Четвер, 18.04.2024, 04:45
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Наше місто » Політика » Влада Полонного (Влада у місті)
Влада Полонного
BUBAДата: Четвер, 05.02.2009, 14:22 | Повідомлення # 31
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви мене абсолютно не образили. Розумію вашу позицію. Просто такі місця не можна "застосовувати", це все одно, що середньовічним рукописом загорнути оселедедця.
 
OksankaДата: Четвер, 05.02.2009, 23:13 | Повідомлення # 32
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Ваші варіанти...
 
BUBAДата: П'ятниця, 06.02.2009, 09:23 | Повідомлення # 33
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Вирубати чагарники, привезти машину чорнозему і засіяти травою!
 
OksankaДата: П'ятниця, 06.02.2009, 15:16 | Повідомлення # 34
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
А ви розумієте, що:
1. це потрібно робити регулярно
2. там неподалік проживаючі люди випасатимуть кіз
3. потрібно буде, щоб за цим місцем постійно хтось наглядав, прибирав і підтримував пам'ятник у належному стані.
 
BUBAДата: П'ятниця, 06.02.2009, 16:37 | Повідомлення # 35
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А такіж самі дії не потрібно робити біля фонтану, наприклад??? Да і по місту вцілому. В цьому і заключається робота влади.
Чи ви стоїте на позиції: "Навіщо прибирати, все одно засмітять!?"
 
OksankaДата: П'ятниця, 06.02.2009, 19:59 | Повідомлення # 36
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Можу повторитись, що я просто реально оцінюю ситуацію!
Чому ж на вашу думку цей пам'ятник раніше був у бур'янах та між сміття? Невже влада була гіршою?
 
BUBAДата: Понеділок, 09.02.2009, 10:25 | Повідомлення # 37
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Здається ви не те що не бачите у цьому проблеми, ви дуже навіть "за" такий розвиток подій.
Припустімо, у вас була близька вам людина, якої з певних причин не стало, ви її поховали, але щороку навідувались, оскільки дуже нею дорожили. В звязку з тим, що ви живете досить далеко, а інших близьких у цієї людини не залишилось, ви не маєте змоги постійно підтримувати поховання у належному вигляді. І тут одного разу ви виявляєте, що поховання цієї дорогої вам людини вже немає... замість нього інше!!! Ви відповідно обурені, звертаєтесь до влади, а вам - "Вибачте, пройшло багато часу, по закону ми можемо дозволити перепоховання, до того ж там постійно росли чагарники!"

Я відчуваю, що наша дискусія заходить в глухий кут. Ви починаєте повторюватись, вимагаючи повторень і від мене... Ви не бачите проблеми - нехай так! Я також не бачу причин переконувати вас у протилежному, тим більше що все і так очевидно, і на вирішення даного питання ви ніяк вплинути не можете. Тому давайте на цьому закінчим.

 
OksankaДата: Понеділок, 09.02.2009, 21:29 | Повідомлення # 38
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Гаразд! Тоді і я скажу: ви надто категоричний. Дивлячись на світ, іноді бажано було б зрідка знімати рожеві окуляри, і діяти не за принципом "Хто не зі мною - той проти мене". І ще: корисно буває прислухатись, або ж хоча б слухати чиїсь думки, а не лише демонструвати свою самовпевненість.

P.S. Дякую за підтримку пікантності та гостроти розмов на форумі)))))

 
BUBAДата: Вівторок, 10.02.2009, 19:35 | Повідомлення # 39
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаву характеристику ви мені дали: категоричний, самовпевнений оптиміст, що живе за правилом "Хто не зімною, той проти мене!" ))))))))
Поміркуйте самі, невже людина, позбавлена толерантності взагалі буде спілкуватись у форумі.

І ще... ви, здається, дещо буквально сприйняли мої слова: "...давайте на цьому закінчим." і вже вспіли попрощатись

Quote (Oksanka)
P.S. Дякую за підтримку пікантності та гостроти розмов на форумі

але я просто мав на увазі, що варто закрити дану тему.


Повідомлення відредагував BUBA - Вівторок, 10.02.2009, 19:36
 
OksankaДата: Середа, 11.02.2009, 13:23 | Повідомлення # 40
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Я вас розуміла і також мала на увазі ту ж тему, я й сама не з тих, кого легко ось так просто змусити припинити цю справу.

Quote (BUBA)
Поміркуйте самі, невже людина, позбавлена толерантності взагалі буде спілкуватись у форумі.

я не вважаю вас позбавленим толерантності, просто іноді людям (на форумах в тому числі) буває важко змиритися з тим, що не всі обов'язково мають погоджуватись з його думкою. Хоча, ви можете і не брати до уваги ці слова, я нічого проти вас особисто не маю.
 
BUBAДата: П'ятниця, 13.02.2009, 13:58 | Повідомлення # 41
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
І так, ми дещо відхилились від розмови про владу. Повернемось.
Я хочу проаналізувати хто є ВЛАДА в Полонному і на кого покладати вину за злочинні дії або бездіяльність, а кому дякувати за ті скромні кроки назустріч людям...
 
OksankaДата: П'ятниця, 13.02.2009, 15:44 | Повідомлення # 42
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
В першу чергу слідкувати за собою!
А влада - що за неї казати, і так все ясно sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad
 
AdminДата: П'ятниця, 13.02.2009, 20:45 | Повідомлення # 43
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Чому ж всі такі негативні?!?!?!?! Вони ж Форму для волейболістів купили!!!!! biggrin

 
kentavrДата: П'ятниця, 13.02.2009, 20:50 | Повідомлення # 44
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
да ні я некажу що негатив але реально подумати в нас в районі небуло цілий рік голови райдержадміністрації, і нічого з районом несталось, на даний час це означає, чи то є влада чи то її нема все однаково, ніяких змін
 
AdminДата: П'ятниця, 13.02.2009, 20:55 | Повідомлення # 45
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Про таке явище можна говорити не тільки, в межах району, а й у межах усієї держави! Коли ВР не було, здається ніхто не постраждав також! Роботу нашої влади можна побачити здебільшого лише по телевізору... wacko

 
Форум » Наше місто » Політика » Влада Полонного (Влада у місті)
Пошук: