі хто зі мною мав справу ніхто небув ображений,і я радий,що вас заїли мої слова значить я в точку попав і правда моя БРАТ
 
Форум » Наше місто » Політика » Влада Полонного (Влада у місті)
Пошук: