| 00cartsmith | Дата: Четвер, 18.06.2026, 23:27 | Повідомлення # 1 |
|
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 18
Статус: Offline
| Чим довше працюєш із командами, тим частіше стикаєшся з конфліктами різного рівня. При цьому далеко не завжди зрозуміло, як правильно діяти в таких ситуаціях. Саме тому мене зацікавила програма https://bs.krok.edu.ua/magistr-z-mediaciji-ta-menedzhmentu-konfliktiv/ . Подобається, що вона поєднує тему медіації з управлінськими навичками. У сучасному робочому середовищі це виглядає досить актуально, особливо для людей, які працюють із командами або займаються керівними функціями
|
| |
|
|