Вівторок, 19.03.2024, 09:49
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Форум » Наше місто » Політика » Міська рада (Оцінка роботи міської ради.)
Міська рада
RubmazДата: Вівторок, 24.11.2009, 07:16 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
Коли визволимося від узурпатора мера?
Хто,зупинить цього злодія?
 
OksankaДата: Вівторок, 24.11.2009, 19:22 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Хм... Цікаво! А можна, щоб ви прокоментували?
 
RubmazДата: Середа, 25.11.2009, 05:22 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
З великим задоволеням!
Будучи головою адміністрації, придбав за державні кошти (наші з вами, як сплатників податків) будинок у всім нам відомого "Слона", який через три місяці продав, а гроші де? Здогадались? А тепер, задумайтесь - здав своє власне авто в оренду міської ради (це щоб ще й за бензин не платити)! Постійно харчується "на шару" у "Сакурі" (знаєм кому належить) та "Янтарі" (це ж тільки "на шару" можна таку мордяку наЇсти), незаконо відбирає земельні ділянки у людей та розпродує їх! Чому? Та, тому що не місцевий і знає що завтра нікому не потрібно в очі дивитись! А ми це все хаваєм, бо тупі! Вибрали собі злодія і терпимо його! Геть злочинця з 1000чолітнього міста! Обирай своЇх!!! happy
 
kentavr2037Дата: Середа, 25.11.2009, 23:55 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 198
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
на кінець щось по правді почали говорити, але цей мер кажись від Юля Тимошенко партії
 
RubmazДата: Четвер, 26.11.2009, 06:19 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
Ага ж,від цієЇ булочки!Правда спочатку був і від ПартіЇ регіони,але ж злодій там де тепло!
Ну,що, оксанка коментарі не сподобались?Чи може скажеш що це брехня? smile ОБИРАЙ СВОЇХ!!!ГЕТЬ ЗЛОДІЯ З МІСТА!!!РАЗОМ З ЙОГО ПРИБЛУДАМИ!!!
 
OksankaДата: Субота, 28.11.2009, 12:05 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Рідня
Повідомлень: 370
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
А чому така налаштованість проти мене?! Те, що я попросила коментарів - професійна звичка. Чи я намагалась вам щось протиставляти чи перечити?!
До речі, якщо не секрет, за кого ви голосуватимете 30 травня?!
За наших?! А чи може за представників блоку Юлії Тимошенко?!!!
 
RubmazДата: Неділя, 29.11.2009, 06:27 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
НіякоЇ налаштованості на вас не маю!Лише на злодіїв міста!Голосувати буду за молодих,честних та справедливих людей з правдивою освітою і не рекетирів(у менулому)!!!
ОБИРАЙ СВОЇХ!!! happy
 
RubmazДата: Понеділок, 07.12.2009, 07:01 | Повідомлення # 8
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
Недавно спостерігав,як наш мммер,знімав в красилові місцевих повій!Цікаво було!Іншим разом зробимо фото спеціально для Нового шляху! smile smile smile
 
БУБАДата: Понеділок, 07.12.2009, 09:48 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
По суті, такі питання стосуються його особистого життя і ніяким чином не впливають на якість виконання ним своїх функціональних обовязків на посаді мера. Як на мене, то скандали "аля Моніка" не варті уваги, бо не мають відношення до роботи.
 
RubmazДата: Вівторок, 08.12.2009, 06:53 | Повідомлення # 10
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
БУБА, Мають і пряме!Людина яка веде аморальний стиль життя не може бути мером 1000нього міста!
 
БУБАДата: Вівторок, 08.12.2009, 09:47 | Повідомлення # 11
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
А людина, яка двічі була засуджена - президентом???
 
evo4k@Дата: Середа, 09.12.2009, 20:39 | Повідомлення # 12
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 36
Нагороди: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
Голубчику RUMBAZ, це ж треба мати таку манію, щоб дозволити собі при такій жахливій безграмотності висловлювати свої думки вголос! Ти пишеш, що у тебе безсоння від місцевої влади? А я тобі, "як лікар лікарю" скажу, що у тебе хвороба! Діагноз! Скоріше всього прихована шизофренія. Ти, голубчику, краще б узяв українську граматику та вивчив правила. Сором у твої 37 років не знати, що перед "що" треба ставити кому, а слово "чесний" в українській мові пишеться без "т", а "минуле" пишеться не через "е", а через "и". Тобто, кому-кому, а тобі так точно ніколи не змінити влади, бо ти неосвічений і безграмотний "голубчик". Слухай, а може, домовимось за помірну плату я дам тобі декілька уроків? Проте, ні. Якщо ти до тридцяти семи років не навчився, то вже на тобі можна поставити хрест. Та й краще із Розумним втратити, ніж із таким тупеньким, як ти, знайти. І хто ти такий, щоб судити про Розумного, про Тимошенко. У свої 37 ти нікчема. Просто нікчемний гарлапан, який ночами сидить в Інтернеті, а вдень, найімовірніше, спить. Не здивуюся, якщо ти до цього часу сидиш на шиї у батьків або в дружини. Так що, голубчику, знаю напевне, що твої теревені впливають лише на таких, як ти, тупеньких. А загалом, читай мої повідомлення і безкоштовно вчи рідну українську мову. Па-па! tongue
 
БУБАДата: Четвер, 10.12.2009, 17:25 | Повідомлення # 13
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
evo4k@, ви так різко увірвалися на форум... ))) І одразу цілеспрямовано і хвацько взялись "шматувати" одного з учасників. В мене закралась підозра, що ви зробили це за дорученням або у якості підтримки когось... wink Але байдуже з яких причин ви втягнулись у полеміку, головне щоб одним постом не обмежились і таки дозволили декому "підтягтись" по граматиці та пунктуації.
 
evo4k@Дата: Четвер, 10.12.2009, 18:39 | Повідомлення # 14
Сержант
Група: Місцеві
Повідомлень: 36
Нагороди: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
:p Алльо-о! RUMBAZ, підйо-о-м! Не спати! Що ти вже сьогодні зробив корисного для свого міста? Нічого? Але ж ти так турбуєшся про нього? А, ти відшукав ще одну брудну "шнягу" на мера? І про Юлю почув ще одну плітку? Втомився? Ні? У свої 37 ти ще повний сил! Ну молодець, успіхів тобі у збиранні бруду. Шкода, що ти не звільняєш від бруду вулиці свого такого любимого міста. А то, я думаю, ми б усією громадою поклопотали за тебе ( щоб у міській раді тобі знайшли місце двірника - це якраз того, що місто наше від бруду звільняє). Хоча не думаю, що ти здатний на фізичну роботу. Та й на розумову також, зважаючи на твій 15-річний рівень у твої 37. До зустрічі, голубчику. :p
 
RubmazДата: П'ятниця, 11.12.2009, 07:01 | Повідомлення # 15
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
Quote (evo4k@)
Оксанка, я тебе знаю. Не інакше як Кам'янець-Подільський філологічний або журналістика? Так?

Так,так!Ти ж її туди влаштував,комуняка-хабарницький! smile smile smile
 
Форум » Наше місто » Політика » Міська рада (Оцінка роботи міської ради.)
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Пошук: