Субота, 27.06.2026, 02:01
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Метизи
anastasiakrawchykДата: Субота, 02.05.2026, 18:17 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 66
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Хтось працював із постачальниками, які беруть участь у тендерах — чи варто їм довіряти?
 
olegkrasnov2602Дата: Субота, 02.05.2026, 18:40 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Місцеві
Повідомлень: 95
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, так, працював і залишився з позитивним враженням. Такі як до прикладу ТОВ "ВП ВАДІС-М" https://vadis-m.ua/gajky/gajky-z-nakatkoyu  більш системні, бо тендери цього вимагають. По строках і якості все прогнозовано. Немає відчуття “як пощастить”. Для мене це великий плюс. Тому вважаю, що таким постачальникам довіряти можна і навіть варто.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: