Середа, 24.04.2024, 15:54
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Форум » Наше місто » Релігія » ЦЕРКВА (Яка вона сьогодні?)
ЦЕРКВА
БУБАДата: Вівторок, 19.05.2009, 14:34 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Обговоримо...?

 
viktorДата: Понеділок, 15.06.2009, 21:20 | Повідомлення # 16
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 44
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я така сама людина як і ви, і мені не доручали збирати гроші. Церква не доручає і не заставляє а просить про допомогу. Я простий прихожанин і також просто хочу допомогти церкві, іменно церкві а не конкретній особистості. Нікого силоміць не заставляють давати кошти, бо така пожертва не буде прийнята Богом. Ви мабуть живете в такій атмосфері де на першому плані є обовязки і що хтось Вам щось повинен робити. А Ви просто почніть з себе, знайдіть в собі те, що Вам не подобаеться в когось. Відносьтесь до людей так як ви хотіли б щоб до Вас відносились. І перестаньте шукати ту волосину у тарілці супу. А якщо Ви дійсно тянетесь до віри, то купіть Євангеліє і там Ви все знайдете.
Сама тяжка боротьба, це боротьба з самим собою. Я в Православній вірі роблю можна сказати перші кроки, і також маю багато питань. Для цього треба читати Євангеліє, Святих Отців і виправляти своє життя. Але без каяття в своїх гріхах віру укріпити не можливо. Я процитую свого знайомого:
Quote
Постарайся сам научиться быть христианином.(в полном смысле этого слова) Вспомни про Первую, самую Большую заповедь, и вытекающую из неё Вторую, равную ей. Ведь палкой в рай никого не загонишь, поэтому не нужно говорить человеку, что сегодня нужно идти в Церковь, или что он не так живёт. Это должно произойти изнутри его. Сначала происходит обращение, встреча человека с Богом, а потом у него уже появляются вопросы, если нет вопроса, то никакого ответа он не услышит и никакого мнения слушать не будет, а только обозлится. А разве этого хочет Бог? Тут может получиться лжесвидетельство. Что подумают про христиан люди, если будут видеть нас в гордыне, в гневе, в осуждении и т.д.? А ближних наших легче всего обидеть (обижаем больше всего тех кого любим), позволяем себе то, что не позволили-бы с посторонним человеком. Это неправильно.
 
БУБАДата: Вівторок, 16.06.2009, 16:13 | Повідомлення # 17
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Чесно кажучи, не зовсім зрозумів вашу фразу:
Quote (viktor)
знайдіть в собі те, що Вам не подобаеться в когось

В загальному ж я розумію, що ви viktor, добра людина, можливо де в чому наївна. Особисто до вас, я ніяких претензій не пред'являю. Просто я хочу зрозуміти, чому поступово втрачають духовність ті люди, які здавалося б мають бути її осердям. І які можуть бути важелі впливу на таких людей. Бо мені здається, що врятувати "стадо" не зможе "пастух", що сам заблукав...
 
RubmazДата: Четвер, 26.11.2009, 06:39 | Повідомлення # 18
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
На привеликий жаль церква сьогодні перетворилась на ще один вид бізнесу і у нашому місті також. Для прикладу візміть Анатолія (Ізабеліно) чи так давно там були бійки між священниками? А це люди які повині нести мир для усіх, ці такси на усе, таке враження що крім Костелу більше немає куди піти просто помолитись і дати пожертву стільки скільки можеш!
 
OksankaДата: Субота, 28.11.2009, 12:10 | Повідомлення # 19
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Ну, костел, звичайно, місце гарне і, певною мірою (але лише певною мірою), "незашлаковане". І мені там подобається! Але чомусь мене так виховали, що до костелу я швидше піду на екскурсію, а от до сповіді, чи на християнське свято - до православного храму. Хай там що, але стіни святої будівлі не вибирають служителів, і від того їх святість чи сила молитви (чи сума в гаманці) не зменшуються!
 
RubmazДата: Неділя, 29.11.2009, 06:33 | Повідомлення # 20
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
Прокоментуйте ,,незашлаковане,,?
 
OksankaДата: Понеділок, 30.11.2009, 18:19 | Повідомлення # 21
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Як відомо, деякі із церковних служителів мають не найкращу репутацію (це перше), крім того, у костелі на кожному кроці немає здирництва у вигляді скарбничок та немає звички класти дрібні гроші майже під кожну ікону, аби поцілувати її і навіть сповідь - не платна послуга, як це заведено у церкві (а саме в Мар"янівській, як в інших не знаю)!
 
RubmazДата: Вівторок, 01.12.2009, 05:17 | Повідомлення # 22
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
Oksanka, Костел та Мар"янівська церква мабуть є самі правидні у місті. І непотрібно наклепу на Мар"янівську церкву!
 
БУБАДата: Вівторок, 01.12.2009, 11:05 | Повідомлення # 23
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Rubmaz)
Костел та Мар"янівська церква мабуть є самі правидні у місті
- цікава характеристика! Що ж є ознакою ПРАВИДНОСТІ церкви?

До того ж ніхто наклепів не зводить, людина розказує про "порядки" заведені в даній церкві. І вона ж не придумала, якщо так фактично є, то чому це наклеп?

 
OksankaДата: Вівторок, 01.12.2009, 11:09 | Повідомлення # 24
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
НАКЛЕП?!!! Про що ви говорите?!!!!! А може ви смієте заперечити те, що по церкві стоять скарбнички типу "на ремонт храму", "на общу свічу", та що під ікони, під час прикладання, кладуть гроші (не під всі, звичайно, і не такі вже й великі та і не всі люди кладуть), те, що періодично храмом проходяться люди із "кружками" і "тарілками", збираючи пожертви, чи те, що, приступаючи до сповіді, дають гроші (і це уже не 1 - 2 гривні). Знаю, усе залежить від людини, у спину ж ніхто не виштовхає!!! Але ж такі явища ми спостерігаємо! І це факт!!!

Повідомлення відредагував Oksanka - Вівторок, 01.12.2009, 11:10
 
БУБАДата: Вівторок, 01.12.2009, 11:37 | Повідомлення # 25
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Oksanka, з іншої сторони, хочу сказати, не на ці гроші живе церква як інститут. Ці невеличкі пожертви, зауважу - добровільні, просто необхідні для підтримання будівлі храму у нормальному стані. Це дрібниці, які не варті уваги. Як би цим лише обходилось... Більш цікавим є формування цін на "послуги" священнослужителів, адже саме плата за "послуги" складає, так би мовити, "зарплату" священника. І щоб її збільшити, вони постійно вдосконалюють та оновлюють їх, проявляючи неабиякий менеджерсько-маркетинговий талант.
 
RubmazДата: Вівторок, 01.12.2009, 16:24 | Повідомлення # 26
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
БУБА, В людини завжди залишається вибір про сплату послуг і священник невідмовить якщо ви не спроможні їх оплатити,тим-більше на Мар"яні чи у Костелі!!!
 
БУБАДата: Вівторок, 01.12.2009, 18:21 | Повідомлення # 27
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Ще невистачало того щоб відмовляли!!!
Разом з тим, повірте, відношення до замовника і "якість" наданих "послуг" у "платному" і "безоплатному" варіанті будуть відрізнятися. Але чи має так бути?
 
RubmazДата: Вівторок, 01.12.2009, 23:09 | Повідомлення # 28
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
БУБА, Це як? Молитву буде читати наполовину?!
 
БУБАДата: Середа, 02.12.2009, 09:59 | Повідомлення # 29
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Грубо кажучи.
 
OksankaДата: Середа, 02.12.2009, 10:28 | Повідомлення # 30
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Пригадується така ситуація. Років 15 назад отець Анатолій (із Забеління) приїхав у село відспівувати похорон. У 14-річного хлопця (безбатченка) померла мама. Залишився круглим сиротою, не маючи ні рідних тіток, ні дядьків, нікого. Лише сусіди (і ті не завжди долюблювати його матір-інваліда) і хрещена (з іншого міста). Отець це прекрасно знав, бо прочитав цілу лекцію хлопцеві про те, щоб він не відрікався від Бога і церкви. А потім вийшов із хати (по завершенні) і попросив 2 млн !!!!!! за послуги.
Весело?! Невже не можна було віддати ці гроші цьому хлопчині?!
Як називається таке явище?!!!
 
Форум » Наше місто » Релігія » ЦЕРКВА (Яка вона сьогодні?)
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук: