Субота, 20.04.2024, 15:59
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Наше місто » Релігія » Відродження Православія Полонщини
Відродження Православія Полонщини
KaligulaДата: Субота, 04.04.2009, 11:49 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
В нас ще поки вільна країна шановні тому я буду казати те що ми маємо!комусь це не подобається,але ж від правди нікуди нам недітись.Ви кажете що Євгене що живуть нормально я теж за це,я за порозуміння і єднання нації,але хто на даний час є провокатором таких конфліктів на Полоннщині?я скажу!саме Московський патріархат а точніше пан Стояновський який не тільки обливає брудом Київський патріархат і розпалює міжконфесійну ворожнечу,а він і це факт веде незрозуміло боротьбу проти свогож Московського патріархату а точніше проти церкви що знаходиться напроти школи називаючи їх теж розкольниками!Тому виникає питання хто в цьому і кому винний?Бо на скільки я знаю і це можу довести від Київського патріархату чи від інших релігійних течій ніколи не було сказано поганого чи кривого слова в сторону будь-якої конфесії!Це що робить Московський патріархат це як останя спроба врятуватися схватитись за гілочку в бурхливому потоці!І те що Ви шановні кажете що хтось кричить і таке інше,то я не боюся будь-якого осуду чи критики,бо мене відрізняє від Вас одне я не тільки українець і громадянин цієї держави ай справжній патріот!чим не можете похвалитися ВИ!

si vis pacem,para bellum
 
СергейДата: Субота, 04.04.2009, 19:13 | Повідомлення # 17
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 26
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Читаю заявления отдельных господ и диву даюсь? С подобными рассуждениями в какой нибудь лавченке штаны протирать и гроши считать. Пока в душе свой храм не построишь, на земле отдельного РАЯ не построить, просто имитация будет! Здорово вас там со своей исключительностью на части рвут и руки потирают. Бжезинский с такими подходами - просто отдыхает. Смешалось все и мирское и православное, после разделения патриархатов куда дальше двиним? Так ведь и до маразма не долече! Если не помогаете, то хоть не мешайте!
 
OksankaДата: Субота, 04.04.2009, 22:42 | Повідомлення # 18
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Ось і я так кажу!
 
kentavrДата: Неділя, 05.04.2009, 08:19 | Повідомлення # 19
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
я цілком згоден, буває шкода що люди так далекі від істини, а ще більш шкода, що тут в Україні чим більше обманують і гноблять народ тим народ більше любить своїх гнобителів
 
BUBAДата: Понеділок, 06.04.2009, 14:43 | Повідомлення # 20
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Kaligula, мені здається ви занадто узагальнюєте. Маю на увазі, що той самий Стояновський, це ще далеко не весь Московський патріархат. Свою нетерпимість до заяв слуги церкви не можна видавати за позицію до цілої конфесії. Варто розмежовувати ваше відношення до церкви та її окремих представників, людину, не гідну своєї посади, можна знайти скрізь.
В деякій мірі я вас розумію, також є прихильником Київського патріархату, але хочу зазначити, що патріархат не має жодного відношення до БОГА. Отже, якщо ви відчуваєте потребу у "спілкуванні" з ГОСПОДОМ, не варто себе обмежувати від походу у храм лише через те, що він належить до "іншого" патріархату чи у ньому служить порочна людина.
Як показує історія "швидкі" релігійні реформи не обходились без насилля, зараз, гадаю, не ті часи, ми цивілізовані люди, тому не варто робити нестримні заяви, трусити гаслами і зневажати "релігійних інакодумців". Наше завдання на сьогодні не боротьба з Московським патріархатом, а популяризація Київського, без "обливання брудом", гноблення, нетерпимості та інших проявів агресії не гідних прихожанина.
 
kentavrДата: Понеділок, 06.04.2009, 16:36 | Повідомлення # 21
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
BUBA, розумно сказано, оце підхід до питання правильний
 
viktorДата: Понеділок, 27.04.2009, 19:21 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 44
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Настоятель Храму в честь чудотворної ікони «Божої Матері Почаївської» протоієрей Миколай та релігійна громада дуже вдячні вам, Полончанам і прихожанам цього Храму за ваші щирі пожертви, завдяки яким завершене зведення фундаменту.


І ми надіємось на вас і на ваші посильні пожертви, щоб продовжити і завершити будівництво храму.

Повідомлення відредагував viktor - Понеділок, 27.04.2009, 19:27
 
OksankaДата: Понеділок, 27.04.2009, 21:27 | Повідомлення # 23
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Вибаче, але буду відверта, я незадоволена служінням (точніше самим протоієреєм Миколою)!!! Довелось вперше у цій церкві святити паску цого року - я була трішки розчарована!
 
viktorДата: Вівторок, 28.04.2009, 09:25 | Повідомлення # 24
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 44
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
"Тем еще мы согрешаем против пятой заповеди, что непочтительно относимся к пастырям Церкви, к своим духовным отцам. Тут уж мы настолько распоясались и даем такую волю своим злым языкам, что не щадим ни белых клобуков, ни седин бедного сельского священника. Может быть, избегали и благословения, избегали и принимать Таинства от тех священников, которые казались нам недостойными.
Кайтесь, ибо вы оскорбили Духа Святаго, Который через самого недостойного священника освящает Таинства."
Архимандрид Иоанн (Крестьянкин) "Опыт построения исповеди"
 
OksankaДата: Вівторок, 28.04.2009, 14:47 | Повідомлення # 25
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Свої гріхи я знаю. Не варто вказувати.
Думаю, варто і йому задуматись над своєю поведінкою, своїми словами. Впевнена на 100%, мене багато хто в цьому підтримає!
 
BUBAДата: Четвер, 30.04.2009, 16:22 | Повідомлення # 26
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А толку...? В церкві відділів внутрішніх перевірок немає, всі незадоволення розглядатимуться як окремі випадки. Як я вже казав, будь де можна знайти "випадкову" людину. Микола потрапив в ряди слуг ГОСПОДНІХ не через покликання, а швидше у звязку з кадровою кризою, тому не повністю розпрощавсь з мирським життям. Я згоден, якби не колишні "фестивалі" духовного наставника, можливо вже збирали б кошти не на будівництво храму, а на ремонт...
Але все одно, це не мусить відвертати людей від віри, бо людина йдучи до церкви, має прагнути спілкування з ГОСПОДОМ, а не священником.
 
OksankaДата: Четвер, 30.04.2009, 21:15 | Повідомлення # 27
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Солідарна, але зрозумійте, дуже важко сприймати таку службу і залишатись після її закінчення з тим же піднесенням. У церкві повинно легко думатись та дихатись, і роль священника в храмі далеко не остання.
 
homora12Дата: Четвер, 30.04.2009, 22:04 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Взагалі, митрополит Володимир (МП) родом з Хмельницької області (Летичів), тому у нас таке засилля московського патріархату. А щодо сходу і півдня... Минулого року ми їхали на море в Скадовськ і в Вознєсєнську зупинилися в центрі біля незвичайної архітектури церкви , така модерна, дуже висока. Виявилося, КП. Коли ми говорили з чоловіком, що там був, він сказав, що в місті є ще одна церква КП, а в районі більше 10. А там, взагалі, не в усіх селах є церкви! А у нас на весь район три КП - Полонне, Понінка і , здається , Кіпчинці чи Бражинці. Але дивно про відродження православ'я: а що, воно десь зникало? Просто переживало гоніння, не вперше в своїй історії. Ну, мені здається, потрібно було опублікувати тоді і інфу про відбудову в Полонному Троїцької церкви на місті тієї, що комуністи зруйнували в 30-х роках. А то пишете що прихильники КП, а інфа тільки про МП. sad До речі, ви може ще не знаєте, але у нас на Новополонному вже зареєстрована греко-католицька громада і має землю під будівництво церкви.
 
viktorДата: Субота, 02.05.2009, 12:57 | Повідомлення # 29
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 44
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А хто заважає створити тему про Київський Патріархат?
 
homora12Дата: Субота, 02.05.2009, 15:25 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Що означає "створити тему"? Тема створена, відродження ПРАВОСЛАВ'Я, сьогодні в районі зареєстровані три православні конфесії, УПЦ(МП), УПЦ(КП), УАПЦ. В цій темі можна обговорювати проблеми, новини і здобутки всіх ПРАВОСЛАВНИХ релігійних структур. Я просто зауважив, що інфа лише про одну церкву, яка будується. Якщо можна розмістити інфу про спорудження інших церков - без проблем, кину.
 
Форум » Наше місто » Релігія » Відродження Православія Полонщини
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: