Субота, 20.04.2024, 04:02
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Hi-Tech » Комп'ютери » ПК (Питання та відповіді)
ПК
AdminДата: П'ятниця, 14.11.2008, 11:12 | Повідомлення # 16
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Не дорого в "аптеці", але продавці, чесно кажучи, інколи тормозять...

 
bvcДата: П'ятниця, 14.11.2008, 11:41 | Повідомлення # 17
Лейтенант
Група: Рідня
Повідомлень: 76
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Pluto)
Хлопці, а де в нас можна зібрати нормально компа??? Пишу навмисне "нормально", бо окрім того, що не можна скласти нормального, так ще й нормально то зробити не можуть!!! Можливо знає хтось точки окрім "7 Континенту" (сервіс - жудь,навіть заходити питати не хочеться, представляю, якщо шось поломається) і "Браво" (дурять народ, як має бути + такий же сервіс!!!)??? Ну, хоча б в Шепетівці, щоб в Київ, Хмельницький або Рівне не пертись!?

Вивчай "матчасть" і займайся цим сам .
 
Angel_OSOДата: П'ятниця, 14.11.2008, 15:16 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Всім привіт, я готової збірки можу привезти під замовлення, виробник "K-TRADE LTD", гарантія якості три роки на системний блок, а також окрема гарантія на основні комплектуючі, що дуже зручно, можна апгрейдити ПК, не втрачаючи гарантію на проц, відяху, вінт, материнку. За додатковою інформацією пишіть на мило.

Мы можем простить ребенка который боится темноты.

Истинная трагедия жизни - это когда взрослый боится света.

 
AdminДата: П'ятниця, 14.11.2008, 16:48 | Повідомлення # 19
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Напиши також в рекламі! wink

 
bvcДата: П'ятниця, 14.11.2008, 17:24 | Повідомлення # 20
Лейтенант
Група: Рідня
Повідомлень: 76
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Angel_OSO)
Всім привіт, я готової збірки можу привезти під замовлення, виробник "K-TRADE LTD", гарантія якості три роки на системний блок, а також окрема гарантія на основні комплектуючі, що дуже зручно, можна апгрейдити ПК, не втрачаючи гарантію на проц, відяху, вінт, материнку.

Успіхів тобі! Тішить те , що на форум стали трохи заходити Полончани з пропозицыями! "Будем жить"!!! happy
 
PlutoДата: Субота, 15.11.2008, 09:10 | Повідомлення # 21
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 37
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (bvc)
Вивчай "матчасть" і займайся цим сам .

Що ви маєте на увазі під цією пропозицією? Вивчати "матчасть" - що то таке? А чим займатись самостійно?
 
bvcДата: Понеділок, 17.11.2008, 14:48 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Група: Рідня
Повідомлень: 76
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (bvc)
Хлопці, а де в нас можна зібрати нормально компа??? Пишу навмисне "нормально", бо окрім того, що не можна скласти нормального, так ще й нормально то зробити не можуть!!! Можливо знає хтось точки окрім "7 Континенту" (сервіс - жудь,навіть заходити питати не хочеться, представляю, якщо шось поломається) і "Браво" (дурять народ, як має бути + такий же сервіс!!!)??? Ну, хоча б в Шепетівці, щоб в Київ, Хмельницький або Рівне не пертись!?

Якщо не існує нормального сернвісу -запропонуй свій, а ми оціним.
 
OksankaДата: Субота, 29.11.2008, 12:58 | Повідомлення # 23
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
До речі, чи можна за 1,5-2 тис.грн. придбати хоч більш-менш нормальний ноутбук. Якщо ні - то за скільки можна?
 
PlutoДата: Субота, 29.11.2008, 20:24 | Повідомлення # 24
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 37
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Oksanka)
До речі, чи можна за 1,5-2 тис.грн. придбати хоч більш-менш нормальний ноутбук. Якщо ні - то за скільки можна?

Дивлячись з якою метою ви купуєте ноут... Нормальний бюджетний ноут можна купити за 3000-3500 тис. наших рідних гривень... Звісно, графікою ви на ньому не займетесь, не всі ігри пограєте, але в основному то нормальний... Менше 3000 тис. просто не зустрічав. Зверніться до Ангєла Осо, він хай подивиться!!!
 
PlutoДата: Субота, 29.11.2008, 21:16 | Повідомлення # 25
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 37
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Pluto)
Якщо не існує нормального сернвісу -запропонуй свій, а ми оціним.

Я так розумію, шановний, що ви маєте до того відношення (маю на увазі - там працюєте), що так болісно до цього ставитесь!? Не сприймайте це за образу, сприймайте це за пораду. Я цим точно не збираюсь в Полонному займатись, але гарний сервіс мати хочеться, а якщо я хочу мати гарний сервіс то це аж ніяк не спонукає мене відкривати магазини... Кажу те, що є: в нас магазини компи не продають, а впарюють... І вся біда в тому, що нема альтернативи...
 
bvcДата: Понеділок, 01.12.2008, 01:20 | Повідомлення # 26
Лейтенант
Група: Рідня
Повідомлень: 76
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Pluto)
Я так розумію, шановний, що ви маєте до того відношення (маю на увазі - там працюєте), що так болісно до цього ставитесь!? Не сприймайте це за образу, сприймайте це за пораду. Я цим точно не збираюсь в Полонному займатись, але гарний сервіс мати хочеться, а якщо я хочу мати гарний сервіс то це аж ніяк не спонукає мене відкривати магазини... Кажу те, що є: в нас магазини компи не продають, а впарюють... І вся біда в тому, що нема альтернативи...

Чомуж нема альтернативи : Схід-Захід,Браво 2відділи,відділ и Аптеці,7Континент І ще чимало місць де вам запропонують техніку.Треба тільки походити та пошукати те що вам потрібно.
 
PlutoДата: Понеділок, 01.12.2008, 15:40 | Повідомлення # 27
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 37
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
biggrin Дякую за пораду!!! Справа в тому, що там був... Дуже уж мутно в них з гарантією.. Та й ціни такі, що не спонукають швидкій покупці. Про 7 континет навіть говорити не хочу!!! сусід купив 2 роки тому, так кожен місяць там шось ломається. Воно то добре, шо ремонтуюють, але ж мали замінити!!! + дуже неприємні відчуття від того, шо заплатив гроші, а тобі непрофесійно жилізо підібрали!!!
 
bvcДата: Неділя, 07.12.2008, 12:59 | Повідомлення # 28
Лейтенант
Група: Рідня
Повідомлень: 76
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
На скільки,я знаю ,то з гарантією у всіх торгівельних закладах мутно tongue
 
PlutoДата: Неділя, 21.12.2008, 13:45 | Повідомлення # 29
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 37
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (bvc)
На скільки,я знаю ,то з гарантією у всіх торгівельних закладах мутно

Не скажіть... Купував комп, купував ноут... Бог милував, нічого не ломалось, але в кого були проблеми з жилізом, то там без проблем все міняли!!! Навіть після купівлі компа напротязі 1-2 місяців можна було поміняти деталі, з доплатою, або поверненням різниці (якщо дешевше)... Це - сервіс!!! А ще там тобі посміхаються і не намагаються впарити шо небудь!!! Шкода, що цей магазин не в Полонному cry

 
bvcДата: Неділя, 21.12.2008, 23:43 | Повідомлення # 30
Лейтенант
Група: Рідня
Повідомлень: 76
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Pluto)
Це - сервіс!!! А ще там тобі посміхаються і не намагаються впарити шо небудь!!! Шкода, що цей магазин не в Полонному

Хотілося-б дізнатись що це за магазин та де він знаходиться.
 
Форум » Hi-Tech » Комп'ютери » ПК (Питання та відповіді)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: