Четвер, 18.04.2024, 19:52
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Наше місто » Культура » Патріотизм (Особливості національної свідомості.)
Патріотизм
БУБАДата: П'ятниця, 24.07.2009, 12:49 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Під обговорення "національного питання" виділено спеціальну тему. Переписку, що відповідає даній тематиці - перенесено!
 
OksankaДата: П'ятниця, 24.07.2009, 12:49 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
ОБРЖАЄШ!!! Москалям тут нудно! Це український форум, для українців, полончан і вихідців із Полонного!!! Та і далеко не всі раді тут бачити москалів!
 
kentavrДата: П'ятниця, 24.07.2009, 12:49 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Оksanka)
ОБРЖАЄШ!!! Москалям тут нудно! Це український форум, для українців, полончан і вихідців із Полонного!!! Та і далеко не всі раді тут бачити москалів!

ОКСАНО ОЦЕ ТИ ЗАГНАЛА, НАЦІОНАЛІСТІВ І НАЦІОНАЛІЗМ ЦЕ ВИЛИКА ПОМИЛКА, ЯКЩО ТАК І ДАЛІ МИСЛИТИМЕ ЦЕ ДОРОГА В НІКУДИ

 
OksankaДата: П'ятниця, 24.07.2009, 12:49 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
ТАК! Я націоналістка!!!!! Хоча і без радикалізму!!! Тобто не надто категорична у своїх поглядах. Я нормально сприймаю росіян, спокійно до них cтавлюсь, але...

І за всі ці роки, що я притримуюсь цих поглядів, дорога в нікуди (як ви виразились) мене не привела в нікуди (а радше навпаки)! Я пишаюсь своїми переконаннями і ніщо (і ніхто!) на це не вплине!!!

 
БУБАДата: П'ятниця, 24.07.2009, 12:50 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Що я бачу... "Кентавр" засуджує націоналізм!? І це після того що мені довелось прочитати в темі "Політика" про українців?????????

angry

 
kentavrДата: П'ятниця, 24.07.2009, 12:50 | Повідомлення # 6
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
рижі вже своє відкричали в 2004 biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin ото насмішили весь світ, патріоти фальшиві biggrin biggrin biggrin Справжній патріотизм — це мозолі від справжньої роботи, а не від вимахування прапорами. Стосовно прапорів — то не метафора. Не йде з пам’яті фраза, випадково підслухана на Майдані під час інавгурації Президента Ющенка: «Ну, тепер я піду до наших помаранчевих, хай дають мені якусь посаду, бо що я — на дурняк два тижні прапором махав?»
 
kentavrДата: П'ятниця, 24.07.2009, 12:50 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Для дискредитації особистостей, організацій, діяльності чи будь-чого українського використовують старий апробований метод: патріотизм – це націоналізм, а націоналізм це – фашизм, а фашизм – це злочин проти людства і т.д, і т.п. У результаті нам кажуть: "український патріотизм – це фашизм...".
 
OksankaДата: П'ятниця, 24.07.2009, 12:51 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (kentavr)
патріотизм – це націоналізм, а націоналізм це – фашизм, а фашизм – це злочин проти людства і т.д, і т.п. У результаті нам кажуть: "український патріотизм – це фашизм...".

Мені чомусь аж смішно стало)))

Не ображайтесь, звичайно, Кентавре, але чому ви завжди так вороже настроєні, всім заперечуєте, виправдовуєтесь. Ніхто ж не хоче вас образити. Давайте спробуємо знайти чи створити тему, у якій би ми збігалися б думками і не сварились!

 
kentavrДата: П'ятниця, 24.07.2009, 12:51 | Повідомлення # 9
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
БУБА, одні слова слова biggrin biggrin biggrin Oksanka, мені так цікавіше побачити яке у вас мислення smile smile smile smile
 
OksankaДата: П'ятниця, 24.07.2009, 12:51 | Повідомлення # 10
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (kentavr)
мені так цікавіше побачити яке у вас мислення
Невже вам приємно нацьковувати на себе людей?! Можна ж спілкуватись і дізнаватись один про одного і без конфліктів!
 
kentavrДата: П'ятниця, 24.07.2009, 12:51 | Повідомлення # 11
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Oksanka, таке в нас виховання у суспільстві, на двох гетьманів одна булава, кожен себе уявляє паном, мене це в нашому суспільстві дратує, а ви Oksanka, приємна дівчина всего вам найкращого неображайтесь на мене така в мене доля говорити правду biggrin biggrin biggrin biggrin
 
velosipДата: П'ятниця, 24.07.2009, 12:52 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
А что еще можно сказать по теме?
 
RubmazДата: Четвер, 03.12.2009, 04:56 | Повідомлення # 13
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
Молодець, Ющенко, хоч трохи підняв патріотизм у суспільстві! Ми повині знати свою багату історію і пишатись нею!

О, доречі, я і у нашому місті бачив молоду людину у вишиванці (правда, не знаю хто). Молодець! Патріотизм починається із себе!

 
БУБАДата: Понеділок, 07.12.2009, 13:20 | Повідомлення # 14
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Патріотизм і вишиванка - різні речі...
 
kentavr2037Дата: Вівторок, 08.12.2009, 20:24 | Повідомлення # 15
Полковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 198
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Патріотизм і вишиванка - різні речі...
згоден на всі 100 %, мабуть патріотизм в доброму розумінні - це все робити для того щоб твоя країна була одна із потужних країн світу у всіх сферах діяльності , і це не обов'язково в глобальному розумінні, просто виконувати свою роботу якісно, чи в себе вдома, чи в своєму власному бізнесі, чи на найманій роботі, і коли кожний буде викладатися не більше не менше на 100 % то результат вже через 2 роки буде на лице.
 
Форум » Наше місто » Культура » Патріотизм (Особливості національної свідомості.)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: