Четвер, 25.06.2026, 01:27
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
У мене завжди були дивні стосунки з кухнею
00cartsmithДата: Вівторок, 16.06.2026, 23:42 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене завжди були дивні стосунки з кухнею. Я не ненавиджу готувати, але й задоволення від цього не отримую. Тому роками жив за принципом "знайду щось по дорозі". Коли робоче навантаження стало більшим, такий підхід почав створювати більше проблем, ніж зручності. Саме тоді звернув увагу на https://ua.timeeat.com.ua/ . Сподобалась сама ідея того, що питання харчування можна зробити таким же автоматичним процесом, як оплату інтернету чи комунальних послуг. Просто ще одна задача, яка більше не займає голову.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: