Четвер, 28.03.2024, 16:01
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Дозвілля » Флуд » Плітки (Хто ж у нас час не любить пліткувати?..)
Плітки
AdminДата: Субота, 15.11.2008, 02:13 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Давайте трошки пупускаємо пліток... biggrin

 
ВиКуЛеЧкАДата: П'ятниця, 05.12.2008, 15:55 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 50
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
интересно,о ком сплетничать то будем?!наверно про админа.... smile

...а кто меня не любит,тот просто мне завидует!!!!!!!!!!
 
AdminДата: П'ятниця, 05.12.2008, 16:12 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
У нас хватает и других тем для сплетень, только что то никто их не пускает, даже странно как то!! cool
Хотя можна и про меня, если есть желание... angel


 
ВиКуЛеЧкАДата: П'ятниця, 05.12.2008, 21:39 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 50
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
О СПЛЕТНЯХ В ШУТКУ....
Как?Вам не нравится это слово?!Напрасно!Прекрасное,скажу вам,слово!..СПЛЕТНИ..!!!Какая сила заключена в этом слове!Какая художественность и многозначность!Кажется будто в этом слове действительно сплетаются и дополняют друг друга чувства и эмоции,вера и надежда,желание и стремление!:)
Ах,вас приводят в ужас последствие сплетен?Дорогой мой!Зачем такая категоричность?Да знаете ли вы,что сплетни-это...Это движитель нашего бытия!:)Сплетни нужны всем:и маленьким,и большим!Сплетни нужны во всем:и в работе,и в семье.... P.S. но это говорила не я:)
 
АвиаторДата: Середа, 21.01.2009, 02:07 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Справжні Полончани
Повідомлень: 66
Нагороди: 2
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (ВиКуЛеЧкА)
О СПЛЕТНЯХ В ШУТКУ.... Как?Вам не нравится это слово?!Напрасно!Прекрасное,скажу вам,слово!..СПЛЕТНИ..!!!Какая сила заключена в этом слове!Какая художественность и многозначность!Кажется будто в этом слове действительно сплетаются и дополняют друг друга чувства и эмоции,вера и надежда,желание и стремление!:) Ах,вас приводят в ужас последствие сплетен?Дорогой мой!Зачем такая категоричность?Да знаете ли вы,что сплетни-это...Это движитель нашего бытия!:)Сплетни нужны всем:и маленьким,и большим!Сплетни нужны во всем:и в работе,и в семье.... P.S. но это говорила не я:)

Во многом согласен, главное уметь из любой сплетни вычленить те крохи информации, что являются истиной....
...а если не получается, то продолжить сплетничать biggrin

 
OksankaДата: Четвер, 22.01.2009, 14:41 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Які думки у вас викликає слово "блондинка")))))))?
 
ВиКуЛеЧкАДата: П'ятниця, 23.01.2009, 11:18 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 50
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
ПО-МОЕМУ У ВСЕХ ОДИНАКОВЫЕ,КОНЕШНО КРОМЕ САМИХ БЛОНДИНОК;)
ток обидно,когда вроде девченки умненикие.....но из-за того что блонд,все их недооценивают;)
..хотя есть и исключения,когда они сильно переигрывают,становятся в реале уж такими,как их везде стандартно описывают biggrin
 
АвиаторДата: Понеділок, 02.02.2009, 23:21 | Повідомлення # 8
Підполковник
Група: Справжні Полончани
Повідомлень: 66
Нагороди: 2
Репутація: 2
Статус: Offline
Блондинка, это клише.
Стало уже нарицательным.
Бывает и на брюнетку-неадекватку скажешь: "Блондинка, блин" smile
 
АвиаторДата: Понеділок, 02.02.2009, 23:22 | Повідомлення # 9
Підполковник
Група: Справжні Полончани
Повідомлень: 66
Нагороди: 2
Репутація: 2
Статус: Offline
Кстати, в тему.......

Лист мами-блондинки до дочки-блондинки:
Привіт, моя дорога. Якщо ти отримаєш цей лист, значить він до тебе дійшов. Якщо ж ні, то дай мені знати, і я напишу тобі його ще раз. Я пишу повільно, бо знаю, що ти не дуже швидко читаєш. Погода у нас хороша. Минулого тижня дощило тільки 2 рази: на початку тижня десь 3 дні, і ближче до кінця на протязі 4 днів. До речі, на рахунок плащика, що ти хотіла. Дядя Вася сказав, що якщо пересилати його з тими литими гудзиками, то це вийде дуже дорого по вазі, тому я їх відрізала. Приший їх назад, вони в правій кишені. Твій тато знайшов нову роботу. Під ним 500 чоловік! Він косить траву на цвинтарі. Твоя сестра Настя недавно вийшла заміж і зараз чекає дитину. Ми не знаємо, чи це буде хлопчик, чи дівчинка, тому поки що не можу тобі сказати, чи ти будеш дядьком чи тіткою. Якщо це буде дівчинка, то вона хоче назвати її в мою честь. Хм.. Дивне рішення назвати дитину Мама... З твоїм братом Толіком недавно трапився казус: він закрив машину, а ключі забув всередині. Йому прийшлось вернутись додому пішки (10 кілометрів!), щоб взяти другий комплект ключів і випустити нас з машини. Якщо ти там зустрінеш свою кузину Лілю, передай їй від мене привіт. Але якщо не зустрінеш, то нічо їй не говори. Твоя мама. P.S. Я хотіла вислати тобі трохи грошей, але вже заклеїла конверт... happy

 
AdminДата: Понеділок, 02.02.2009, 23:55 | Повідомлення # 10
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Жестоко.... happy

 
OksankaДата: Середа, 11.02.2009, 20:38 | Повідомлення # 11
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Щиросердні вітання в адресу адміна з нагоди вчорашнього Дня народження! Натхнення, ентузіазму та терпіння!
 
AdminДата: П'ятниця, 13.02.2009, 19:16 | Повідомлення # 12
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Щиро вдячний!!! При такій підтримці працювати набагато легше та приємніше! Правда, ще б якась підтримка від тих жителів, що знаходяться у самому місті, було б взагалі суперово! Я студент і навчаюсь не дома, через це мені досить важко завжди бути у курсі подій нашого міста! Є кілька людей, які намагаються нас підтримати, але цього не завжди вистачає. Звичайно, навіть цих кілька чоловік, додають впевненості, за що їм низький уклін! Будемо сподіватись, що нам все вдасться і доб'ємося поставленої мети!!!!!!!

 
OksankaДата: П'ятниця, 13.02.2009, 20:33 | Повідомлення # 13
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
За сайт, дійсно, велика подяка!
 
kentavrДата: П'ятниця, 13.02.2009, 20:46 | Повідомлення # 14
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
хочь хтось щось робить вже радує, тільки в мене проблеми з укртелекомом, плачу справно за телефон інтернет, маю номер 2 цифра, звоню до них кажуть це проблеми в лінії, підніму трубку працює покладу вибиває, жах, незнаю що далі робити
 
AdminДата: П'ятниця, 13.02.2009, 20:54 | Повідомлення # 15
Admin
Група: Депутати
Повідомлень: 249
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Можливо наладиться! А якщо ні, можливо треба викликати майстра, а то хто зна скільки таке може длитися!!!

 
Форум » Дозвілля » Флуд » Плітки (Хто ж у нас час не любить пліткувати?..)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: