Неділя, 28.04.2024, 22:14
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Дозвілля » Реклама » Гідромасажна ванна
Гідромасажна ванна
borislevitskiyДата: Середа, 25.10.2023, 14:37 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт!
Шукаю хорошу фірмову гідромасажну ванну для заміни у лікувальний заклад.
Хто що може мені порадити?
 
TeflonДата: П'ятниця, 27.10.2023, 17:00 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вам треба такого плану обладнання, то вам варто звернутися до компаніх Альфаспа. Вони постачають в СПА салони та інші подібні заклади косметику та апаратуру, в тому числі в них є в продажу гідромасажна ванна https://alfaspa.ua/spa/hydromassage-tubs/
Гляньте опис та характеристики цієї ванни. Є інші в них варіанти - краще особисто все вивчити на сайті.


Повідомлення відредагував Teflon - П'ятниця, 27.10.2023, 17:00
 
prohorsergey955Дата: Середа, 20.03.2024, 23:30 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 29
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім! Я хочу поділитися корисною інформацією для тих, хто шукає рішення для ремонту акрилових ванн у Києві. Я нещодавно звернувся до компанії VannaVanna для ремонту моєї гідромасажної ванни, і був дуже задоволений результатом. Їхні фахівці виявилися досвідченими та професійними, а якість роботи була на високому рівні. Ванна тепер виглядає як нова, і я впевнений, що вона прослужить мені довгі роки. Я рекомендую всім, хто шукає надійне та якісне обслуговування з ремонту акрилових ванн у Києві, звернутися до VannaVanna. Детальнішу інформацію про послуги ремонту ванн ви можете знайти на їхньому сайті: Ремонт Ванн Акрил в Киеве - https://vannavanna.com.ua/remont-vann-akril-v-kieve

Виготовлення рекламних візиток оптом
 
Форум » Дозвілля » Реклама » Гідромасажна ванна
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: