П'ятниця, 19.04.2024, 08:59
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Дозвілля » Флуд » Переписка "не по темі" (Просто чухаються пальці? Вам сюди!)
Переписка "не по темі"
БУБАДата: П'ятниця, 18.12.2009, 11:47 | Повідомлення # 31
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (kentavr2037)
на червоний колір кидається індик
- а неадекватно відповідає на запитання - баран. kentavr2037, нагадаю шкільний курс біології - усі тварини, окрім приматів, ДАЛЬТОНІКИ! Вони сприймають світ у чорно-білих відтінках.


Quote (Rubmaz)
Буба,як завжди,спригнув із теми
- поверніть її у конструктивне русло...
 
FANTOMДата: П'ятниця, 18.12.2009, 11:47 | Повідомлення # 32
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Неа це часом Сергій smile


...Что я здесь делаю? И зачем?...
 
RubmazДата: П'ятниця, 18.12.2009, 11:47 | Повідомлення # 33
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
Oksanka, Не спілкуйтесь!Додому ніхто не запрошує!
 
RubmazДата: П'ятниця, 18.12.2009, 11:47 | Повідомлення # 34
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
kentavr2037, Бубина біологія була написана за комунізму,тому і містить так багато помилок,що не за його бажанням вплинуло на його освідченність у цих питаннях!Освіта у місті не на найвищому місті!Про що,говорити,якщо інтернет не всі бажаючі можуть підключити!
 
FANTOMДата: П'ятниця, 18.12.2009, 11:47 | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
А Oksanka - це часом не Оксана? wink Чому не нік якийсь? Хоча і нік можна за нефіг розшифрувати ну тіп "yarem" і відразу зрозуміло що це Рома. biggrin

...Что я здесь делаю? И зачем?...

Повідомлення відредагував FANTOM - П'ятниця, 17.10.2008, 21:47
 
kentavr2037Дата: П'ятниця, 18.12.2009, 11:47 | Повідомлення # 36
Полковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 198
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
До реччі!Буба це і є адмін!Буба,як завжди,спригнув із теми і побіг задовільняти своє єго!
згоден, цар найшовся, хочу лишаю хочу викидаю із сайту, дивися а то з сайтом будуть проблеми !!!!!!
 
OksankaДата: П'ятниця, 18.12.2009, 11:47 | Повідомлення # 37
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Це добре, що не Анатолій, бо я вже злякалась, що знайомого, суттєво старшого чоловіка обізвала дибілом.
До речі, стосовно ніка, то він у мене практично ніколи не змінюється, лиш іноді додоється ще одна абревіатурка. А я таки Оксанка!
 
RubmazДата: П'ятниця, 18.12.2009, 11:47 | Повідомлення # 38
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
kentavr2037, Спасибі!І я ,рахую,що форум для всіх бажаючих людей,де кожен може висловити свою думку та ділитись корисною інформацією.А не тією,яку хочуть чути певні....!
 
FANTOMДата: П'ятниця, 18.12.2009, 11:47 | Повідомлення # 39
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Ну конешно, а Сергія дибілом це нормально biggrin .
В мене два ніка якими я користуюсь частовато основний це "erpes" це не ранка на губі, це звер дикий такий а саме снежний барс це я якось діскавері втикав biggrin ..../// ну і фантом це звітки взяв навіть незнаю, просто прикольно.
Ну оскільки походу на цьому форумі ми лишильсь самі ну і т.д. може Ви скажете чому без аватарки smile це так для підтримки спілкування.
PS/ Можна невідповідати якщо небажаєте, лише дибілом неназиваєте, а то це зламане дитинство ну і т.д. biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


...Что я здесь делаю? И зачем?...
 
БУБАДата: П'ятниця, 18.12.2009, 11:47 | Повідомлення # 40
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Rubmaz)
Бубина біологія була написана за комунізму,тому і містить так багато помилок,що не за його бажанням вплинуло на його освідченність у цих питаннях!
- дайте зсилку на ресурс де доводиться, що я помиляюсь.

Quote (Rubmaz)
Освіта у місті не на найвищому місті!Про що,говорити,якщо інтернет не всі бажаючі можуть підключити!
- де логічний звязок між рівнем шкільної освіти та фінансовими можливостями потенційних користувачів інтернету?

Quote (kentavr2037)
цар найшовся, хочу лишаю хочу викидаю із сайту, дивися а то з сайтом будуть проблеми !!!!!!
- по-перше: свої примітивні погрози залиште при собі; по-друге: викидаються лиш беззмістовні пости, або пости не по темі і якщо ви гадаєте, що усі будуть байдуже спостерігати як деякі безвідповідальні учасники "захламлюють" форум, то ви помиляєтесь; по-третє: адмін - це інша особа, вмикніть мозок і почитайте мою з ним переписку, зауважую, що не маю схильності запитувати у "себе" порад і надавати "собі" пропозиції.
 
AdminДата: П'ятниця, 18.12.2009, 11:47 | Повідомлення # 41
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Спраді, знайшли тему для обговорення! v Миріться шановні! v

 
kentavr2037Дата: П'ятниця, 18.12.2009, 11:47 | Повідомлення # 42
Полковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 198
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
усі будуть байдуже спостерігати як деякі безвідповідальні учасники "захламлюють" форум
у вас тут на форумі учасників стільки, що і не протиснутися !!!!!!!
 
OksankaДата: П'ятниця, 18.12.2009, 11:48 | Повідомлення # 43
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Та ми ніби і не сварились, просто звикла до останнього відстоювати свої інтереси (що властиво форумчанам)! Це цілком відповідає природі мого характеру. А щодо аватарки, то щоразу коли я вирішую її поставити - виникає проблема з вибором. Може хтось щось порадить? wink
 
БУБАДата: П'ятниця, 18.12.2009, 11:48 | Повідомлення # 44
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Не хочу показатись грубим, але відсутності достатньої кількості учасників на форумі, дехто мусить завдячувати своєю присутністю...
 
AdminДата: П'ятниця, 18.12.2009, 11:48 | Повідомлення # 45
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
У нас аватарок багато, подивися троха, оціни і вибере, яка найбульше відповідає тобі, твому образу або просто повеселись!

 
Форум » Дозвілля » Флуд » Переписка "не по темі" (Просто чухаються пальці? Вам сюди!)
Пошук: