Четвер, 25.04.2024, 07:50
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Дозвілля » Відпочинок » Відпочити ні де!!!
Відпочити ні де!!!
BUBAДата: Вівторок, 03.03.2009, 09:32 | Повідомлення # 16
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цілком згоден з "Кентавром"!
Поганим танцюристам, як говориться... багато чого заважає.

Інша справа, коли з часом змінюється "формат" відпочинку. Адже кожна людина відпочиває по-своєму. Якщо раніше комусь для відпочинку було достатньо посиденьок на природі з друзями, а зараз замало двохгодинного масажу в джакузі на природному гейзері, то, вибачте, в Полонному відпочивате стало ніде, я згоден...

 
OksankaДата: Вівторок, 03.03.2009, 19:59 | Повідомлення # 17
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Формат відпочинку може з часом і змінюється. Але не всім вистачає коштів на
Quote (BUBA)
двохгодинного масажу в джакузі на природному гейзері
. Кажете "посидіти впосадці"? Мені подобається ідея, але 1. в якій саме
2. скільки до неї добиратися і чи виправдає це добирання годинку-другу відпочинку (чи навпаки=))
3. в одній посадці довго не навідпочиваєш, іноді і змінити щось треба

Мова не йде про те, куди виїхати з шашликами. Розумію, іноді і без шашликів можна, але тільки іноді. Культурного!!! відпочинку у нас немає! (я не хочу сказати, що відпочинок на природі - не культурний, зрозумійте мене правильно).

 
BUBAДата: Вівторок, 03.03.2009, 20:52 | Повідомлення # 18
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добре, давайте, щоб наше обговорення було предметним та об'єктивним, визначимось з тим, що для вас є культурний відпочинок.?
 
kentavrДата: Вівторок, 03.03.2009, 21:51 | Повідомлення # 19
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Наприклад програма реальна і вже не один десяток груп ми привозимо школярів дітей інтерната з Шепетівського, Любарського, Староконстянтинівського та Вінниці „Полонне тисячолітнє” (пам”ятник місцевим „Ромео і Джульєті”, козацька могила, Мертве озеро, костел (1607р.), музей фарфорового заводу, краєзнавчий музей), (пр., стр., екс., уха на березі Мертвого озера в лісі)
Тільки зараз проблема з музей фарфора...................... а так дітям подобається, правда коли нема погоди то морозиво biggrin
 
kentavrДата: Вівторок, 03.03.2009, 21:55 | Повідомлення # 20
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
а коли я ще вчився в школі в вузі то в нас було не сам процес відпочинку такий цікавий а як веселі пригоди, і небуло в нас цифри відео нета але ми в лісі будували як би мовити бунгало, з ночівлей на рибалку і багато багато є прикладів, я відпочиваю наприклад прогулянкою біля хомори, це відстань від Полонне до Понінки по березі річки, дуже класні в нас краєвиди
 
DRUGДата: Неділя, 03.05.2009, 00:24 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Друзі, як це ніде? айда до нас (в шепетівку цеж близько) 9,10 травня в місті будуть байкери, 9-го планується парад байкерів, після цього вся процесія рушає за місто, де буде польова кухня, рок-концерт, салют, дискотека з діджеями та різні конкурси.

Повідомлення відредагував DRUG - Неділя, 03.05.2009, 00:25
 
LookenДата: Четвер, 27.08.2009, 17:33 | Повідомлення # 22
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 24
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Там десь на попередній сторінці я помітим про стребтиз клуб!!!!
Де він находиться - це якась диковинка,щей там мужики танцюють happy smile
 
OksankaДата: Понеділок, 14.09.2009, 21:15 | Повідомлення # 23
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
До речі, народ, колись йшла мова про те, щоб усім (ну... "усім" це дуже голосно сказано) форумчанам було б непогано зустрітися. Поспілкуватися, познайомитись ближче... Як вам ця ідея?
 
БУБАДата: Вівторок, 15.09.2009, 13:33 | Повідомлення # 24
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Ідея непогана, але боюсь що її реалізація може не виправдати сподівань )))))) Як би все було б так просто, то тоді б наш форум помер не народившись )))) Справа у тому, що усі учасники розкидані по Україні і зібратись "усім" в один момент буде ой як не просто.
З іншої сторони, не дивлячись на увесь хаос космосу, раз у дуже багатецько років буває "парад планет" )))) Тому я "ЗА"! Питання лиш у тому, хто візьме на себе відповідальність за організацію...? )))) Як кажуть в армії: "Ініціатива, завжди наказує ініціатора", тому Oksanka чекаєм опропозицій. smile
 
OksankaДата: Вівторок, 15.09.2009, 19:45 | Повідомлення # 25
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Без проблем!!! Але, безперечно, потребую вашої підтримки!!!
Як я зрозуміла, на першій нашій зустрічі аби було 3-5 чоловік. Це було б непогано для першого разу. Але, краще поганий старт, ніж поганий фініш, тому... пропоную узгодити час, коли ви (учасники та відвідувачі форуму) буваєте в Полонному. наприклад я зараз проживаю саме в Полонному, переважна більшість вихідних днів вільні, тому... підлаштовуватимусь під вас.
Пишіть кого який день тижня і період доби найбільше влаштовує!!!
 
RubmazДата: П'ятниця, 04.12.2009, 05:41 | Повідомлення # 26
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
Не забувайте,що близьке знайомство може призвести до глибоко-дипресивних розчарувань та як наслідок-смерть форуму!Збиратись та знайомитись потрібно тільки для конкретних цілей які допоможуть нашому місту стати більш кращим!Наприклад для утворення громадського(офіційно зареєстрованого) активу,який мігби контролювати владу міста із обов"ясковим освітленням через прессу та інші інформативні засоби-з незалежно-правдивою точкою зору!А,так,зустрітись та просто "потріпатись"можна і тут! happy
 
БУБАДата: П'ятниця, 04.12.2009, 10:08 | Повідомлення # 27
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
В принципі, щось у цьому є... Розчарувань, можливо і не буде, але певним чином стереотипи можуть змінити манеру спілкування.
 
БУБАДата: Понеділок, 07.12.2009, 13:43 | Повідомлення # 28
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
І все таки відпочити є де, але не часто випадає можливість.
 
RubmazДата: П'ятниця, 11.12.2009, 16:12 | Повідомлення # 29
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
БУБА, Хотілося б,побачити!Культурних закладів для відпочинку у місті не має-це факт!Особливо,важко із дітьми віком від 3до 12років!Бувший піонерський клуб,тримається лише на єнтузіазмі його вчителів!НИЗЬКИЙ УКЛІН ЇМ!Мерія з депутатами,взагалі не думає про їх нормальне фінансування!А це,наш із вами завтрашній день!Наш інтелект!Пропоную всім форумчанам допомогти Будинку піонерів,хоч якимось коштом!
 
OksankaДата: П'ятниця, 11.12.2009, 18:29 | Повідомлення # 30
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
До речі, розумненький ви наш, "Будинку піонерів" в Полонному уже давнееееенько немає!
 
Форум » Дозвілля » Відпочинок » Відпочити ні де!!!
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: