Четвер, 25.04.2024, 19:12
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Форум » Наше місто » Культура » Культура міста (Культура міста, заходи, події)
Культура міста
OksankaДата: Неділя, 02.11.2008, 12:58 | Повідомлення # 16
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Ага! Ну, я приїжджаю лише на великі свята (Паска і канікули:-))). До речі, тут на форумі є школярі? Якщо так, то який клас і школа?
 
Angel_OSOДата: Понеділок, 10.11.2008, 18:49 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Гулянки в нашому місті особливою оригінальністю не виділяються. Скоріш навпаки.
Є організаційна проблема такого виду заходів, та й народ в нашому місті, будь-яку гулянку перетворюють на пянку, танці (в кращому випадку), і т. д., розказувати... та самі бачили...)

Є позитивний момент, багато хто хоче чогось більшого ніж на пи.., і по тр..., тому є різон, організуватись і створити клуб "Polonne_night_city"(наприклад), зареєструватись, як громадська організація, домовитись за приміщення та (хоч в будинку культури;)) і збиратись кожен тиждень., проводити різні культурні заходи,(в стилі енерджі, данс, шоу, спорт...можна придумати багато було б бажання).

в кого які думки, ідеї можна обговорити.


Мы можем простить ребенка который боится темноты.

Истинная трагедия жизни - это когда взрослый боится света.

 
PlutoДата: Вівторок, 11.11.2008, 09:00 | Повідомлення # 18
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 37
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Та вистачило б для початку в місто на свято завести когось іще, окрім "Концерту" і китайського магнитофону... Була спроба якось на День Незалежності, але погано пропіарили, що рок-гурти будуть!!! А потім зовсім добили - самі собі тихенько перенесли на 23 число.. Якби не жив в центрі і не почув цікаву музику через вікно, то і не знав би!!! А реально було класно, тільки людей дуже мало було, в основному випадкові перехожі... Аж обідно!!! В цьому всьому винні не люди (всі люблять гарно відпочивати), а влада, яка робить це все для відчіпного.... А гроші на святкування де діваються??? А на свята виділяють явно більше ніж 300-500 баксів, які платять "Концерту" (нічого проти не маю проти цього гурту особисто. І взагалі, якщо платять, а не заставляють грати на громадській основі і для реклами гурту)... А що ще на святах є окрім цього гурту??? Нічого....
 
Angel_OSOДата: Вівторок, 11.11.2008, 14:27 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Так Pluto, має рацію, треба з чогось починати, можна і з виступів молодих рок гуртів, та взагалі, відділ культури "жостко" пасе задніх).

Хто цим міг би зайнятись?


Мы можем простить ребенка который боится темноты.

Истинная трагедия жизни - это когда взрослый боится света.

 
BilgennДата: П'ятниця, 14.11.2008, 20:27 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: Справжні Полончани
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
На рахунок відділу культури і районному телебачиню треба щось робити з собою, aaa Ящо комусь цікаво Я розповім багато чого.
 
AdminДата: П'ятниця, 14.11.2008, 20:29 | Повідомлення # 21
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Я писав одному гурту з Хмальницька, на рахунок концерту в Полонному, вони згодні, чекають лише запрошення! Гурт називається "Lady Jane", співають альтернативу! Я от думаю, може до розумного на прийом записатись???? boxing

 
AdminДата: П'ятниця, 14.11.2008, 20:30 | Повідомлення # 22
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Bilgenn)
На рахунок відділу культури і районному телебачиню треба щось робити з собою, Ящо комусь цікаво Я розповім багато чого.

А ну розкрий їхні таємниці!


 
PlutoДата: Субота, 15.11.2008, 17:06 | Повідомлення # 23
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 37
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Admin)
Я писав одному гурту з Хмальницька, на рахунок концерту в Полонному, вони згодні, чекають лише запрошення! Гурт називається "Lady Jane", співають альтернативу! Я от думаю, може до розумного на прийом записатись????

Цк було б чудово!!! Гуртів можна назбирати скрізь по трішки :))) Я чимось допоможу:) Ось лише до якого свята приурочити такий концерт??? Просто так? Можна було б, але краще, щоб було до чогось приурочене, а так і з владою можна простіше домовитись happy
 
PlutoДата: Субота, 15.11.2008, 17:09 | Повідомлення # 24
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 37
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
На рахунок свята, то може бути що завгодна, хоча б "три місяці з дня святкування Дня незалежності", наприклад.. Що небудь, аби було!!!
 
AdminДата: Субота, 15.11.2008, 17:13 | Повідомлення # 25
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Pluto)
На рахунок свята, то може бути що завгодна, хоча б "три місяці з дня святкування Дня незалежності", наприклад.. Що небудь, аби було!!!

Якщо святкувати усі празники кілька раз на рік, то наш народ зіп'ється остаточно!!! biggrin


 
BilgennДата: Субота, 15.11.2008, 18:32 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Справжні Полончани
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви подивіться сьгоднішне свято День працівників сільського господарства,за що получають кошти працівники культури і телебачення.
 
BilgennДата: Субота, 15.11.2008, 18:34 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: Справжні Полончани
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Я немаю права видавати комерційну таемницю хто і скільки получив angry

Повідомлення відредагував Bilgenn - Субота, 15.11.2008, 18:47
 
AdminДата: Субота, 15.11.2008, 18:40 | Повідомлення # 28
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Bilgenn)
Я немаю прова видавати комерційну таемницю хто і скільки получив

Ви лише вносити трішки "пікантності" на форум, так?... wink


 
BilgennДата: Субота, 15.11.2008, 18:50 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Справжні Полончани
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, але, обертаючись у кругах, близьких до обговорюванної теми, пр деякі речі можу говорити напевне.
 
BilgennДата: Субота, 15.11.2008, 18:53 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Справжні Полончани
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Зокрема, коли свято створюється власними силами, місцевим талантам жодної копійки не платиться. Коли приїжджає навіть наймізерніший талант з.... платять уже відповідні кошти, в залежності від дальності "таланту". Чому ці кошти не можна використати на розвиток місцевої культури?
 
Форум » Наше місто » Культура » Культура міста (Культура міста, заходи, події)
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Пошук: