Четвер, 25.06.2026, 01:27
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Для людей, які працюють із командами
00cartsmithДата: Четвер, 18.06.2026, 23:27 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Чим довше працюєш із командами, тим частіше стикаєшся з конфліктами різного рівня. При цьому далеко не завжди зрозуміло, як правильно діяти в таких ситуаціях. Саме тому мене зацікавила програма https://bs.krok.edu.ua/magistr-z-mediaciji-ta-menedzhmentu-konfliktiv/ . Подобається, що вона поєднує тему медіації з управлінськими навичками. У сучасному робочому середовищі це виглядає досить актуально, особливо для людей, які працюють із командами або займаються керівними функціями
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: