Вівторок, 19.03.2024, 11:06
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Форум » Наше місто » Політика » Міська рада (Оцінка роботи міської ради.)
Міська рада
БУБАДата: П'ятниця, 11.12.2009, 09:35 | Повідомлення # 16
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
kentavr2037, ви не схильні до аналізу, тому не бачу сенсу продовжувати тему президентства.

Quote (Rubmaz)
Так,так!Ти ж її туди влаштував,комуняка-хабарницький!
- кому це присвячувалось? Невже вам знову мер привидівся? Прикро визнавати, але evo4k@, з діагнозом напевне була права... Доречі, ви "рвались" до мене на прийом - боюсь я вже безсилий вам допомогти...
 
OksankaДата: П'ятниця, 11.12.2009, 17:58 | Повідомлення # 17
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Rubmaz)
Оксанка, я тебе знаю. Не інакше як Кам'янець-Подільський філологічний або журналістика? Так? Так,так!Ти ж її туди влаштував,комуняка-хабарницький!

Шановний, такими словами не кидаються!!!! Ви не "тріпайтесь", а говоріть реальні (!) речі. Ви маєте якісь докази про моє влаштування в університет?! Чекаю!!!
 
OksankaДата: Неділя, 13.12.2009, 22:18 | Повідомлення # 18
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
rubmaz, а ваші факти про мера, такі ж "достовірні" як і про мою освіту?!!!
 
RubmazДата: Понеділок, 14.12.2009, 00:40 | Повідомлення # 19
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
Oksanka, Про мера усі факти 100процентні!!!Злодій,хабарник та аморальний чоловік!!!Якщо ви журналіст,запитайте у нього про його мерседес,доведену до інсульта жінку,хабарі отриманні при вирішенні певних питань,пісок,який він продає не законо собі в карман,про харчування у названих мною барах та кафе,про приватизацію готелю,повій з якими він розважається,відбирання землі та продаж її,куплену хату у Дехтярука та продану(за які гроші?)

Є,ще багато цікавих фактів,за які вже у тюрмі треба сидіти а не в мерії!!!

 
БУБАДата: Понеділок, 14.12.2009, 09:47 | Повідомлення # 20
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Rubmaz, з переліченого вище є речі які варті уваги... Але той факт, що ви не вмієте коротко і логічно сформулювати свою думку та донести до людей основне - робить з вас посміховисько. Зокрема, до чого ви "вплели" мерседес, жінку і харчування? Залишилось додати, що він, зловживаючи службовим становищем, на роботі використовує, у вбиральні, мила та бумаги більше ніж середньостатистичний держслужбовець.
 
OksankaДата: Понеділок, 14.12.2009, 18:33 | Повідомлення # 21
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
rubmaz, ви так і не зрозуміли суті мого повідомлення! Пояснюю особисто для вас: у цьому повідомленні основний акцент робився не на факти про мера, а на достовірність (!) ваших "фактів" (вибачте за тавтологію), виходячи із того, що ви написали про мене, а саме про мою некомпетентність, неосвіченість та поступання до ВИШу!
 
RubmazДата: Неділя, 17.01.2010, 23:17 | Повідомлення # 22
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
БУБА, Oksanka, Любі,друзі!А,чи,знаєте,Ви,що банальне святкування Івана-Купала,обійшлося для нас із вами(звичайно ж ,і з підтримкою мера та його злидарів)Не мало,не багато у 100тис.гривень!А тепер це порося,бігає по церквах і розповідає,який він честний чоловік та його злодійське шобло!
 
kentavr2037Дата: Понеділок, 18.01.2010, 07:27 | Повідомлення # 23
Полковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 198
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Rubmaz, згоден!
Зробили в основному за рахунок наших славетних Полончан дорогу по Академіку Герасимчуку ( Кірова ), в лікарні ремонти, а списують, що вони це робили. ВОНИ ПРАЦЮЛІ ЗРОБИЛИ, що фарфор з столітньою історією банкрут, на щебеневому заводі скорочення на 60 чоловік, але Rubmaz, я на цих виборах у Полонному переконався чому такий стан справ у Полонному, всьому вина люди, голосують на далі за цей безлад в місті
 
БУБАДата: Понеділок, 18.01.2010, 09:50 | Повідомлення # 24
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
kentavr2037, тобто ви вважаєте, що зупинка нашого "фарфорового гіганта" справа рук міської і районної влади, а власники підприємства тут ні до чого? І що рішення пр оскорочення персоналу на гірничому комбінаті теж прийняла міська рада чи райдержадміністрація?
 
RubmazДата: Вівторок, 19.01.2010, 05:20 | Повідомлення # 25
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
kentavr2037, Згідний! Тому,потрібно інформувати людей! Бабульки бюджетні списують на себе, а всі мовчать! Молокозавод вивіз із Полонного особисто Розумний, він його обанкротив та за безцінь купив собі! БУБА, Так що думай чи причетний мер до інших справ чи ні?! Все дєрєбанить через Ржегака та нотаріуску(їхню сусідку!)
 
БУБАДата: Вівторок, 19.01.2010, 13:22 | Повідомлення # 26
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Rubmaz, Ваших просторових зивнувачень замало, щоб робити висновки мені іфорумчанам. Давайте конкретно якісь аргументи, що засвідчили б факти їх злочинної діяльності. Повірте, я не стою на стороні зивнувачуваних, але не люблю голослівності.
Для початку давайте розберемось з молокозаводом. Яким чином Розумному вдалось приватизувати це підприємство? Адже, наскільки ми знаємо, то наш молокозавод входив до складу Хмельницької маслосирбази, яка пізніше продала підприємство Славутському молокопереробному заводу. Яким боком тут Розумний?
 
RubmazДата: Середа, 20.01.2010, 20:02 | Повідомлення # 27
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
БУБА, Таке враження,що ви .....Неображайтесь!А де був розумний після нашої райадміністрації!?Очолював цей самий славутський мз!!!!!!!!!Буба не варто баламутити людей розмовами про мою голослівність,ще ніхто не заперечив наведені мною факти,тому,що це правда!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Якщо ви не знаєте що відбувається у місті та районі то помовчіть,
 
OksankaДата: Середа, 20.01.2010, 20:24 | Повідомлення # 28
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Ваша порожня голослівність була в мою адресу!!!
 
БУБАДата: Четвер, 21.01.2010, 09:36 | Повідомлення # 29
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Rubmaz, нічого впадати в істерику! Я попросив уточнити деталі яких я не знаю та і можливо не знають інші учасники та гості форуму, а ви "плюєтесь"... Чи по вашому кожен полончанин зобовязаний детально знати біографію міського голови, його розпорядок дня та коло знайомств?
Разом з тим назріває інше запитання, чому вину за "розбарахолювання" молокозаводу ви повністю перекладаєте на покупця в обличчі мера, а продавець "білий і пухнастий". Якщо розібратись, то чому взагалі право вільно розпоряджатися власним майном має ставитись у вину... Адже по-суті, якщо ти власник, то ти маєш право робити з обєктом власності будь-що, хоч спали... Я розумію, якби це було якесь комунальне підприємство, чи державне, а так: один приватник продав іншому, а останній на свій лад розставив пріоритети і укрупнив виробництво, да, в результаті підприємство з переробного стало заготівельним, дехто втратив роботу, але такі реалії ринкової економіки.
 
БУБАДата: Четвер, 21.01.2010, 09:48 | Повідомлення # 30
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Rubmaz)
ще ніхто не заперечив наведені мною факти,тому,що це правда!!!

Не заперечили ваших "фактів" не тому що їм довіряють, а тому, що інші учасники форуму не дозволяють собі робити якісь категоричні необгрунтовані заяви будь то вони стверджувальні чи заперечні. Іншими словами, не можна говорити про те що не знаєш напевне, але бачу вас це не засмучує. Ще жодного епізоду звинувачень будь-кого ви не розложили по полицям. Зрозумійте, я не стаю у конфронтацію з вами, просто, так як і інші учасники хочу знати більше і детальніше. Ви пишете загальними фразами на зразаок гасел, а хотілось би прочитати зрозумілий і детальний коментар: хто, де, скільки, навіщо, коли, з ким та з якою метою...?
 
Форум » Наше місто » Політика » Міська рада (Оцінка роботи міської ради.)
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук: