| Головна » 2008 » Листопад » 07
Президент України Віктор Ющенко, своїм указом призанчив людину, яка буде тимчасово виконувати обов'язки голови Полонської районної державної адміністрації Хмельницької області. Цією людиною став Комісарук Валерій Васильович. Нагадаю, що в нашому районі майже рік не було голови!
Категорія:
Події
|
Переглядів:
880
|
Додав:
Admin
|
Дата:
07.11.2008
|
| | |
Статистика |
![](/stat/1722065521)
Онлайн всього: 4 Гостей: 4 Користувачів: 0 |
|