П'ятниця, 29.03.2024, 09:44
Форум міста Полонне   
Головна | | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Наше місто » Культура » Патріотизм (Особливості національної свідомості.)
Патріотизм
RubmazДата: П'ятниця, 11.12.2009, 16:20 | Повідомлення # 16
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
Давайте будувати патріотизм із себе!Для початку давайте згрупуємось для корисної справи для нашого міста!
 
kentavr2037Дата: П'ятниця, 11.12.2009, 22:08 | Повідомлення # 17
Полковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 198
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Rubmaz)
Для початку давайте згрупуємось для корисної справи для нашого міста!

згоден, хотів я це вже давно зробити, але у нас в Полонному, кожному своя сорочка ближча до тіла
 
RubmazДата: Неділя, 13.12.2009, 20:22 | Повідомлення # 18
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 124
Нагороди: 4
Репутація: -4
Статус: Offline
kentavr2037,Потрібно не зупинятись!Можливо на форумі знайдуться патріоти нашого міста!Ось і згрупуємось!
 
БУБАДата: Понеділок, 14.12.2009, 09:27 | Повідомлення # 19
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Rubmaz, kentavr2037 - а я боюсь, що справдиться стара добра українська приказка... В адаптованій інтерпретації вона виглядатиме приблизно так: "З ким згрупуєшся - такий і результат!"
 
kentavr2037Дата: Вівторок, 15.12.2009, 21:25 | Повідомлення # 20
Полковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 198
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
"З ким згрупуєшся - такий і результат!"
згоден, і ще, я поважаю думку кожного учасника, але на жаль, в кожного є своє "Я"
 
БУБАДата: Понеділок, 28.12.2009, 13:07 | Повідомлення # 21
Генерал-майор
Група: Депутати
Повідомлень: 322
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Чому ж "нажаль"? Своє "Я" це добре... Як сказав древній філософ: "У суперечці народжується істина!" Головне щоб "своє Я" було аргументованим та виваженим...
 
kentavrДата: Понеділок, 28.12.2009, 13:07 | Повідомлення # 22
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
помойму націоналістів треба гнати в шию з України, а ті що с Понінки росказують байки то хай спочатку не за голодомор думають а за те чому фабрику ви помаранчеві прос....ли, незабувайте що половина України з такими поглядами незгодна і ніколи небуде згодна, а в жопі ми будим сидіти з европой wink
 
BUBAДата: Понеділок, 28.12.2009, 13:07 | Повідомлення # 23
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Товариші, давайте не будем брати на себе відповідальність заявляти від імені тієї чи іншої половини України! І взагалі навіщо сіяти сепаратизм, розмовами про "половини" України. Україна - єдина суверенна держава і в ній не може бути ніяких половин!

Повідомлення відредагував BUBA - Четвер, 19.03.2009, 14:09
 
kentavrДата: Понеділок, 28.12.2009, 13:07 | Повідомлення # 24
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
чисто Український менталитет, Україна вже неїдина і нею нескоро буде, це постаралися Ющенко Юля і вся їхня помаранчева зграя, як вони гарно співають,
 
BUBAДата: Понеділок, 28.12.2009, 13:08 | Повідомлення # 25
Лейтенант
Група: Місцеві
Повідомлень: 63
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Cкажу так: не варто втягуватись у внутрішньонаціональну конфронтацію через чвари наших політиків, тим більше, що саме цього вони, можливо, і хочуть домогтися.

Повідомлення відредагував BUBA - Понеділок, 23.03.2009, 10:34
 
kentavrДата: Понеділок, 28.12.2009, 13:08 | Повідомлення # 26
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Цілком згоден, але я завжди поважав і поважаю думку старших порядних людей
 
KaligulaДата: Понеділок, 28.12.2009, 13:08 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановний kentavr в будь-якій країні після приходу до влади націоналістів економіка та суспільно політичне життя держави підносилось.саме націоналісти є авторами та творцями усіх економічних див світу як в Японії,Німеччині та інш. А от саме якщо брати Україну то позиції космополітів та антиукраїнських елементів приводили до трагічних сторінок нашої історії та на жаль й зараз вони знаходяться при владі! І щодо Понінки то не люди фабрику чи помаранчеві розвалили а от як би ви орієнтувалися то знали що щороку приймається закон України про приватизацію як доповнення до закону України про держ.бютжет,і такий закон був прийнятий на початку здається 2002року де фабрика була в числі обєктів на приватизацію, от саме і це погубило фабрику бо при частій зміні власника і при новому управліні тогож таки ефективного управління не буде! далі щодо Голодомору то вибачте шановний ніхто тим більше священик не має права ні морального ні правового говорити що це міф і що це неврожай і таке інше,цій події дана оцінка і все!а якийсь незрозуміло піп на ураїнській землі патякає що українці це не нація і ви ще смієте ставати на захист таких осіб?

si vis pacem,para bellum
 
kentavrДата: Понеділок, 28.12.2009, 13:08 | Повідомлення # 28
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
В нашій країні нема і небуде більшість націоналістів, і це шанс для України, що є більшість проросійских областей, а за Понінку мені байки нерозказуйте знаю бачив як люди крали по малому, і знаю як керівництво під патронатом Києва крали по крупному, а приватизація це злочин який опишуть в історії і це в сучасному світі ще гірше чим голодомор, це знищення ціленаправно промисловості і селища Понінка, і таких прикладів безліч
 
KaligulaДата: Понеділок, 28.12.2009, 13:08 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Місцеві
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Так це Ви шановний і такі як Ви хазяйнуєтє в Україні від того так і живемо,в Україні за всі роки незалежності не було ще ні одного національного уряду,парламенту і призидента,а були спершу наче патріоти з червоними пиками тай зараз вони залишились!тому не потрібно називати патріотами Кучму,Кравчука,Ющенка,Тимошенко,Януковича та інших бо саме вони і є тими ідеологами того що говорите ви,саме вони є антиукраїцями першої категорії!В мене просто в голові невкладається як можна жити в цій країні,заробляти в ній на життя і так її і її народ ненавидіти,як ненавидете її ви і ттакі як ви?Це ганьба!

si vis pacem,para bellum
 
kentavrДата: Понеділок, 28.12.2009, 13:09 | Повідомлення # 30
Підполковник
Група: Місцеві
Повідомлень: 133
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
на мою думку патріот це тей хто працює для своєї країни і не втікає з неї в лиху годину, так як це робили мої предки батьки, а кричати ганьба, легше всього, це нагадує більше як sos
 
Форум » Наше місто » Культура » Патріотизм (Особливості національної свідомості.)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: