П'ятниця, 29.03.2024, 14:17
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Наше місто » Медицина » Медицина в м.Полонне (Викладається якість надання послуг нашими лікарями...)
Медицина в м.Полонне
relax_2Дата: Субота, 13.06.2009, 13:38 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
angry Вже немає змоги терпіти нахабності та некомпетентності "фахівців" з медицини, за їхньої "дільності" страждає весь Полонський район і всі це знають і чомусь мовчать. Мабудь звикли полончани до недбальства та байдужості людей в білих халатах. Є багато випадків такого неподобства наприклад, коли намагаються влаштуватися молоді спеціалісти на роботу до Полонської ЦРЛ, то САМ головний лікар вимагає від них хабар!!!! Хто ж зупине такий безлад?!!! Пропоную описувати подібні ситуації в цій темі з вказівкою конкретних прізвищ медичних працівників, щоб люди знали що можна чекати від таких осіб.Можливо хтось все таки відреагує.
МИ НЕ "БИДЛО",МОВЧАТИ НЕ БУДЕМО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Александр
 
kentavrДата: Субота, 13.06.2009, 20:10 | Повідомлення # 2
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
незнаю як там головний лікар, але знаю і бачив бюджет 2009 року, і скільки виділено грошей на медецину, якщо так і далі буде, то небуде кому нас лікувати скоро!!!!!!!!!!!!!!
 
OksankaДата: Субота, 13.06.2009, 20:22 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Я вас підтримую! Хоча сама ще ("тьфу" три рази) не постраждала від недбальства наших лікарів, може через те, що практично не звертаюсь до полонських медиків. Але, наприклад, була страшенно незадоволена, коли під дверима у ЛОРа, щоб обстежитись на медкнижку, прочекала майже 2 год(черги переді мною не було, просто у лікаря були "свої" клієнти). Ситуація не змінилась, доки не підключились більш впливові люди! Після цього черга (після мене зібралось чоловік 10) розсосалась за 30 хв!
 
kentavrДата: Субота, 13.06.2009, 23:25 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
якщо захочете перебороти корупцію вам треба протистояти всім державним конторам, і в цілому у нашій державі таке становище, це тоді виклик державі, і мало я сумніваюсь що щось зміниться, вже в нас були колись чисті руки smile smile smile smile
 
OksankaДата: Неділя, 14.06.2009, 08:02 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Треба, в прешу чергу, навчитися протистояти собі!!!
 
БУБАДата: Понеділок, 15.06.2009, 10:14 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Мені здається, relax_2, не те хотів сказати. Тема створена не для того щоб боротися з корупцією у медицині чи владі, і бюджет 2009 тут ні до чого... Просто потрібно піддати обговоренню рівень компетентності лікарів району та "розцінки" на їхні послуги.
Можу сказати, що справді пристойні фахівці, які не просто усувають наслідки хвороб, а шукають і боряться з причинами - в районі не працюють. Тому, що для цього потрібен медичний "талант", а люди з таким талантом, це не районний масштаб.
- Першим і часто нездоланним "барєром" для наших медиків є правильна постановка діагнозу.
- Другим - вибір правильної методики лікування.
- Третім - адекватна реакція на побічні ефекти і некоректний вплив лікувальних препаратів на організм хворого.
Але найбільш мене лякає - повна відсутність моральної відповідальності лікаря за здоровя і життя пацієнта. Типу: подумаєш, помер, всі колись помруть..., або ну то і що що дитині в 9 років призначив антибіотики третього чи четвертого покоління...
Так що тема і справді цікава, актуальна і потрібна.
 
kentavrДата: П'ятниця, 19.06.2009, 19:28 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Медикам сказали, цей місяць получать зарплату, а далі чотири місяці небуде зарплати, я на день медика побачив, скільки дормоєдів в нас в лікарні, хто непоганий спеціаліст то за того і незгадують, хто щось робить для хворих реально то таких лікарів в нас в лікарні неповажають і їздять на них!! І тому в нас небуде нормальних спеціалістів !!!!!!!!!!
Я знаю, що багато батьків які займають впливові посади у лікарні, поробили своїм діткам теплі місця, і з немедичною освітою лікаря получають зарплату більшу а ніж хороші лікарі, лікарі які хоча їх мало вміють лікувати людей, принижені, і в міру своєї освіченості неможуть нічого вдіяти. Я знаю що на дикретне місце даже не на основне, такса 700 $. Так що несправедливості хватає!!!!!!!!
ганьба владі яка підтримує цей маразм, і мені тут КЛОНИ росказували, що в мене радянське мислення, вся система у нас в районні РАДЯНСЬКО КОМУНІСТИЧНА, ТІЛЬКИ СИМВОЛІКУ ПОМІНЯЛИ А ТАК ВСЕ ЗАЛИШИЛОСЬ ЯК БУЛО У СВІДОМОСТІ НАШИХ НАЧАЛЬНИЧКІВ, навкруги на роботу пропихають за гроші, хто лиже с...ку тому зелене світло, і багато багато різних прикладів. Так що є над чим замислитись!!!!!!!!
 
БУБАДата: Вівторок, 30.06.2009, 09:21 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Чи є в когось конкретні приклади помилкового чи невдалого лікування нашими славетними лікарями? Прошу не соромитись називати фамілії "фахівців".
wink
 
OksankaДата: Неділя, 08.11.2009, 13:05 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
До речі, кілька тижнів назад доводилось телефонувати на швидку, щоб викликати іх "карету" до місця ДТП. На що "синій" чоловік ледве промовив "машини нема, на визові". Добре, що світ не без добрих людей.
 
БУБАДата: Понеділок, 09.11.2009, 13:03 | Повідомлення # 10
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
wacko Мда-а-а! Що найбільш гнітюче в таких ситуаціях, це підозрювати, що той "синій" чоловік і є водієм швидкої яка "на визові"...
Виходить, що пересічний громадянин беззахисний перед свавіллям медиків, адже немає жодних реальних важелів впливу на горе-ескулапів. А потрапивши у біду, той самий пересічний громадянин, радий будь якій допомозі, навіть такій не компетентній яку надають деякі лікарі.
Моя родичка працює на пошті, раніше якось не зважала, але одного разу її таки зацікавив той факт, що на протязі останніх двох років (за більш ранні періоди вона "не в курсі") - 90% наших лікарів не виписували ніякої медичної літератури!!! Яким чином ці люди самовдосконалювались, звідки черпали інформацію про нові досягнення медицини, результати порівняння дії препаратів???? Не з інтеренету - точно! Адже самі медики, наприклад, заланувавши ремонт в квартирі, думаю, вимагали б від будівельників сучасних методів роботи, висували б жорсткі умови якості... cool Таке враження, що наша лікарня це адміністративна установа, де максимум на що можна розраховувати - документація факту хвороби, та процесу її перебігу.
 
RubmazДата: Четвер, 26.11.2009, 06:30 | Повідомлення # 11
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
Медицина наша не тому слабка що немає фахівців,а тому-що 1-низькі зарплати(хірург оперує,а думає про помідори з картоплею та чим свиню годувати!)
2-медики так сильно звязують себе з політикою,що забувають,що вони ЛІКАРІ
3-немає самовдосконалення(вивчились за царя гороха і все,вже професура огородня!)
4-коли зявляється фахівець то все решта його виживає тому-що для безруких небуде що робити(прийдеться картоплю з петрушкою сіяти та свиней годувати) smile
 
kentavr2037Дата: Понеділок, 30.11.2009, 07:26 | Повідомлення # 12
Полковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 198
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
3-немає самовдосконалення(вивчились за царя гороха і все,вже професура огородня!)
А МОЛОДІ ЛІКАРІ ЯКІ ЗАРАЗ ВИПУСКАЮТЬСЯ З ВУЗІВ ВЕЛИКІ СПЕЦІАЛІСТИ, ЯКІ ВЧАТЬСЯ ПО СИСТЕМІ НЕ ЗАПЛАТИВ НЕ ЗДАВ ЕКЗАМЕН ЗАЛІК, ЩЕ НІ ОДНОГО МОЛОДОГО Я НЕ ЗУСТРІВ ХОРОШОГО СПЕЦІАЛІСТА, ЩЕ ТІ ВИПУСКНИКИ ДО 1998 РОКУ ВИПУСКУ ЩОСЬ РОЗУМІЮТЬСЯ В МЕДИЦИНІ А РЕШТА ОДНА НАЗВА МЕДИК !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
БУБАДата: Понеділок, 30.11.2009, 11:41 | Повідомлення # 13
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Rubmaz)
Медицина наша не тому слабка що немає фахівців

Не погоджуюсь!!! Наведені вами аргументи дещо не в'яжуться в логічний ланцюжок.
Низькі зарплати - за що бездарності платити??? Нормальний лікарі вже давно живуть не на зарплату, це ні для кого не секрет. Люди готові, як говориться "в зубах принести" скільки потрібно, лиш маючи впевненість у адекватному лікуванні.
Політика та відсутність самовдосконалення - тим більше, не на користь фаховості наших медиків.

Quote (Rubmaz)
4-коли зявляється фахівець то все решта його виживає тому-що для безруких небуде що робити
А цим ви взагалі ставите у протиріччя перше висловлювання!!!
 
OksankaДата: Понеділок, 30.11.2009, 18:29 | Повідомлення # 14
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
РЕСПЕКТ, БУБА, порвав!))
 
kentavr2037Дата: Понеділок, 30.11.2009, 23:10 | Повідомлення # 15
Полковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 198
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
бездарність та безвідповідальність лікарів.
де приклади??? це по темі !!!!!!!
Нормальний лікарі вже давно живуть не на зарплату
а на що голубе, приклад ?????????
багато розмови а аргументів нуль, як завжди скучний БУБА,
нормальний лікар хоче отримати нормальну зарплату, а не стояти з простягнутою рукою, живучи не на зарплату як ви рахуєте ???
 
Форум » Наше місто » Медицина » Медицина в м.Полонне (Викладається якість надання послуг нашими лікарями...)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: