Вівторок, 23.04.2024, 12:16
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Наше місто » Освіта » Шкільна освіта (Все про наші міські школи)
Шкільна освіта
kentavrДата: Понеділок, 02.02.2009, 23:43 | Повідомлення # 31
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
жодна школа незмінилася системою навчання, як була радянскою так і лишилась, тільки кольори поміняли dollar
 
OksankaДата: Вівторок, 03.02.2009, 15:42 | Повідомлення # 32
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
не погоджуюсь!!!
 
BUBAДата: Середа, 04.02.2009, 11:13 | Повідомлення # 33
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вести мову про школи Полонного, то в загальному я згоден, але разом з тим хочу відмітити, що до радянської системи навчання додались певні ринкові принципи!

Також слід зауважити, що радянська система освіти сьогодні, на мою думку, дуже не дооцінена. Вона ментально нам набагато ближча та зручніша, ніж, скажімо, болонська.

 
OksankaДата: Середа, 04.02.2009, 18:08 | Повідомлення # 34
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
А болонський процес - це взагалі ЖАХ!!!! (маю на увазі кридитно-модульну систему)
 
BUBAДата: П'ятниця, 06.02.2009, 17:13 | Повідомлення # 35
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Чесно кажучи, я дуже переймався, коли вступив до ВУЗу, тим що той рівень освіти, який мені дала полонська школа, не буде відповідати належному рівню. Але в результаті був приємно здивований. Не приховую, я добре вчився в школі і, відповідно, у ВУЗі. Тому з власного досвіду можу дати позитивну оцінку полонським школам.

"Кто ищет, тот найдет!"

Повідомлення відредагував BUBA - П'ятниця, 06.02.2009, 17:14
 
Angel_OSOДата: Понеділок, 09.02.2009, 16:51 | Повідомлення # 36
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Привіт усім, щодо освіти Полонських шкіл...думаю зі мною багато хто погодиться, що освітній рівень будь-якого навчального закладу залежить від кваліфікованості його викладачів. В Полоньских школах таких людей можна на пальцях перахувати, і їх посправжньому можна назвати Вчителями, щодо більшості викладацьких кадрів, можна побажати кращого), бо працюють вони з корисних намірів і за відсутності кращих пропозицій роботи. Як наслідок, учні яких навчають такі люди, отримують низький рівень підготовки, і взагалі стимул вчитись зникає...

З власного досвіду, серед моїх вчителів було три справжніх вчителя, на момент закінчення школи залишилась одна, пенсійного віку та з новим баченням навчального процесу, і з бажанням пізнавати і вчити, використовуючи нові методики. Завдяки трьом, я знав їх предмети на макс, щодо інших, то взагалі "забивав" на їх предмети, хоча в універі, вони мені стали дуже цікавими, та то інша розмова.

Проте я дякую їм за те шо навчили мене швидко вчитись самому. Як на мене вчитель, це людина яка лише направляє учня до тих знань, які відкривають і розвивають його як особистість.


Мы можем простить ребенка который боится темноты.

Истинная трагедия жизни - это когда взрослый боится света.

 
OksankaДата: Понеділок, 09.02.2009, 21:34 | Повідомлення # 37
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Я погоджуюсь!!! Але іноді мені, дивлячись на наші педагогічні університети (це стосується звичайно не всіх, але переважної більшості), хочеться вовком вити, коли я думаю про те, чого навчать наших дітей ТАКІ вчителі sad sad sad
 
AdminДата: П'ятниця, 13.02.2009, 19:18 | Повідомлення # 38
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Так, там іноді навчаються такі студенти, що страшно робиться, кому на виховання ми віддаємо своїх дітей! Тай не завжди сам педколектив знаходиться в тому руслі що потрібно.....

 
OksankaДата: П'ятниця, 13.02.2009, 20:14 | Повідомлення # 39
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
А як ви думаєте, чому викладачі беруть хабарі?
 
AdminДата: П'ятниця, 13.02.2009, 20:28 | Повідомлення # 40
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Тому що так прийнято!!! Це було спокін віків. Коли препод не бере гроші, тоді на нього навіть дивляться косо!!! А з другої сторони, в цьому можна найти навіть свої плюси!!!! От я наприклад здав з сесії усе, крім математики, і вона мені от ніяк не піддається! Щей як на зло, преподша не бере гроші (дізнавався у старших) і тепер мені приходиться не солодко!!!!!! От зараз весь у цій вишкі, завтра відповідальний день - ПАН АБО ПРОПАВ!!!!

 
kentavrДата: П'ятниця, 13.02.2009, 20:52 | Повідомлення # 41
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
буває але все менеться
 
AdminДата: П'ятниця, 13.02.2009, 20:57 | Повідомлення # 42
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Дай Бог! А то ще менеться мені так, що додому поїду))) Хоча плюси також будуть - зможу більше новин додавати та більше часу сайту присвячувати happy

 
kentavrДата: П'ятниця, 13.02.2009, 21:09 | Повідомлення # 43
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
я з третьої спроби здав в декана вищу математику wink
 
OksankaДата: П'ятниця, 13.02.2009, 22:31 | Повідомлення # 44
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Зате завтра ввечері, дасть Бог, будеш святкувати успішний іспит з вишки smile smile
 
AdminДата: Субота, 14.02.2009, 20:33 | Повідомлення # 45
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
УРА!!!!!!!!! Здійснилось!!!!!! Здав і тепер спокійно можна продовжувати навчання, нічого не боячись!!!!!!! Нарешті заповітна ТРІЙКА nocomp rah roll

 
Форум » Наше місто » Освіта » Шкільна освіта (Все про наші міські школи)
Пошук: