Вівторок, 19.03.2024, 09:21
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 7 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Форум » Наше місто » Політика » Міська рада (Оцінка роботи міської ради.)
Міська рада
GetmanДата: Неділя, 07.11.2010, 00:19 | Повідомлення # 91
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 73
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
mbodya "...адже вони мали також крутих так званих шефів..."
Отож-бо й воно, що МАЛИ ЗА ЧАСІВ СРСР, а нині... Хоча... Ви згадали школу №1 (гімназію), тоді пригадайте, ХТО там директор і чия вона дружина. А що ж до школи №7, то пройдіться по Новополонному, Карповщині. Тамтешні мешканці Вам розкажуть все достеменно.


Будь-яке очікування приводить на розчарування, а будь-яке володіння – до болю втрати.
 
АвиаторДата: Неділя, 07.11.2010, 23:30 | Повідомлення # 92
Підполковник
Група: Справжні Полончани
Повідомлень: 66
Нагороди: 2
Репутація: 2
Статус: Offline
Я не можу назвати себе місцевим мешканцем, який розуміється на проблемах міста.
Але, якщо не помиляюсь, з перелічених позицій "шефів" "живими" є лише кілька...
Здається лише "Маяк", може гірничий комбінат, в якого своїх проблем вистачає, туди ж.
Можу особисто спробувати щось вирішити, не для піару, а для себе особисто.
Чи є проблеми в системі освіти Полонного, які є дуже гострими але не потебують для вирішення дуже великих коштів?
Щось там відремонтувати, полагодити?
Полонне для мене не є Батьківщиною, я взагалі білорус за походженням, але я з цим містом, здається давно та надовго.
Хочеться допомогти.
Полончане, потребую Вашої допомоги: що можна зробити?
 
GetmanДата: Понеділок, 08.11.2010, 00:34 | Повідомлення # 93
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 73
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
АВИАТОРУ - Радше за все, Ви помиляєтесь, коли вважаєте що "...не потебують для вирішення дуже великих коштів..."
"Щось там відремонтувати, полагодити? " - а організація учбового процесу, а харчування в школах, а закупівля підручників і приладдя і т. д.
Тому варто поцікавитись у відділі освіти скільки саме потрібно щорічно коштів. Та це вже піклування не міської влади, а райдержадміністрації, адже відділ освіти підлорядкований саме їй.


Будь-яке очікування приводить на розчарування, а будь-яке володіння – до болю втрати.

Повідомлення відредагував Getman - Понеділок, 08.11.2010, 00:35
 
GoodLuckДата: Понеділок, 08.11.2010, 16:16 | Повідомлення # 94
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 34
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
serg, а с чего Вы взяли что Мельник бандит?? унего есть судимость- погашеная или непогашеная??или в вашем понимании человек у которого работает голова заработать деньги - бандит???
мда....и в этом и проявляется весь бычий интелект этого города, ..
Bobo5, сынок??так будете своих соседей называть,а на правду не надо сразу рупор ставить,где ваша воспитанность?!
mbodya, поддерживаю,и пусть что там не говорят Марченко молодец,и пофиг чья она жена,она молодчина!!!зря там не сидит,в отличии от тех кто на месте директора протирает штаны и коридоры гор и райсоветов))
 
GetmanДата: Понеділок, 08.11.2010, 17:51 | Повідомлення # 95
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 73
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
GoodLuck "...поддерживаю, и пусть что там не говорят Марченко молодец, и пофиг чья она жена, она молодчина!!! зря там не сидит, в отличии от тех кто на месте директора протирает штаны и коридоры гор и райсоветов..."
Точно!!! Ні додати, ні відняти!
Поглянути, лишень, на школу №2. surprised wacko angry Директору замість того, щоб займатися "політикантством" краще займатися налагоджуванням учбового процесу і капітальним ремонтом школи. Адже директор школи перш за все має бути чудовим організатором і ГОСПОДАРНИКОМ!


Будь-яке очікування приводить на розчарування, а будь-яке володіння – до болю втрати.
 
evo4k@Дата: Понеділок, 08.11.2010, 18:05 | Повідомлення # 96
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 36
Нагороди: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
GoodLuck, От у цій темі не можу з Вами не погодитись!!!! Перечитавши Ваші повідомлення, які мене дійсно зацікавили.........важко сказати яка у вас політична приналежність.......може поділитесь цією інформацією?
 
GoodLuckДата: Понеділок, 08.11.2010, 19:49 | Повідомлення # 97
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 34
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
evo4k@, я не отношусь ни к одной политической партии,но поддерживаю некоторых политиков
 
evo4k@Дата: Понеділок, 08.11.2010, 19:54 | Повідомлення # 98
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 36
Нагороди: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
Дізнатись кого саме можна? чи це "цілком таємна" інформація????
 
GoodLuckДата: Понеділок, 08.11.2010, 20:56 | Повідомлення # 99
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 34
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
нет не секрет,ведь вы все равно не знаете кто я)если брать государственные масштабы,то поддерживаю программу Яценюка,хотя сейчас уже не так,)
 
OksankaДата: Вівторок, 14.12.2010, 21:09 | Повідомлення # 100
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Getman)
Не погано було б кого небудь на кшталт Соснового Євгена Івановича. Ця людина в найскрутніші часи не дала "загнутися" с. Котелянка. Але він нині пенсіонер.

Підтримую! Євген Іванович дійсно людина з великої літери!!
 
evo4k@Дата: Четвер, 12.05.2011, 10:46 | Повідомлення # 101
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 36
Нагороди: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
ОГОЛОШННЯ!!! Районні
організації Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”, Української Народної Партії,
Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, “Фронту Змін”, “Народної самооборони” повідомляють, що 24 травня 2011 року об 11 год. 00
хв. у м. Полонному в приміщенні районного Будинку культури пройдуть
збори з питання ініціювання всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення,
обрання ініціативної групи, формулювання питань на референдум. Всіх небайдужих жителів Полонського району
запрошуємо взяти участь у зборах. (При собі мати паспорт)
 
Форум » Наше місто » Політика » Міська рада (Оцінка роботи міської ради.)
  • Сторінка 7 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Пошук: