Понеділок, 06.05.2024, 18:34
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Дозвілля » Реклама » Рекрутингова агенція
Рекрутингова агенція
vitalysgvitalyДата: Понеділок, 08.01.2024, 17:26 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 104
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукаємо не просто співробітників, а союзників у вашому шляху до успіху. IT-рекрутингова компанія за посиланням: https://evotalents.com/uk допоможе вам знайти ключові кадри, які зроблять ваш проект по-справжньому великим.
 
kykanaslivaДата: Неділя, 21.04.2024, 20:33 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зараз на фінальному етапі навчання у ВНЗ на спеціальності "Комп'ютерні науки" і активно шукаю роботу в ІТ. Чимало моїх одногрупників вже знайшли роботу через соціальні мережі або за рекомендаціями викладачів. Я ж замислююсь про те, де ж краще всього шукати роботу в цій галузі? Можливо, є спеціалізовані сайти або платформи для цього?
 
valetka583Дата: Неділя, 21.04.2024, 20:36 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Вибір кар'єри в IT - це чудовий напрямок. Ваше бажання знайти місце, яке підтримує початківців, заслуговує на похвалу, адже саме такий підхід дозволяє швидко рости та набиратися досвіду. Я б радив вам звернути увагу на компанію "Галактика" https://galaktica.io/ , яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення та послугах IT. На їхньому сайті ви можете знайти багато цікавих вакансій, які ідеально підходять для початківців. "Галактика" пропонує не тільки можливість працювати над змістовними проектами, а й надає обширні ресурси для навчання та розвитку. Наприклад, вони регулярно проводять внутрішні тренінги та майстер-класи, які допомагають новим співробітникам швидше адаптуватися та вивчити нові технології. Також, компанія має кілька програм стажування, де можна практично застосовувати набуті знання на реальних проектах під керівництвом досвідчених наставників.
 
Форум » Дозвілля » Реклама » Рекрутингова агенція
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: