П'ятниця, 29.03.2024, 10:49
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Наше місто » Релігія » ЦЕРКВА (Яка вона сьогодні?)
ЦЕРКВА
БУБАДата: Вівторок, 19.05.2009, 14:34 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Обговоримо...?

 
OksankaДата: Четвер, 21.01.2010, 21:12 | Повідомлення # 61
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Погоджуюсь! Але я не відмовляюсь від храму чи від спілкування із Господом, не відмовляюсь від сповідування та спокутування своїх гріхів. І віра моя не слабшає від того, що я прийду до церкви не раз в місяць, а, наприклад, раз в три місяці. Просто дуже змішані почуття виникають, коли у храмі спостерігаєш ницість, цинізм, фальш, бруд і т.д.!
 
viktorДата: П'ятниця, 22.01.2010, 12:18 | Повідомлення # 62
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 44
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Oksanka, Бог є любов. Віра в Бога, це любов до Нього і до ближнього.
Якщо ви любите людину(батьків, дітей, свою половинку) всим серцем і всією душею, то ви цю людину хочите бачити чим частіше, і коли образите її, просите пробачення. Чи може вам достатньо раз в пів року зузтрічатись з дорогою для вас людиною?


Повідомлення відредагував viktor - П'ятниця, 22.01.2010, 12:20
 
OksankaДата: П'ятниця, 22.01.2010, 19:22 | Повідомлення # 63
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Трішки недоречне запитання. Зі своїми рідними та близькими людьми ми бачимось практично щодня. Проте хто із нас щодня ходить до церкви?!
 
viktorДата: П'ятниця, 22.01.2010, 20:14 | Повідомлення # 64
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 44
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли в нас все добре, то нам ніколи йти до церкви, а коли біда приходить, просим: Господи поможи, Господи за що.
Я теж був таким я ви, а точніше, я такий як ви. Але перевірив на собі, спочатку молитва а потім робота. Шукай Царства небесного а інше прикладеться. Бог дав людині свободу, і людина сама вибирає свій шлях. Є картина на якій Господь стукає до когось в двері, але ручки на дверях нема. Це означає, що Господь не може ввійти в наше серце, в наше життя без нашої згоди на це.
 
OksankaДата: Субота, 23.01.2010, 12:34 | Повідомлення # 65
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Я це прерасно розумію, живу із Господом у серці, не відкидаю молитву тв покаяння і не лише в хвилину труднощів. Але ж ви прекрасно усе розумієте самі, бо сам, такий як я! І питання моє попереднє риторичне! Бо відповідь на нього очевидна!
 
viktorДата: Субота, 23.01.2010, 14:33 | Повідомлення # 66
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 44
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote
По учению святых отцев, если человек три раза не посетил воскресное богослужение, то он сам себя отлучает от Церкви.

Quote
Церковь это не физическое здание куда надо ходить , церковь это органическое строение , Дом самого Бога слитого со своими искупленными людьбми, и которые состраиваются друг с другом в Его жизни и природе! Церковь это Его Тело глава которого Христос которому подченены все начальства и власти! Действительностью Церкви является Христос как Дух! Он является содержимым церкви!Нам нужно быть частью этого органического строения!

Oksanka, в нас трохи різні погляди на віру, але це не говорить прот те, що ви заблудились, чи я не туди іду.

Quote
Пути Господни не исповедимы
 
OksankaДата: Неділя, 24.01.2010, 10:53 | Повідомлення # 67
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
От ми з вами і дійшли консенсусу! ))) Не хочу вас образити, але усі ми не ідеальні у своїй вірі. Тобто... не живемо по канонам. ВСІ!!!
 
viktorДата: Неділя, 24.01.2010, 18:15 | Повідомлення # 68
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 44
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Згоден, але цим ми себе не повинні заспокоювати. Дуже часто чую:
Quote
Ми всі грішні, таке зараз життя, що я можу зробити

А робити багато не треба. Треба притримуватись простої схеми
Quote
нужно взять за ориентир такой, образно говоря, равнобедренный треугольник: 1)чтение Евангелия; 2)Молитва (в храме, личная (дома, на работе, на прогулке и т.д.)); 3) Исправление жизни.

