Четвер, 02.05.2024, 22:53
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Наше місто » Культура » Культура міста (Культура міста, заходи, події)
Культура міста
BUBAДата: Середа, 04.02.2009, 21:38 | Повідомлення # 46
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Напрошується запитання: "Чим займається міліція?" Наскільки я знаю, останнім часом активно набирали людей (рядових та сержантів). Невже не можна правильно організувати патрульну службу, проконтролювати, щоб сержантюги патрулювали, а не шарились!!! cool
 
OksankaДата: Середа, 04.02.2009, 22:11 | Повідомлення # 47
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
А як ви вважаєте, ось те мародерство біля 1 школи: невже ніхто не бачив тих виродків, коли вони вночі протягом троьх годин відкрито і нахабно трощили огорожу (ні таксисти, ні молодь з "Європи", ні хтось інший)?!!!!
 
BUBAДата: Четвер, 05.02.2009, 14:14 | Повідомлення # 48
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Бачу ви добре орієнтуєтесь у тому як довго трощили огорожу, невже причетні? Жартую! smile

Мені чогось здається, що це справа рук тієї ж таки молоді з "Європи". Бачити можна багато чого, але потрібно також адекватно реагувати на ситуацію, маю на увазі, що якби зупинивсь якийсь перехожий, сповнений громадської свідомості, та спробував завадити зграї вандалів, то ще не факт що зміг би після цього зберегти своє здоров'я. Самі розумієте огорожа того не варта, а у міліції все ж є певні повноваження, спецзасоби. Справа свідків повідомити міліцію, справа останньої - швидко зреагувати! На якому етапі ця схема не спрацювала, у обговорюваному випадку, мені не відомо.

 
OksankaДата: Четвер, 05.02.2009, 23:14 | Повідомлення # 49
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Цілком солідарна. Але виходячи з того, що школа за 7 хв від відділення міліції, то цілком можна було б зреагувати. Навіть тій же жінці-сторожу. І взагалі, для чого ставити на такі об'єкти на нічне чергування жінок?!
 
AdminДата: П'ятниця, 06.02.2009, 12:53 | Повідомлення # 50
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
То му що для них треба менше платити happy

 
OksankaДата: П'ятниця, 06.02.2009, 15:13 | Повідомлення # 51
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Так... Нажаль...
 
BUBAДата: П'ятниця, 06.02.2009, 17:00 | Повідомлення # 52
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Не бачу звязку між статтю сторожа та його заробітною платнею. Не думаю, що в Полонному дойшли до такого цинізму, що зарплати почали призначати за статевою ознакою. Заплату визначає посада, а не стать! Чи хтось мені може навести приклад, коли на одну і ту ж посаду пропонується дві різні ставки в залежності від статі?
 
AdminДата: П'ятниця, 13.02.2009, 19:58 | Повідомлення # 53
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Не треба бути таким серйозним, посміхніться!!!!! smile Я просто жартував!!!! biggrin

 
BUBAДата: Вівторок, 17.02.2009, 09:54 | Повідомлення # 54
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Жарти це добре...
В загальному можна сказати, що рівень культурного розвитку певної соціальної групи (міста) визначається рівнем самодисципліни та соціальної свідомості окремих її елементів. В нашому місті багато людей з досить високим рівнем, так званої, культури, але проблема в тому, що у них, при цьому низький рівень її прояву. Тобто мало бути культурною людиною, потрібно навчитись її пропагувати.
 
NINA_RICHIДата: Неділя, 12.04.2009, 10:46 | Повідомлення # 55
Майор
Група: Справжні Полончани
Повідомлень: 84
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Offline
мда....плітки про огорожу поширюються швидко. По-перше-молодь з ЄВРОПИ не могла це бачити,бо це був понеділок,по-друге-жінка,яка була в школі не могла зателефонувати,тому що не працював телефон,а вийти на "смерть" вона не могла.А от щодо міліції,то вони тихенько зараз "заминають"цю справу.
 
OksankaДата: Неділя, 12.04.2009, 18:45 | Повідомлення # 56
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (NINA_RICHI)
вийти на "смерть"
??? Цікаво! У неї ж є ключі від інших виходів. Принаймні, мали б бути. За три години добігти через інший вихід до міліції - це означає йти на смерть? Чи там патрулювали ті ж зловминсники, щоб ніхто не виходив?!
 
kentavrДата: Неділя, 12.04.2009, 21:07 | Повідомлення # 57
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
на етой недели к нам в Полонное приедет фотокореспондент журнала Лиза и Одохни, будет снимать наши культурные достопримечательности нашего городка wink
 
NINA_RICHIДата: Понеділок, 13.04.2009, 22:44 | Повідомлення # 58
Майор
Група: Справжні Полончани
Повідомлень: 84
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Oksanka)
??? Цікаво! У неї ж є ключі від інших виходів. Принаймні, мали б бути. За три години добігти через інший вихід до міліції - це означає йти на смерть? Чи там патрулювали ті ж зловминсники, щоб ніхто не виходив

хахахаха,ви такі цікаві,взагалі,я плітками і не вірними фактами не керуюсь,тому нt буду констатувати,як і що та жінка повинна була вчинити,діло вже зроблене...і ніхто не знає,що вона відчувала на тей момент...
 
OksankaДата: Вівторок, 14.04.2009, 08:14 | Повідомлення # 59
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Звідси і треба починати: не потрібно приймати на цю роботу таких людей, котрі у схожих ситуаціях діятимуть, точніше, будуть бездіяльними від страху.
 
NINA_RICHIДата: Вівторок, 14.04.2009, 13:57 | Повідомлення # 60
Майор
Група: Справжні Полончани
Повідомлень: 84
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Offline
і знову, звідки ви знаєте,що та жінка працює(працювала) в гімназії?вона була на заміні
 
Форум » Наше місто » Культура » Культура міста (Культура міста, заходи, події)
Пошук: