Четвер, 19.09.2024, 18:54
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Порадьте магазин з обручками?
LevchenkoДата: Четвер, 16.03.2023, 11:03 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 44
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Я уже довгий час зустрічаюсь з дівчиною і ось вирішив що потрібно уже одружуватись. Зробив ій пропозицію і розумію що хочу незвичайні обручки а з чистого срібла. Порадьте де можна такі купити?
 
rostikgrin1989Дата: Четвер, 16.03.2023, 11:05 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз є дуже великий вибір різних магазинів в яких продають срібло найкращої якості. Я нещодавно купував для свої жінки сережки. Бачив там і обручки і браслети дуже гарні. Можу вам порадити якщо потрібно.
 
LevchenkoДата: Четвер, 16.03.2023, 11:06 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 44
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви знаєте, головне щоб там ціни не кусались. А то мені ще багато чого потрібно прикупити, щоб весілля було саме найкраще. Я буду радий якщо ви мені допоможете.
 
rostikgrin1989Дата: Четвер, 16.03.2023, 11:11 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раджу вам купувати обручки https://sribnakraina.ua/ua/kolca/obruchalnye/ саме в цему інтернет-магазині. Тут хороший вибір прекрас по доступним цінникам. Впевнений що вибрати буде не важко. Я для своєї купував обручку з алмазною гранню (ОС-5510). Вона була навіть дуже здивована. Ювелірна прикраса, це завжди безпрограшний вибір для подарунка. І я такий вибір зробив. Що до доставки, там все дуже просто. Можна замовити новою поштою, яка доставить без проблем. Бажаю вам хороших придбань.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: