Вівторок, 30.04.2024, 12:32
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Наше місто » Культура » Культура міста (Культура міста, заходи, події)
Культура міста
OksankaДата: Вівторок, 14.04.2009, 16:24 | Повідомлення # 61
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Так тим паче!!!
 
СергейДата: Вівторок, 14.04.2009, 22:48 | Повідомлення # 62
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 26
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
А по мне, так вы будете нанимать на службу супер крутых милиционеров или других каких смотрителей порядка и толку не будет! Все от личной культуры, а она из семьи. Во-вторых, общественное мнение. Пока люди не будут делать замечания зарвавшимся хамам и они почувствуют себя изгоями - дело не изменится в лучшую сторону. Мы сейчас часто равняемся на Запад, и что там? Есть кварталы, куда днем в центре Парижа полиция не рискует заходить. Так как эти кварталы заселены выходцами из стран, где уровень общей культуры и привычка жить на помойке сильнее чем желание посмотреть достопримечательности Лувра или Триумфальной арки. У немцев к этому свой подход - с давних времен там редко кто зацикливается на уговорах. Тупо стучат повсеместно, друг на друга. А потом репрессивные органы соответствующим образом наказывают чтобы не повадно было. Удивительно другое как сторонние люди быстро адаптируются к современной цивилизации и фактически доминируют своими быдлятскими выходками. Вы обратите внимание, рэп - это не просто музыкальное направление, это субкультура! А всякие Бигмаги и кокаколы от которых желудки детишек превращаются в хлам. Да мало ли примеров. И в купе постепенно формируется общество пофигистов и "индивидуалов" кому на всех и все плевать. А что говорит наша история? Мы всегда жили общинным принципом, по христовым заповедям. Даже такое выражение как не держать камень за пазухой, вы где либо кроме как у нас слышали? Дык, вот...
 
NINA_RICHIДата: Вівторок, 14.04.2009, 22:49 | Повідомлення # 63
Майор
Група: Справжні Полончани
Повідомлень: 84
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Offline
я думаю це не нам судити і вирішувати,керівник закладу так вирішив,і все... кращеб допомогли слідству,чим вирішувати це безглуздя
 
kentavrДата: Вівторок, 14.04.2009, 23:06 | Повідомлення # 64
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
кому следцтвию помочь, правоохранительные органы если хотели то уже давно роскрыли бы ето преступления
 
OksankaДата: Середа, 15.04.2009, 21:01 | Повідомлення # 65
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (kentavr)
кому следцтвию помочь, правоохранительные органы если хотели то уже давно роскрыли бы ето преступления

Оце точно!!!

Quote (NINA_RICHI)
це не нам судити і вирішувати
Ніхто нікого не судить і нічого не вирішує! Всі висловлюють спою позицію чи точку зору!
 
homora12Дата: Четвер, 30.04.2009, 22:12 | Повідомлення # 66
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Та не було там сторожа в цей момент, тому і всі дані такі мутні. Прийшла звечора, замок поторсала, і пішла спати. А ранком бац - ось тобі! Ну і почала плести хармани.
 
OksankaДата: Четвер, 30.04.2009, 23:59 | Повідомлення # 67
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Якщо інформація достовірна, то ми таки вирішили дискусію!
 
AdminДата: Вівторок, 05.05.2009, 22:06 | Повідомлення # 68
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Питав у друзів своїх, якщо не брещуть, то тих хто це зробив давно вичислили!!! Прізвища називати не буду, але є люди від яких цього явно не чекали!!!!

 
OksankaДата: Субота, 30.05.2009, 23:03 | Повідомлення # 69
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
В понеділок в Полонному відбуватиметься конкурс юних вокалістів "Обдароване сонечко". Хтось там буде? Що думаєте про об'єктивність оцінювання? Про таланти?
 
БУБАДата: Понеділок, 01.06.2009, 09:19 | Повідомлення # 70
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Стосовно талантів, можу сказати, що вони таки мусять бути... Але навряд чи в Полонному можна сподіватись на кваліфіковану і об'єктивну їх оцінку. Хоча, об'єктивність в більшій мірі залежить від складу учасників конкурсу - чим більша різниця у фінансовому та соціальному статусі конкурсантів, тим менше доводиться сподіватись на адекватне рішення жюрі. Так вже воно заведено...
 
OksankaДата: Вівторок, 02.06.2009, 10:26 | Повідомлення # 71
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Була на конкурсі! Я В ШОЦІ від подарунків, які дали учасникам! Деякі діти молодшої категорії отримали маленькі ляльочки (15 см висотою), гвоздичку і диплом. Скажіть, не соромно нашій владі було вручати такі подарунки? sad
 
kentavrДата: Середа, 03.06.2009, 22:35 | Повідомлення # 72
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксано згоден
 
OksankaДата: Четвер, 04.06.2009, 23:39 | Повідомлення # 73
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
На місті тих діток я відмовилася б від таких "подарунків". Просто не взяла б! Грамота - так. Але не це посміховисько! Я розумію, справа не в подарунках, але з іншої сторони - не кожна дитина (особливо молодшого віку) це розуміє ну і батьки витратили немалі кошти на все це! В такому разі потрібно було хоча б сказати батькам, щоб здали гроші на подарунки своїм дітям. Думаю, це було б краще, аніж виставляти себе посміховиськом в очах глядачів та учасників!!!
 
БУБАДата: Вівторок, 09.06.2009, 11:48 | Повідомлення # 74
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
sad Насправді все виявилось гіршим ніж я міг собі уявити... sad
 
LookenДата: Понеділок, 13.07.2009, 16:26 | Повідомлення # 75
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 24
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Це було одне з найгірших святкувань tongue
Але з фантазіями наших чиновників,кращого годі і чекати!!!! cry
 
Форум » Наше місто » Культура » Культура міста (Культура міста, заходи, події)
Пошук: