Четвер, 25.04.2024, 07:18
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: yarem  
Форум » Наш сайт » Розвиваємо сайт разом » Притензіїї на рахунок сайту (Притензії до сайту або до адміністрації)
Притензіїї на рахунок сайту
АвиаторДата: Неділя, 08.03.2009, 23:36 | Повідомлення # 16
Підполковник
Група: Справжні Полончани
Повідомлень: 66
Нагороди: 2
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (DRUG)
Так тримати! Молодець що находиш час для навчання і для сайту.Можу порадити тільки почистити кількість учасниів, так на відсотків 90...навіщо не активні??? Сайт треба розвивати сумісними зусиллями, так що юзери вперед!

Дозволь не погодитись, серед тих, хто не пише, багато "читачів", але ж це також люди, навіщо їх ображати.
А ось якщо людина не з'являється вже, наприклад, три місяці, то це вже привід для попередження і подальшого bash

 
DRUGДата: Неділя, 08.03.2009, 23:58 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Авиатор, дозволь і з тобою не погодитись, читачам не обов'язково реєструватись. wink
 
BUBAДата: Вівторок, 10.03.2009, 13:25 | Повідомлення # 18
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Admin)
Люди, зрозумійте мене правильно - я студент, дома буваю рідко, та й не такий я сильнючий програміст! На скільки вистачає ентузіазму, стільки й роблю! Хочеться робити більше, та не завжди виходить

Адмін, ніхто не перекладає на вас вину за низьку активність на форумі! Просто так склалось, що активістами на форумі є люди дуже різних категорій, тому теми цікаві одним - не викликають цікавості у інших, рідко вдається завязати змістовне конструктивне обговорення якогось питання, що не залишає байдужим більше двох осіб. Тому вашої вини тут немає, навпаки, створити сайт рідного міста, як говориться: "На голому ентузіазмі і лисому популізмі..." )))))))) це вагомий соціальний внесок.

Як на мене, основними "стратегічними ворогами" даного сайту є "ОДНОКЛАСНИКИ" і "КОНТАКТ"!!!! "Полонські" створили там свої групи і основні інформпотоки проходять саме через ці сайти.

Повідомлення відредагував BUBA - Вівторок, 10.03.2009, 13:30
 
BUBAДата: Вівторок, 10.03.2009, 13:35 | Повідомлення # 19
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (DRUG)
Так тримати! Молодець що находиш час для навчання і для сайту.Можу порадити тільки почистити кількість учасниів, так на відсотків 90...навіщо не активні??? Сайт треба розвивати сумісними зусиллями, так що юзери вперед!

DRUG, я згоден з Авіатором, чистка учасників не оптимізує технічних можливостей сайту, а от неприємнмй осад залишить...

 
OksankaДата: Вівторок, 10.03.2009, 13:44 | Повідомлення # 20
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Можливо. Не знаю, як НА ОДНОКЛАСНИКАХ, але В КОНТАКТІ такі групи полончан, що на деякі навіть соромно заходити. Про що може йти мова, якщо деякі такі групи створюють учні середніх класів? Там і теми відповідні. Або, наприклад група, типу (точно назву не пам'ятаю) если нас до 2010 года будет 1000, то мы все поцелуемся. Відверто кажучи, я не в захваті. Там робити нічого.
 
DRUGДата: Вівторок, 10.03.2009, 13:49 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
BUBA, на приклад в нас (шепетівка) було більше 2000 користувачів а після чистки- меньше 1000, і це правильно імхо...
 
BUBAДата: Вівторок, 10.03.2009, 13:56 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Розумію, але з таким станом речей як на даному сайті, скоро і тут буде робити нічого. Повторюсь - це не не в город Адміну камінь! Самі учасники проявляють певний флегматизм і заходять на форум не з новою темою, ідеєю, а просто глянути, що нового!? Такий підхід потрібно змінювати.
 
DRUGДата: Вівторок, 10.03.2009, 14:01 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Цілком згодний, і я проце написав вище, що сай потрібно розвивати юзерам....безних сайт ніщо...
 
BUBAДата: Вівторок, 10.03.2009, 14:11 | Повідомлення # 24
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (DRUG)
BUBA, на приклад в нас (шепетівка) було більше 2000 користувачів а після чистки- меньше 1000, і це правильно імхо...

Я висловлюю своє бачення, власне мене "не гріє й не морозить" кількість зареєстрованих користувачів і поки не йдеться про такі об'єми реєстраційних даних, які можуть бути баластом сайту, то "чистка" недоречна. Тому правильно це чи ні вирішувати, скоріш за все Адміну. І якщо він вирішить, що прийшов той час, коли практичний результат звільення від "баласту" матиме пріоритет над моральним аспектом цього питання, тоді це і буде правильно!
 
kentavrДата: Середа, 11.03.2009, 23:47 | Повідомлення # 25
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
бачив ще один сайт Полонне і 3 школи сайт є, цікаво wink
 
AdminДата: Четвер, 12.03.2009, 00:37 | Повідомлення # 26
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
У нас є сайти майже усіх шкіл міста! А от про ще один сайт Полонного не чув, може адресу дасиш!?!??!!

 
OksankaДата: Четвер, 12.03.2009, 19:30 | Повідомлення # 27
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Можливо, мова йде про офіційний сайт міста, який, нажаль, занепав(((?
 
AdminДата: Четвер, 12.03.2009, 19:51 | Повідомлення # 28
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
?!?!??!??

 
OksankaДата: Неділя, 07.06.2009, 14:42 | Повідомлення # 29
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Все? Прийшло літо і сайт помирає? Таку ж ситуацію спостерігала на першому форумі м.Полонного (адмін Сіренький І.О.). Тільки в тому разі сайт таки помер (було страшенно шкода). Цікаво, а цей прорветься?
 
LookenДата: Понеділок, 13.07.2009, 17:25 | Повідомлення # 30
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 24
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
На сайті мало інформації!!!Все, що є можна дуже бистро розглянути!
Чогось не вистачає. book
Доречі!А чому чат не працює? cry
 
Форум » Наш сайт » Розвиваємо сайт разом » Притензіїї на рахунок сайту (Притензії до сайту або до адміністрації)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: