Субота, 20.04.2024, 01:51
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Наше місто » Культура » Культура міста (Культура міста, заходи, події)
Культура міста
LookenДата: Понеділок, 13.07.2009, 16:28 | Повідомлення # 76
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 24
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Молоді потрібно самій брати все в свої руки cool pray
Але є ще одна проблема!!!Не має бабок dollar bash
 
LookenДата: Понеділок, 13.07.2009, 16:43 | Повідомлення # 77
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 24
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли в нас перестануть пити до посиніння?:
-Коли бари всі по закривають?
-коли всю водяру видудлять?
Чи ще є якісь варіанти??? cool bash

Напевне коли Бабки закінчаться

 
БУБАДата: П'ятниця, 24.07.2009, 12:28 | Повідомлення # 78
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Ні, коли в людей зміняться життєві пріоритети. Коли люди займуться самовихованням і розвитком світогляду...
 
LookenДата: Вівторок, 28.07.2009, 10:40 | Повідомлення # 79
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 24
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю,що цього можна не чекати!!!
В усіх на думкі тільки погуляти і все,ніхто міняти свої пріорітети не захоче,тому,що їм і так добре!!!
А хто все ж таки поміняє,то це лише 10 відсотків від усього населення не більше... cool
 
БУБАДата: Вівторок, 28.07.2009, 10:59 | Повідомлення # 80
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Я б не сказав, що 10% це мало. Навпаки, 10% від кожного нового покоління - це істотний прогрес. Адже раніше чи пізніше соцільно несвідома частина залишиться у меншості і буде відчувати на собі моральний "тиск" більшості, приблизно такий, як зараз відчуває людина, яка зневажає наркотики та алкоголь, і людей, які ними зловживають.
Питання лиш в тому, як досягти зміни життєвих пріоритетів та зміни системи цінностей у тих "імовірних" 10%???
 
DVesnaДата: П'ятниця, 07.08.2009, 11:29 | Повідомлення # 81
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Яка держава, така і молодь... це взаємозв'язано Не варто вимагати змін у людей, які не знали іншого життя...

А Я ТАКА...
 
БУБАДата: Понеділок, 10.08.2009, 11:26 | Повідомлення # 82
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
DVesna Що значить: "не варто вимагати змін", "не бачили іншого життя", як ви пропонуєте його показати? З ваших слів виходить, що людина яка прагне змін на краще, мусить взяти шефство над кількома довбограями і на деякий час дати їм все, щоб вони відчули смак до життя...?
Якщо в когось немає "планів на життя", то причину потрібно шукати в першу чергу в собі, а не прекладати вину на державу. cool

Скажу вам, цікаву позицію ви відстоюєте... "не варто вимагати змін" - іншими словами, не чіпайте його, він звичайне бидло, нехай і надалі веде собі антисоціальний образ життя (бухає, ширяється, краде, дебоширить), бо він не знав іншого життя, а раз так то він не мусить прагнути до кращого...

 
DVesnaДата: Вівторок, 15.09.2009, 10:28 | Повідомлення # 83
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (БУБА)
Що значить: "не варто вимагати змін", "не бачили іншого життя", як ви пропонуєте його показати? З ваших слів виходить, що людина яка прагне змін на краще, мусить взяти шефство над кількома довбограями і на деякий час дати їм все, щоб вони відчули смак до життя...?
Якщо в когось немає "планів на життя", то причину потрібно шукати в першу чергу в собі, а не прекладати вину на державу. Скажу вам, цікаву позицію ви відстоюєте... "не варто вимагати змін" - іншими словами, не чіпайте його, він звичайне бидло, нехай і надалі веде собі антисоціальний образ життя (бухає, ширяється, краде, дебоширить), бо він не знав іншого життя, а раз так то він не мусить прагнути до кращого..

Лейтенант:
Я поважаю вашу думку, і дуже б була рада аби ваші слова були правдою. Я сама за те, аби українці були високоморальною та культурною нацією.
Але... Я постійно споглядаю, як хамство і грубіянство процвітає у нашій країні. Наприклад: в маршрутці 20-річний хлопчак не підійме свою "ж" аби поступитися місцем бабусі або вагітній. Досить часто трапляються в транспорті випадки, що люди ставали на ногу або штовхали але мало хто скаже "перепрошую"... загалом всі кажуть "ой". Я колись не витримала і сказала, що "ой" це не вибачення... Тоді люди на мене дивилися, як на інопланетянина. Це лише крапля в морі хамства і невічливості...
Як можна надіятися, що невічливі люди скажуть тобі колись будь ласка і пропустять в двері... у них немає цього в "середині"... тому я писала про те, що в таких людей не варто вимагати змін, бо вони звикли до хамства та іншої манери поведінки не знають. Глибоко в душі я все таки маю надію, що такі люди виправляться і не будуть розкидати пляшки по вулицях міста та не топратимуть квітники... але проблема в тому, що вони не прагнуть змін... їм дуже комфортно так жити і наше щире прагнення змінити їх увінчається словами "та пішли ви..."(((


А Я ТАКА...
 
БУБАДата: Вівторок, 15.09.2009, 13:16 | Повідомлення # 84
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
DVesna, не можу погодитись з вами... Бо як казала одна розумно людина: "Якщо немає волі до перемоги - не починай війну!" Якщо хтось відчуває, що у нього не вистачить "натхнення" сіяти добро, то краще такій людині зізнатись собі і іншим, що вона з хамством за одно. Ваша позиція "не займай бидло, бо йому так добре" - хибна і спонукає до байдужості, а байдужість породжує хамство... Стосовно бидла зі стажем - якщо совість у ньому заснула на віки, то страх ніколи не дрімає! Не можна привчити, але можна заставити!!! А заставити можна, лиш все та ж банальна байдужість... перетерпіли, забулись, а бидло лиш ствердилось у своїй безнаказаності.
 
OksankaДата: Вівторок, 15.09.2009, 19:38 | Повідомлення # 85
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (БУБА)
якщо совість у ньому заснула на віки, то страх ніколи не дрімає! Не можна привчити, але можна заставити!!! А заставити можна, лиш все та ж банальна байдужість... перетерпіли, забулись, а бидло лиш ствердилось у своїй безнаказаності.

Які золоті слова!!! Я теж за те!!! Цілком із вами згідна!
 
DVesnaДата: Понеділок, 21.09.2009, 13:28 | Повідомлення # 86
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Поважаю Вашу думку, але залишаюся при своїй...

А Я ТАКА...
 
БУБАДата: Понеділок, 28.09.2009, 11:25 | Повідомлення # 87
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
DVesna, ви залишаєтесь при своїй "думці" принципово, щоб проявити твердість? Чи просто вирішили закрити тему у зв'язку з відсутністю переконливих аргументів?

Quote (DVesna)
Я сама за те, аби українці були високоморальною та культурною нацією.

Як говорив В'ячеслав Чорновіл: "Україна починається з тебе..." Тому давайте будемо виховувати себе, своїх ближніх і потихеньку у нас все налагодиться.
 
DVesnaДата: Вівторок, 06.10.2009, 13:55 | Повідомлення # 88
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Я все таки залишаюся при своїй думці і зовсім не планувала закрити тему. Взагалі-то тут повинні обговорюватися культурні заходи нашого міста, а не наводитися один одному аргументи. Проте...
Я не збираюся усіх переконували у своїй правоті, навпаки... я поважаю думку кожного... і не намагаюся переконати у чому будь-кого
Мені цікаво, якщо пан "БУБА" думає за усіх та переживає за культуру наших ближніх, то хочеться запитати, що Ви особисто зробили, аби той самий алкашик з Вокзалу став культурною людиною, а не плювава перехожим під ноги та не можився перед усіма. Що Ви особисто зробили, аби полончани ставши в автобусі на ногу навчилися казати "Вибачте" а не "ОЙ".
Наведіть хоч один аргумент вашого діяння та агітації культарного життя. Можливо тоді, Ваша думка буде слушна уваги...


А Я ТАКА...
 
БУБАДата: Четвер, 08.10.2009, 09:52 | Повідомлення # 89
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Якщо говорити про практичну сторону цього питання, то можу сказати, що наступаючи мені на ногу люди зазвичай вибачались, а якщо "не здогадувались" одразу, то "здавались" перед загрозою конфлікту на протязі хвилини ))))), а "алкашика з Вокзалу" я використовую у якості практичного прикладу того що буде з людиною, яка веде асоціальний спосіб життя. Повірте, це серйозний і дієвий мотиватор... Як я вже говорив, впливати в першу чергу потрібно на ближніх, тому пропаганда в основному зачіпає моїх друзів і рідних. Скажу вам, що позитивна тенденція є! І я вважаю, що це все ж таки щось...
Quote (DVesna)
Взагалі-то тут повинні обговорюватися культурні заходи нашого міста, а не наводитися один одному аргументи.
- Пригадайте з фрази на яку тему ви почали переписку в даному розділі, а потім робіть зауваження...
 
RubmazДата: Вівторок, 01.12.2009, 23:42 | Повідомлення # 90
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
Quote (DVesna)
Мені цікаво, якщо пан "БУБА" думає за усіх та переживає за культуру наших ближніх, то хочеться запитати, що Ви особисто зробили, аби той самий алкашик з Вокзалу став культурною людиною, а не плювава перехожим під ноги та не можився перед усіма

Повністю вас підтримую!!! Про які культурні заходи можна говорити,коли їх нікому проводити! Керівництво культури міста заняте буханням та розкраданням держ. б"юджету!
 
Форум » Наше місто » Культура » Культура міста (Культура міста, заходи, події)
Пошук: