Вівторок, 19.03.2024, 12:52
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модератор форуму: yarem  
Форум » Наш сайт » Розвиваємо сайт разом » Пропозиції що до сайту (Пропозиції)
Пропозиції що до сайту
AdminДата: Вівторок, 24.02.2009, 09:27 | Повідомлення # 61
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Хоббі створюємо, а от подобання - ви вже самі!!!!

 
DRUGДата: Субота, 04.04.2009, 18:51 | Повідомлення # 62
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Admin, кажись я тобі ще одну пропозицію підкинув, а можливо це тільки в мене так... коротше пробував зайти сюди (з іе8),- виходить лажа повна (на скріні побач). Зразу подумав на юкоз, але вже пізніше попробував хром і оперу. но там все було ОК. Я на повному серйозі, всі сторінки так відкриваються.

Повідомлення відредагував DRUG - Субота, 04.04.2009, 19:00
 
AdminДата: Субота, 04.04.2009, 20:05 | Повідомлення # 63
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Мда, це скорыше не пропозиція, а додатковий головний біль! Спробую щось зробити, але не впевненний! Добре що хоть на ігших працює!!! Після цього кап-ремонту Юкоза, стільки проблем стало, шо ппц angry

 
chehovДата: Понеділок, 27.07.2009, 15:39 | Повідомлення # 64
Рядовий
Група: Депутати
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Я сьогодні на роботі показав ваш сайт.Колеги заітересувались ним. Носять листочки з рекламою про розпродаж товарів в Полонському будинку культури,ащо немона розповсюдити листочки з адресою сайту? Ось вам і рух,ось вам і гості сайту!
 
chehovДата: Понеділок, 27.07.2009, 15:49 | Повідомлення # 65
Рядовий
Група: Депутати
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Admin, передзвони мені 80976828957,потрібно переговорити.
 
LookenДата: Вівторок, 28.07.2009, 10:51 | Повідомлення # 66
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 24
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Адмін!!!
Тобі поприколу видиляти пропозиції, що до сайту!!!Так нах. він взагалі потрібний цей форум і цей сайт,якщо тут шось напишиш відповідь або,щось інше приходить через 2 а той і 4 недільки!!!Чату не має,зе вже мінус,новини тількі старі,нових не буває,як бі я жив в Полонному то хоть новин якихось підкидав,а так вибачайте столиця друга мама:) smile
 
БУБАДата: Вівторок, 28.07.2009, 11:20 | Повідомлення # 67
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Looken, є конкретні, ДІЄВІ, пропозиції - завжди раді будемо обдумати і обговорити... Але хотілось би звернути увагу на те, що таких пропозицій майже ніхто не робить, а критика на рахунок сайту не завжди є об'єктивною. Тому не зліться. Є що сказати - пишіть в особисті повідомлення...
 
AdminДата: Вівторок, 28.07.2009, 12:27 | Повідомлення # 68
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
chehov, Драствуйте! Буду дома і ми переговоримо віч на віч!!! Живемо через дві хати biggrin

 
GetmanДата: Середа, 10.11.2010, 22:42 | Повідомлення # 69
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 73
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
ADMINу - Якщо Ви вважаєте, що сайт україномовний, тоді я кувейтський шейх. Швидше за все сайт суржикомовний. Хто-хто, але адміністрація сайту має дотримуватись заявленої мови. Приклади? Будь ласка:
В Фотоальбомі рубрика "Екологія" - НАЙГРЯЗНІШІ місця нашого міста. happy (Потрібно - найбрудніші).
В тому ж Фотоальбомі рубрика "Техніка" - РІДКО ЗУСТРІЧАЮЧА. wacko happy Це невдала "калька" з російської. Зустрічатися можна тільки з живою людиною, а не з технікою. (Потрібно - рідкісна).
В Дошці оголошень рубрика "Нерухомість" - ДОМА, дачі, ділянки. (Потрібно - будинки).
І це ще не скрупульозний перегляд сайту. При більш детальнішому перегляді - я впевнений, що віднайдется ще чималенько мовних "перлів". А про граматику я вже мовчу.
В народі кажуть: "Як казю, так і писю"


Будь-яке очікування приводить на розчарування, а будь-яке володіння – до болю втрати.

Повідомлення відредагував Getman - Середа, 10.11.2010, 22:43
 
yaremДата: П'ятниця, 12.11.2010, 18:37 | Повідомлення # 70
Полковник
Група: Депутати
Повідомлень: 89
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Getman)
ADMINу - Якщо Ви вважаєте, що сайт україномовний, тоді я кувейтський шейх. Швидше за все сайт суржикомовний. Хто-хто, але адміністрація сайту має дотримуватись заявленої мови.

Помилки виправив.
Якщо ще десь будете помічати подібне, повідомляйте.
А сміятись не треба, краще допоможіть сайту розвиватись. Можливо є змога додавати новини, або є якісь ідеї що до розширення інформаційного наповнення...
 
Форум » Наш сайт » Розвиваємо сайт разом » Пропозиції що до сайту (Пропозиції)
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пошук: