| anastasiakrawchyk | Дата: Субота, 02.05.2026, 18:17 | Повідомлення # 1 |
|
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 66
Статус: Offline
| Хтось працював із постачальниками, які беруть участь у тендерах — чи варто їм довіряти?
|
| |
|
|
| olegkrasnov2602 | Дата: Субота, 02.05.2026, 18:40 | Повідомлення # 2 |
|
Майор
Група: Місцеві
Повідомлень: 95
Статус: Offline
| Привіт, так, працював і залишився з позитивним враженням. Такі як до прикладу ТОВ "ВП ВАДІС-М" https://vadis-m.ua/gajky/gajky-z-nakatkoyu більш системні, бо тендери цього вимагають. По строках і якості все прогнозовано. Немає відчуття “як пощастить”. Для мене це великий плюс. Тому вважаю, що таким постачальникам довіряти можна і навіть варто.
|
| |
|
|