Але це не завжди буває легко.
З повагою viktor.
 
RubmazДата: Понеділок, 25.01.2010, 05:23 | Повідомлення # 69
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
viktor, Згідний із вами!Над цим потрібно подумати!
 
OksankaДата: Понеділок, 25.01.2010, 10:25 | Повідомлення # 70
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
А є іще чимало орієнтирів. Наприклад, возлюбити ближнього слово і ставитися до нього так, як хотів би, щоб ставились до тебе. Чи не так, rubmaz?
 
БУБАДата: Вівторок, 26.01.2010, 13:27 | Повідомлення # 71
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Ольга30)
БУБА, Чому не обговорюємо авто президента, мера ,Ваше авто і хто за які гроші його купив. Ви говорите про те, на чому зовсім не розумієтесь. Скільки разів на рік Ви ходите до церкви?

Ольга 30, ви зайшли у давно створену іншою людиною тему і запитуєте: а чому ж це тут "акценти" стоять не так як я хочу? Ваша претензія є дещо дивною. Я хочу сказати, що якщо вам не подобається пердмет обговорення, то нічого флудити. Якщо ж ви видаєте свій пост у якості аргумента, то хочу сказати, що ні президент, ні мер ні я не вчу людей абстрагуватися від матеріальних і фізіологічних потреб задля спасіння душі. Як можна повчати когось жити, самому не будучи прикладом у цьому? Як піп може говорити сироті про любов до БОГА, про чистоту думок і поступків, про пріоритет спасіння душі над задоволенням потреб тіла, а після цього "рубнути" з нього грошенят за лекцію і за відспівування його останньої близької людини в цьому сівті? А потім з відчуттям виконаного обовязку, вдома покласти їх у коробку з надписом "На Lexus RX470!" І як себе після такого "загнати" до такого попа у церкву? Я дещо образно, але в цілому має бути зрозуміло...
 
viktorДата: Вівторок, 26.01.2010, 15:02 | Повідомлення # 72
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 44
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А як ви можите в робочий час сидіти на форумі і принижувати всіх своіми постами і при цьому отримувати зарплату з наших кишень, з кишень платників податків? Почніть спочатку з себе, покажіть приклад як треба правильно жити і люди вас оцінять.
 
Ольга30Дата: Вівторок, 26.01.2010, 16:38 | Повідомлення # 73
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
А на чому має їздити Патріарх? На підводі? А якби так було,то всім прихожанам стало б дуже соромно.Адже Патріарх- це висока посада і недостойна людина її займати не може
 
БУБАДата: Вівторок, 26.01.2010, 18:02 | Повідомлення # 74
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Ольга30, Ісус не брезгував вїхати в місто на віслюку... І нікому за нього соромно не було...
 
БУБАДата: Вівторок, 26.01.2010, 18:19 | Повідомлення # 75
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (viktor)
А як ви можите в робочий час сидіти на форумі і принижувати всіх своіми постами і при цьому отримувати зарплату з наших кишень, з кишень платників податків? Почніть спочатку з себе, покажіть приклад як треба правильно жити і люди вас оцінять.

Моя робота ніяк не повязана з бюджетними коштами, тому у кишені платників податків я не "заглядаю". А "всі" принижені моїми постами нехай напишуть за себе особисто.
Разом з тим, мушу зауважити, що у вас заговорило те, що ви намагаєтесь розкритикувати у мені... Бо ж справедливість оплати моєї праці вам спокою не дає, але коли з сироти піп зніме "останню рубашку" за свою "роботу" ви будете з піною біля рота придушувати найменші спроби піддати його дії критиці! Отже суть ваших міркувань і емоцій така ж і моя (на вашу думку - низька і огидна) лиш направлена на всіх окрім служителів церкви...
 
Форум » Наше місто » Релігія » ЦЕРКВА (Яка вона сьогодні?)
Пошук: