П'ятниця, 26.06.2026, 12:24
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ELF BAR
olegkrasnov2602Дата: Середа, 13.05.2026, 15:47 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Місцеві
Повідомлень: 95
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто користувався POD-системами з ELF BAR UA — як вони в роботі?
 
anastasiakrawchykДата: Середа, 13.05.2026, 17:30 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 66
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, у мене був досвід використання POD-системи від ELF BAR UA https://elf-bar.com.ua/ . Найбільше сподобалась компактність і нормальна автономність. Смаки розкриваються краще, ніж у багатьох дешевих одноразках. Інколи тільки доводиться частіше міняти картриджі при активному користуванні. А так загалом пристрій залишив хороше враження.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: